Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
13. mar 2013
@utka šikovná x-) ja milujem kupovať detom oblečko x-)...máme trošku nevýhodu, kebyže máme obe deti rovnakého pohlavia, tak vynosia aj po sebe x-)
utka
13. mar 2013
@letty86 no mi po Viktorkovi veľa vecí nemáme...Ja som to porozdávala.
letty86
13. mar 2013
@utka
@denisenko
@jacka ak budete v tescu, skuste kuk na aviváž Softlan...krásne vonia...modrá, zelená a biela 😉
letty86
13. mar 2013
@utka ja som tých mini veci mala dost neutrálnych, po viki, ale aj tak som kupovala a kupujeeem :-N :-p
utka
13. mar 2013
@letty86 dík za tip...no mne už asi 3 kamošky povedali, že mi dajú veci po ich dcérkach, ale aj tak mi to nedá...
denisenko
13. mar 2013
@letty86 ....a čo ho tak upútalo, drobčeka???.... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
13. mar 2013
@letty86 perieš v nej?...vydrží to dlho vonať????
letty86
13. mar 2013
@denisenko no všetko 😃 x-) ...modrú mám odskúšanú a dlho vonia....zdá sa mi podobná ako modrý lenor...a biela je babatkovská
denisenko
13. mar 2013
@letty86 mne sa páčil ten žltý silan...aj ten dosť dlho vydržal... 😉
letty86
13. mar 2013
@denisenko ja mám teraz zltý lenor...som nem bola teraz v tescu 😃 :-p ....a čo ja viem =-) ...na modrý nemá...ten drži a drži :-N
denisenko
13. mar 2013
fuj..ako sa tam "okosilo"...... :-p :-p :-p bola som kočíkovať Simča, nech trošku pospí...skoro mi prsty odmrzli.... 😃 😃 😃 a to moje druhé dieťa sa tam vyžíva..... :-p :-p :-p :-p
denisenko
13. mar 2013
..tak...detičky vykúpané...Simčo už v postielke....Denisko pred telkou....upracem a zas stvrdnem pred PC.....aj ked...tatinko mi sľúbil, že príde skor....čiže pred polnocou..... :-p :-p 😃
jacka
13. mar 2013
@denisenko veru dobrá zima...sme sa šli bicyklovať som skoro zamrzla....a deti ...spotené :-p .......................tak už len rukavice a idéééš ....ešte nás len čaká zima :-p :-p ]-(
denisenko
13. mar 2013
@jacka ved som práve počúvala....že už zajtra...brrrr..... |-| |-| |-| |-| |-| ale tentokrát top hádam dlho trvať nebude..... ]-( ....som sa ťa chcela už minule spýtať...aj ty chodíš na bicykli???..... =-)
utka
13. mar 2013
Nezavidim zimu,ale už sa okosi hádam aj u nás.Ja idem dnes večer von piť,už sa tesim 😉
jacka
13. mar 2013
@denisenko už zajtra?....fúúj ]-( ]-( ]-( ]-( :-p .............................aj ja bicyklujem.........teda ked je aj muž doma tak všetci štyria............ 😃 😃 😃 rodinná idylka 😃 😃
denisenko
13. mar 2013
@jacka ..to je peknééééé...... x-) x-) x-)
denisenko
13. mar 2013
@utka piť???...tak to neprežeň...... 😃 😃 😃 .len sa zabav, pokým možeš.... 🙂
jacka
13. mar 2013
@denisenko to je síce pekné..len Peťko ten musí byť na reťazi..........jemu je jedno či ide auto alebo nie.......celá cesta je jeho ................ostatný ho nezaujmaju....... :-p :-p ]-( ..........už len dúfať že sa ešte zmestí do tej cyklosedačky.....aby sme šli aj dalej 😃 😃
jacka
13. mar 2013
@utka veru neprežen.......držkaj sa x-) x-) x-)
jacka
13. mar 2013
tak som sa ob.......jedla 😃 😃 😃 😃 že ani ranajkovať zajtra nebudem ]-( ]-( ]-( ........................dalšie polienko pod kotol ]-(

idem ich obriadiť .......a potom klud.... x-) x-)aj ked dnes sú celkom v pohode.....🙂
utka
13. mar 2013
Díky...snáď sa veľmi neopijem 😃
denisenko
13. mar 2013
@jacka ..tá reťaz..dobrý nápad.... 😃 čo ste dobrého mali, ked si si prikúrila pod kotol??? 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
13. mar 2013
@utka že velmi...ty by sa sa nemala skoro vobec 😃 😃 😃
jacka
13. mar 2013
@denisenko ...že inšpiruj sa 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............................................langoše..........fajné...obžratá som až do velkej noci 😃 😃 😃 :-p :-p :-p .....................fernetík to spraví 😃 😃 ............nebude len utka sama piť 😃 😃 😃
jacka
13. mar 2013
@denisenko spinkáte?
denisenko
13. mar 2013
@jacka ...mnám,..langoše som nejedla už sto rokov....asi si spravím... 😉 ...veru...ved ja stále vravím, že fernetík je bylinkový.... 😃 😃 😃 😃 ...liek na všetko.... 🙂 🙂 🙂 ..spinkáme...Denisko šiel nakoniec za pomoci varechy....nejako nevedel trafiť do postele.... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ...ja počkám na moju drahjú polovičku a dáme si po pohári vínka a spať..... 😃 😃 😃
denisenko
13. mar 2013
@jacka že by sa nemal @utka 😃 😃 😃 😃 prečo???? z takej minerálky...alebo niečo podobné...kludne sa može aj opiť...... 😃 😃 😃 😃
jacka
13. mar 2013
@denisenko kedy že ti príde drahý milovaný.... x-) x-) x-) x-) .........................varechou na večer....ty.....si..... ]-( ]-( ]-( .....skoro ako ja..........................................len si urob langoše..........pojdem prikladať spolu 😃 😃 😃 😃 😃 ....................................len škoda že ten fernetík nemožeš dobrať celý 😃 😃 😉
jacka
13. mar 2013
@denisenko z minerálky......... 😃 😃 😃 😃 to tebe sa už stalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .......................