Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
14. mar 2013

@leninka75 už je lepšie teplota prešla neviem čo to bolo....ešte uvidíme večer ako bude,pa

jacka
14. mar 2013

@leninka75 však nabuduce zase........"zavolaj"...........hned budem bežať k telegonu 🙂 😉

leninka75
14. mar 2013

@katka1819 ..uži si zumbu.....pa 🙂

leninka75
14. mar 2013

@jacka ...dáš mu ten askorutin? 😉

denisenko
14. mar 2013

@jacka nikto????..no, to ste mi kámošky...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...nie, dneska má voľno.... 😉 ...ohník v krbe už pukoce, večera zjedená..už sa teším, ako uložím ten drobizg spať a...pojdeme spať aj my....posledný týžden sme toho veľa nenaspali..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2013

@leninka75 daj ma do obrazu..kto má byť na tej fotke???....teda Jána Pavla poznám a???

jacka
14. mar 2013

@denisenko už vidím ako idete spať 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................to vieš v núdzi poznáš priatela 😀 😀 😀

jacka
14. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ja som sa radšej ani nepýtala 😀 😀 😀 😝

jacka
14. mar 2013

@leninka75 dám dám..... 🙂

denisenko
14. mar 2013

@jacka aháááá...... 😀 😀 😀

utka
14. mar 2013

Bože, to je hnus vonku...
Naši sa zajtra neučia. Majú besedu s nejakou spisovateľkou, majú si doniesť obľúbenú knihu a budú mať nejaké súťaže...ako dobre. Aspoň nebude úlpha na víkend.

utka
14. mar 2013

@denisenko ja to veľmi nepoznám, ale tuším je tam Ján Pavol II., potom pápež po ňom, čo odstúpil a novo zvolený pápež...

letty86
14. mar 2013

@jacka toto som nasla: Krvácanie z nosa býva najčastejšie následkom krehkej nosovej sliznice v suchom zimnom počasí.......mojej mamke zaletovali tu cievku...tiez sa jej istý cas spustala krv, a potom to bolo v pohode....ale to som sa ti už bála aj písat, aby som nebola obvinená zo strašenia 😀 😀 😀 😀 😀 😉...

jacka
14. mar 2013

@leninka75 či nemám dať?? 😕 😕

jacka
14. mar 2013

@letty86 ty ma strašíš aj bez toho 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 nič v zlom 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ..........dúfam že mu to prejde.....a bude klud......ale mi tu nemáme suchý vzduch 😕 😕 ....................

jacka
14. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........však sa nemožem stále len ja vypytovať 😀 😀 😀 😀 .............ale utka má asi pravdu...nie? 😅

jacka
14. mar 2013

ešte že sme domka........som bola von pre jablčka.......no des 😝 😝

letty86
14. mar 2013

@jacka 😉 neboj, dobre bude 😉
@jacka
@denisenko sa nerobte, že ste nevedeli 😅 😉

jacka
14. mar 2013

@letty86 ja som si nebola vobec istá ..iba Jánom Pavlom 🙂 .
jasné že bude dobre...... 😵 ...........................ako sa maju choroby?

letty86
14. mar 2013

@jacka kaslu ako o zavod 😝 vikuska sa nejak rozkaslala 😔, matko už aj sopliky vodové 😝
vikus tu mala kamosku, sa zmalovali...hotové marfuše 😀

leninka75
14. mar 2013

@jacka ....len mu daj, to mu môže len pomôcť 😉 ....tak na doplnenie Ján Pavol II, Benedikt (ten čo odstúpil) a nový argentínčan prijal meno František (neviem koľký)........

jacka
14. mar 2013

@letty86 no pekne ☹ ☹ ..............to budeš mať fajn noc 😔 😔

@leninka75 dám dám.....aj hned mu idem dať aby som nezabudla.................no vidíš si nás dala do obrazu 😉 🙂

leninka75
14. mar 2013

@denisneko...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...pekná romantika u vás!! 😵 ......inak som sa chcela opýtať, že čo ty a jazdy??? 😀 😀 😀

jacka
14. mar 2013

@letty86 super......ešte že tu nie je tolko snehu...

utka
14. mar 2013

@letty86 pekneeee...tu je snehu menej, ale riadna víchrica...

leninka75
14. mar 2013

..Lilna užierala, že chce zmrzku...tak som pohľadala v mrazáku a našla som jahôdky 😵 😵 😵 .....urobila som im teda jahodovú s BB keksami....zajtra uvidíme 😉

leninka75
14. mar 2013

@letty86 ....ale fuj!!..dúfam, že také už u nás nebude....zajtra ideš s oboma k Dr.?

letty86
14. mar 2013

@leninka75 vy sa máte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...ja ked otvorím okno, mozem si načapovat tatranský sneh....teda...košický 😀

jacka
14. mar 2013

@leninka75 ty si aká šikovná...máš formu?....ako si ju robila?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre