• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: ......................nie nie....ja som už zo zimou skončila....buchla som jej pred nosom dverami......u nás len fučí......a bez snehu a tak to aj ostane :grinning: :grinning: :wink:
14. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka no vidíš :confused: .....ja som tiež buchla zime pred nosom dverami a ona mi dala do nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: asi som zle buchla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už kasle aj matko....a viki tiež, ten drobec to vždy chytí :pensive:
14. mar 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86.....ahoj!...to si nechaj, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:..normálka u nás, že celodenný mráz :confounded: :confounded: :confounded:.............
14. mar 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ty si ju normálne urazila :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: ..................
vážne?.........čo si im dala za lieky?....aj si bola u dr.?....
14. mar 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......muž išiel pre drobcov? :wink:
14. mar 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj :dizzy_face: ...ved necham, čo už...ked nechcete...neviem prečo? :confused: :confused: :confused: :grinning:
14. mar 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....zasa choroby?! :frowning2: .....ju zlatká malé! ....
14. mar 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 áááno........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....musím Peťkovi ešte cestoviny uvariť...lebo nechce gule :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nevie čo je dobré :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mi ide na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
14. mar 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 pošli dalej.....na východ :wink: :grinning:
14. mar 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čosi :sweat_smile: :dizzy_face: ...len ma to počasie neteší...vobec :pensive: a ešte aj rusi majú prísť...ale nech len prídu, čakám ich :sweat_smile:
14. mar 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 neboj v pondelok už bude lepšie.......... :sunglasses: ......................som zvedavá čo idem ja s detmi vymyslieť......neviem či ich vyženiem do fujavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................čakaj .....hádam dorazia....cestu už poznaju :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi sa nemám zlostiť :confused: vypla nám elektrika na pár minút v celom byte, tusím v celom paneláku......už sa idem ceriť, lebo odpojím celé mesto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si prípad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ale rýchlo si sa zas pripojila na kona :slight_smile: :wink:
14. mar 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka u dr. som nebola....matko kaslal len prvu noc...som mu dala calcium a stoptusin...vikinka má calcium a solmucol....asi zabehnem zajtra k dr, vyberiem viki z druziny a pojdeme......je mu blbé ju dávať do skoly ked kasle, ale nič iné jej nie je a už by vynechala :pensive:
14. mar 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved závislost :wink: ale to bol minutový výpadok, tak kon hned erdžal :grinning:
14. mar 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. mar 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás tiež fučí a už aj trošku sneží. Dúfam, že nenapadne tých 10cm, čo sľubovali... :angry:
14. mar 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veru zbehni k dr...ide víkend aby ste sa nemuseli trepať na poho....... :wink: .................ja som volala k dr.....zas tam nebola..... :angry: :angry: :angry: asi mám na nu šťastie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak mi sestrička poradila ten ascorutin........vraj ked mu to neprejde tak na krčná zaletať cievku či čo......neviem čo to ....hovorila.......ale Maťulo prišle zo školky vraj mu zas tiekla......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sám sa opatril vedel čo má robiť
14. mar 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a boli sme vonku............to čo sa tam deje.....brr......dobrá zima.......aj sniežik poletuje......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...nestíham čítať....mám doma moju polovičku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás tak fučí, vetrisko zavýja...sniežik sa sype....kto vymení?????
14. mar 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ahoj................no nikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........len u nás nesneží len tak jemnúúčko.........prídi :wink: :slight_smile: .............ide do noci robiť?..............
14. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....tak to kľudne môžem ísť robiť sestričku po telefóne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
spolu :slight_smile:
14. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .. u vás veľmi sneží?......tu len tak jemne ..ale ani to nemusí .....
14. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čaf :slight_smile: sme sa opäť stretli :grinning:
14. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj u nás padá sniežik padá a fučí vetrík fučííííííííííííííííííííííííííííííí :sweat_smile:
14. mar 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....to si kde našla? :confused:
14. mar 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ...máme dnes šťastie :grinning: :grinning: ...ešte teplotujete?
14. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 frčíííííííííííííííííííím idem na zumbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huráááááááááááááááááá čaf :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok