• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
Ahojte...
Ja som nemohla v noci spať kv§li vetrisku...nezávidím susedovcom na 12.poschodí...O chvíľu tam idem na kávičku.
Dnes ideme k našim, tak som zvedavá na tú cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...chlapi a logika....to nejde dokopy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...nechci vedieť ako to počuť u nás...v podkroví....že @leninka75 :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
15. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....tak nech ti kafčo chutí :slight_smile:..piješ normálnu, či caro?..ozaj a dokedy plánuješ takto cestovať ? ..rozmýšľala si nad tým? :confused:
15. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..veru, veru :confounded: ...veľakrát mám pocit, že to vetrisko už už vtrhne do miestnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale musím povedať, že moje baby si na to nejako zvykli :grinning: ......skôr mne to nerobí dobre :pensive:
15. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko joj veru hrozne to vyzerá........ani cestu nevidieť smer mesto........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: však nevadí :slight_smile:
@leninka75 nemaródi :dizzy_face: ..od utorka chodí do školy..........a volala mi učitelka,že je úplne prekvapená zo Simonky,že tak dlho nebola v škole.a nič nemusela dobiehať.......a že to všetko zvládla super,aj ked toho bolo vela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak som pyšná,najpyšnejšia :dizzy_face: ........
15. mar 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 .....ty pyšnica pyšná :grinning: ........koľko lietaš nad zemou? :wink: ....ale je to fajn počuť takú pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..koľko vlastne bola Simka doma?
15. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tri týždne
15. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..to fakt??!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ..fuha, dosť.......tak potom je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...šúľance hotové, ideme si čítať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..toto je časť Lilkinej práce na dnes do družiny..... :slight_smile:
15. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@leninka75 ...šikulka...a krásne píše.... :wink:
15. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 krááásne píše............. :dizzy_face: ....................zlatino.......ja som robila tiež šúlance ale predvčerom ......Peťko nechcel...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko daj aj ty .....ako Denisko píše......čo ma asi tak čaká :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 to bola pekne dlho doma.......ste to super zvládli :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...radšej nie... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak....nie je to krááásne, ale dobre a čitateľné...to stačí.... :sweat_smile: bože moj, Pištík piští celý den....susedia si už asi myslia, že ho tu krájam za živa...tak ale celý den ho na rukách mať nemožem..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
15. mar 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 krásne píše Lilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherné písmo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:fakt,klobúk dole ...................Simonka škrabe ako kocúrík.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale tak ako deni píše..hlavne,že sa to dá prečítať :grinning:
15. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ale radšej daj........len ja si to kuknem :wink: :wink:

nám tu už tri krát vypli zas elektrinu.......už len čakám kedy nastálo :angry: :angry:
@aninka29 ved daj aj ty........či máš pravdu :grinning: :grinning: :wink: :wink:
15. mar 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka mám určite.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ona je po mamke...lavačečka :grinning: :grinning: ...krasopis nebude nikdy..........aaale najdôležitejšie....že píše bez chýb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................na to som háklivá :grinning:
15. mar 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..mamky a viete čo je naj???.....že fučí, des...a ja idem jazdiť...proste vždy mám na počasie "šťastie"...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dúfam, že nezaparkujem niekde, kde nechcem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
....no vidíte moje pekné a učka jej furt nejaké písmenká podčiarkuje, že škaredé :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..ale zasa keď si dá Lilka záležať tak je to ozajstný krasopis :wink:
15. mar 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ja som išla robiť makové, ale zistila som, že mak je horký :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak som opražila strúhanku s cukrom :grinning:
15. mar 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..tak už aspoň viem, že ideš jazdiť :slight_smile:..som sa minule pýtala a ty ništ :unamused:.......a čo tie dvere, zamykáte sa?
15. mar 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj som ti chcela odpovedať...a nejako mi to niekam vypadlo... :angry: :angry: :angry: :unamused: ...dvere...nie, nezamykáme...ale Petrík vraj namontuje nejaký alarm, či čo...ked nebudú zavreté, tak bude pípať...alebo čosi podobné....
15. mar 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...podčiarkuje???..tak Niskovi by popísala celý zošit.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...krásne to má napísané.... :wink: :wink: :wink: jej odkáž, že sme ju pochválili..... :wink: :wink: :wink: :wink:
15. mar 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...zaujímalo ma to..my tiež nezamykáme, ale máme známych čo tiež takto bývajú a tí sa zamykajú......odkážem :grinning: :grinning: :grinning: ..som zvedavá čo povie :grinning: :grinning: :grinning: ...kedy ideš jazdiť?.....Simko bude pri babke?.
15. mar 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja pijem kávu bez kofeinu, už roky rokúce. No nerozmýšľala som nad tým, že do kedy budem cestovať? Prečo? Pri Viktorkovi sme tiež často chodili...
15. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...fúúú...idem pomaly...nechce sa mi...mám šál...rukavice, čiapku...no...hotový snehuláááák...... :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja pôjdem tak o pol druhej...
15. mar 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 naša Simke neškrtá......sa zmierila s tým,že lepšie to nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
vikuska ma atb :confounded: , matko nie, ale mám ich vybrať, ak by sa pohoršilo cez víkend, tak mám dať aj jemu
vikuska tiez pekne píše...musím ju pochváliť :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
15. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok