Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
14. mar 2013

Ahojte...ja som dnes hore od šiestej. Manžel šiel do NR na školenie, tak Vikiho vyprávam do školy ja.
@denisenko veru oba. Taký je zlatý 😉.

katka1819
14. mar 2013

dobréééééééé ránko 😀 😀 😀 aj keď u nás s teplotkami už 😖
@utka aj mi máme takýto úsmev doma 😀 kuk fotos

katka1819
14. mar 2013

náš štrbavko 😀

denisenko
14. mar 2013

@katka1819 @utka teda mamky...krásne detičky.....štrbavučké..... 😉 😉 😉 😉 Deniskovi ešte vrchné držia... 😉 Kati, chorí ste???

jacka
14. mar 2013

ahojte..........
@denisenko u nás bielo nie je.............a ani nechem aby bolo......ale zato pršííííííííí 😝 😝 ...................budeme mať blata na rozdávanie.....ak budeš chcieť pošlem.........zdarma 😀 😀

ja som rada že Maťkovi už konečne vrchné rastú 😉 ........ale dalšie sú na odstrel 😝 😝

denisenko
14. mar 2013

@jacka ..že na odstrel.... 😀 😀 😀 😀 u nas fučí, akokeby sme si to predplatili..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a bielo, bielo...blato si nechaj...radšej toto...pokiaľ toho nie je moc...... 😠 😠 😠 i......išli ste do školky?

utka
14. mar 2013

U nás bolo tiež bielo, ale asi len 3mm. Už je to fuč, ale fúka...brrrr...
@katka1819 a zo spodných má už koľko von? Vikimu vypadli najprv spodné jednotky, potom dvojky a teraz vrchné jednotky.

jacka
14. mar 2013

@denisenko tak ja radšej blato ako vietor......v nom sa moje prasiatka tááák vyhrajú 😀 😀 😠 😝 .....................a celkom fajn je vonku....nato že hlásili zimu 😅 😅 ..........................šli ...pekne s ocinkom ....... 😉 .......

utka
14. mar 2013

@denisenko vraciam srdiečko, veľmi mi pomohlo 😉

denisenko
14. mar 2013

@utka 🙂 🙂 🙂 😉
@jacka ..prasiatka.... 😀 😀 😀 to mi tak pripomína, že neviem prečo, zas máme plnú práčku....... 😀 😀 😀 😀 ....baby, na porazenie s tým mojím chlapom.....teraz som sa ho pýtala, že čo budeme variť na obed...odpoved: ...MacDonald.... 😀 😀 😀 😀 ....dobre vie, že mna by na to nikdy nedostal..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
14. mar 2013

ránečko!!..........

@katka1819....mne sa viac páčia tie rožky 😀 😀 😀 😀 ....ktorý teplotkuje? ☹

utka
14. mar 2013

@denisenko tak to nemusíme ani my...

jacka
14. mar 2013

@leninka75 no hovor .......kde si bola dva dni...

utka
14. mar 2013

@leninka75 ahojky

leninka75
14. mar 2013

@denisenko ..taká zdravá strava z mekáča nie je na zahodenie 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2013

@leninka75 vitaj...stratená...alebo zaviata???? 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. mar 2013

@utka ..hallo, halo!! 🙂

jacka
14. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................ano ano.....prááčka......ale ani teplá voda vo vani nie je na zahodenie 😀 😀 😀

tam by som ani ja nešla 😝

jacka
14. mar 2013

@leninka75 a mne nič?? ☹ 😠

leninka75
14. mar 2013

@denisenko
@jacka ...dievčatá ani sama neviem ako tie dva dni ušli......čo sme robili?...v utorok sme boli pol dňa v PB, tatino si vzal voľno, takže banka, obchody, plavecký kurz pre Lilku a zrazu bol večer...s včera bolo Lilka doma, lebo deviataci písali monitor, tak prvý stupeň nechali doma..a to sme dorábali vrecúško do družiny a chystali sme návrh nákupnej tašky do súťaže, že svetový deň vody a poobede prišla Lilke spolužiačka a zasa bol zrazu večer 😝 😝 😝 😝 ........

leninka75
14. mar 2013

@jacka ..však vydrž si moc rýchla 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2013

@leninka75 uf...pestrééééé....... 🙂

leninka75
14. mar 2013

@denisenko ..no veru ale aspoň sme sa nenudili a nemusela som Lilinu odháňať od telky 😀 😀 😀 ..a to na mňa žmurkajú tri práčky vypraného prádla, že ožehli ma 😝 😝 😅 😅 😀 😀

jacka
14. mar 2013

@leninka75 to ste mali fakt pestré..... 🙂 .... 😉 ........ale vieš že je už štvrtok 🙂 😉 ...........................idete chodiť na plavecký?....

leninka75
14. mar 2013

@jacka ...čítala som tak rýchlo, že teraz neviem či na gastre ste boli alebo ešte len idete 😕

jacka
14. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ale si rýchla aj ty 😀 😀 😉

leninka75
14. mar 2013

@denisenko ..vy idete kedy na krvičku, poobede? ☹

jacka
14. mar 2013

@leninka75 ideme v utorok....

jacka
14. mar 2013

@denisenko o máte s tým železom......je nizke...vysoké?....

jacka
14. mar 2013

musím ja volať asi dr....MAťkovi zas tiekla v noci krvička....a vy ste ma vypalšili 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre