• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@utka šikovná :dizzy_face: ja milujem kupovať detom oblečko :dizzy_face:...máme trošku nevýhodu, kebyže máme obe deti rovnakého pohlavia, tak vynosia aj po sebe :dizzy_face:
13. mar 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 no mi po Viktorkovi veľa vecí nemáme...Ja som to porozdávala.
13. mar 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@denisenko
@jacka ak budete v tescu, skuste kuk na aviváž Softlan...krásne vonia...modrá, zelená a biela :wink:
13. mar 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ja som tých mini veci mala dost neutrálnych, po viki, ale aj tak som kupovala a kupujeeem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dík za tip...no mne už asi 3 kamošky povedali, že mi dajú veci po ich dcérkach, ale aj tak mi to nedá...
13. mar 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ....a čo ho tak upútalo, drobčeka???.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 perieš v nej?...vydrží to dlho vonať????
13. mar 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no všetko :grinning: :dizzy_face: ...modrú mám odskúšanú a dlho vonia....zdá sa mi podobná ako modrý lenor...a biela je babatkovská
13. mar 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 mne sa páčil ten žltý silan...aj ten dosť dlho vydržal... :wink:
13. mar 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja mám teraz zltý lenor...som nem bola teraz v tescu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a čo ja viem :confused: ...na modrý nemá...ten drži a drži :sweat_smile:
13. mar 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
fuj..ako sa tam "okosilo"...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som kočíkovať Simča, nech trošku pospí...skoro mi prsty odmrzli.... :grinning: :grinning: :grinning: a to moje druhé dieťa sa tam vyžíva..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..tak...detičky vykúpané...Simčo už v postielke....Denisko pred telkou....upracem a zas stvrdnem pred PC.....aj ked...tatinko mi sľúbil, že príde skor....čiže pred polnocou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru dobrá zima...sme sa šli bicyklovať som skoro zamrzla....a deti ...spotené :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................tak už len rukavice a idéééš ....ešte nás len čaká zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved som práve počúvala....že už zajtra...brrrr..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale tentokrát top hádam dlho trvať nebude..... :angry: ....som sa ťa chcela už minule spýtať...aj ty chodíš na bicykli???..... :confused:
13. mar 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nezavidim zimu,ale už sa okosi hádam aj u nás.Ja idem dnes večer von piť,už sa tesim :wink:
13. mar 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už zajtra?....fúúj :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................aj ja bicyklujem.........teda ked je aj muž doma tak všetci štyria............ :grinning: :grinning: :grinning: rodinná idylka :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to je peknééééé...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka piť???...tak to neprežeň...... :grinning: :grinning: :grinning: .len sa zabav, pokým možeš.... :slight_smile:
13. mar 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je síce pekné..len Peťko ten musí byť na reťazi..........jemu je jedno či ide auto alebo nie.......celá cesta je jeho ................ostatný ho nezaujmaju....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ..........už len dúfať že sa ešte zmestí do tej cyklosedačky.....aby sme šli aj dalej :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru neprežen.......držkaj sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak som sa ob.......jedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ani ranajkovať zajtra nebudem :angry: :angry: :angry: ........................dalšie polienko pod kotol :angry:

idem ich obriadiť .......a potom klud.... :dizzy_face: :dizzy_face:aj ked dnes sú celkom v pohode.....:slight_smile:
13. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Díky...snáď sa veľmi neopijem :grinning:
13. mar 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tá reťaz..dobrý nápad.... :grinning: čo ste dobrého mali, ked si si prikúrila pod kotol??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka že velmi...ty by sa sa nemala skoro vobec :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...že inšpiruj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................langoše..........fajné...obžratá som až do velkej noci :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................fernetík to spraví :grinning: :grinning: ............nebude len utka sama piť :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko spinkáte?
13. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...mnám,..langoše som nejedla už sto rokov....asi si spravím... :wink: ...veru...ved ja stále vravím, že fernetík je bylinkový.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...liek na všetko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..spinkáme...Denisko šiel nakoniec za pomoci varechy....nejako nevedel trafiť do postele.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...ja počkám na moju drahjú polovičku a dáme si po pohári vínka a spať..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že by sa nemal @utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prečo???? z takej minerálky...alebo niečo podobné...kludne sa može aj opiť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kedy že ti príde drahý milovaný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................varechou na večer....ty.....si..... :angry: :angry: :angry: .....skoro ako ja..........................................len si urob langoše..........pojdem prikladať spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................len škoda že ten fernetík nemožeš dobrať celý :grinning: :grinning: :wink:
13. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko z minerálky......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to tebe sa už stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................
13. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok