• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@jacka ..však konečne, že je štvrtok :slight_smile: ..len musím ísť variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........hej chceme dať Lilku na plavecký...už pri tom lyžovaní som zistila, že lepšie poslúchne cudzieho ako nás :angry: ....a jedna známa tam tiež začala chodiť so synom, ktorý je niečo podobné ako naša slečinka a chválila si ten kurz :slight_smile: :slight_smile:..a dokonca som sa prekonala a dohodla som Lilke parťáčku :grinning:..spolužiačku Lenku, tak hádam bude smelšia keď budú dve aj keď určite nejaký ten plač bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
14. mar 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to mu tečie vždy len v noci?
@leninka75 Viki tiež začína plavecký 4.4. Máme ho zaplatený od minula, čo nemohol chodiť kvôli chorobe. Vtedy to bolo 165€ a teraz to mrchy zdvihli na 212,50€ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....sa ja hanbím napísať, že u nás to stojí cca 50 z a10 hodín :pensive: .....ale Viki už vie plávať, že? :slight_smile:
14. mar 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka fajné ceny za kurzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................nielen v noci aj ked viac menej......aj cez den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte nevie...cez leto sa naučil pod vodou, ale nevie ešte normálne...Nehanbi sa, však to je super. Toto ja za 24 hodín + 1 náhradná...
@jacka veru, tie ceny...ja som už ani nechcela aby išiel, ale tých 165€ by nám už nevrátili...tak sme to doplatili.
14. mar 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak to je škoda vyhodiť len tak prachy............a už vie plávať?.......................
14. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ja som bola v tom, že vie a, že už potrebuje len tak "doťuknú" :wink: ..ja by som tiež chcela až od apríla, len zatiaľ mi nikto neberie.....
14. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Viki vie plávať pod vodou :wink: :wink: :wink: :wink:
14. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aha....naučím sa čítať...... :pensive: :angry: ......................už máš navarené?
14. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ty kokso vonku je taká kosa :rolling_eyes: a fučíííííííííííííííííííííííííí ako za príplatok :slight_smile:
@denisenko no ako som tu nedávno písala že máme soplíky tak k soplíkom od dnes aj teplota 38,6 v ritule :confounded: ale k doktorovi pôjdeme až zajtra ráno ak teplota neustúpi... neviem ako u Vás ale u nás až vtedy rieši niečo s teplotami ak trvajú viac ako 24 hodín...keby som išla dnes pošle ma domov s tým že mám prísť zajtra :rolling_eyes:
@utka nám spodné zatiaľ len jednotky vypadli a po nich horné :slight_smile: ale spodné už rastúúúúú
14. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: ....neboj Maťko začne chodiť do školy zlepšíš sa v čítaní :wink: :wink: :wink: :wink:
14. mar 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .....ja som bola taká splašená z teplôt pri Karolínke :frowning2: ..som okamžite utekala k Dr........a keď ma párkrát poslala domov, že je to viróza, tak teraz som sa už ukľudnila a keď príde teplota, tiež počkám 2-3 dnia až potom idem :slight_smile: ...dúfam, že to nebudete mať nič vážne..máte aj kašeľ?
14. mar 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som dnes musela Vikiho budiť skôr, lebo včera večer som odišla a samozrejme, že muž sa nespýtal Vikiho, čo nemajú niečo čítať...On číta vždy v posteli pred spaním. ale ráno, keď mi to čítal, tak som aj ľutovala, že som ho budila, lebo to krásne prečítal. Ale nevadí...
14. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...tuším tú školu prežívame viac ako naše deti :wink: .....zoberie si Viki sám od seba nejakú knižku, že si bude čítať?....
14. mar 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bez kašlu našťastie :sweat_smile: no ja pojdem zajtra radšej lebo potom bude víkend a na pohotovosť bežať nič moc....
14. mar 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mňamka skúste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ....veru máš pravdu už bude víkend :slight_smile: ..nejaké mám pomýlené dni tým, že včera bola Lilka doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už si robila toho pribináka?....nejde tam veľa toho cukru?...... :fearful:
14. mar 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819..ozaj a ako sa ti darí v boji s kilečkami? :wink:
14. mar 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie moja je to ok s tým cukrom :wink: a je výbornýýýýýýý ale nič pre mňa a teba teraz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: však strašnostrašná diéta nieeeeeeeeeee :grinning:
14. mar 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie, nečíta, ale minule som mu kúpila komix Gormiti, tak si ho čítal...
14. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nuž ťažko ale držím sa :slight_smile: to vieš všade samé sladkosti a pečivko aj detičky aj mužíček také musia denne a moooc.... :slight_smile: a ja chudáááááááátko
14. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......včera som zhrešila :pensive: ...červení sú za dverami, tak ma žravosť premohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak už aby začal chodiť do školy..... :grinning: :grinning: :grinning: .................................aj ja chcem robiť pribináka...aj tvaroh mám...len som ho už aj do mrazáku dala....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa neviem dokopať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale sa teším potom že dám veci čo som už dávno nedala....na seba :grinning:
14. mar 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no teda takto....mne červený akurát odišli ale cukríček malinký som aj ja mala :grinning:
14. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem baby moje čafce neskôr :wink:
14. mar 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, hlásim sa z Ruska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: možem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
14. mar 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mozes? tak pribehni :grinning: u nás snezí a fúka a je bielo...kto chce :pensive:
14. mar 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok