• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
niekto tu už na mne veeeelmi mrzko pozerá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobrú nocku.....pekné sníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. mar 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..práve som s ním volala...tak príde asi okolo polnoci... :pensive: :pensive: :pensive: že ma zobudí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..ale ešte chvílku tu ostanem..... :wink:
15. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......dobrú nocku :dizzy_face:
15. mar 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko:wink:
16. mar 2013 o 05:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Peknéééé ráááánečko sa praje :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte............ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko ....keby som vedela že prídeš.......večer tak ostanem.................. :dizzy_face: :dizzy_face: drahý ťa zobudil? :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@katka1819 vy nemožete spávať??? v sobotu???....... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mala som romantikuš zobudenie od maželíka o 4.30 ráno :grinning: :grinning: :grinning: a už sa mi nechcelo potom spinať :wink:
16. mar 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 romantika?....veru, niet nad ranné romantické prebudenie.... :wink: :wink: :wink:
@jacka ..ja by som aj mohla spať....ale moje deti nemožu...... :angry: :angry: :angry: ...zobudil, zobudil.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ako je tam krááásne...slniečko svieti.... :wink: :wink: :wink: :wink: len ten sneh zas..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..polievočka sa už varí, fašírky voňajú.....zas sa obžeriem.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 dalšia romatička..........len ja nejak vykúkam z radu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

@denisenko ......to už aj na zajtra varíš?.........takže dalšie polienko :dizzy_face: :grinning: :wink: ...................aj tu je kráááásne.....len ten vetrisko.....fúúúj sme sa museli z vonku vrátiť......čo mali deti až slzy v očiach.......tak sme ostali len na dvore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................ale aspon som periny prezliekla :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..u nás dneska takmer nefúka...len Denisko boil na dvore a prišiel totálne namrznutý...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..na zajtra...len polievka...ak ostane.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fašírky s prívarkom asi nezostanú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra...dala by som si segedíííííín....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...toľko polien....od zimy v tom kotli isto neumriem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko teda tak tu riadne fučí......brrr....som zas vymrzla.......dnu som citíla ako sa rozmrazujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................robievaš prívarok?,...aký,..ja som to ešte nikdy nerobila :sweat_smile: :sweat_smile: .................................................ved to tie polienka.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko neviem kto nám poslal severný vetrisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
16. mar 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....aa...odhalila si ma....som myslela, že ked nemáte...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...prívarok...robím zemiakový.....niečo na spôsobzemiaky na kyslo....len viac zemiakov a husté....moji chlopi to majú radi...ale len s fašírkami..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ten pocit...rozmrazovania...dobre poznám.....človek je rád, že je vnútri... :angry:
16. mar 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...........odhalila ...sama si sa priznala :grinning: :grinning: :grinning:..........................................ja som ešte prívarok nerobila......mám obavy či by som to len sama nejedla........ale zas ked nevyskúšam............. :wink: ....................pekne si to napísala........je rád doma............... :slight_smile: .........za okno fajne ....výjdeš von .....a.....infarkt,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :slight_smile: ..................................................................................bodky dáva,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,peťko............................................................................................................................................... :dizzy_face: ...
16. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Peťko je šikulko...................... :wink: táák..Simonko už v posteli...Denisko práve vylieza z vane...aspon myslím.... :grinning: :grinning: :grinning: dneska zas idem experimentovať...miesto večernej kaše, dala som Simonkovi normálne mlieko....ale stiahol plnú fľašku...prvý krát v živote...som zvedavá, či bude lepšie spať..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. mar 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čAfCe MrAfCe :grinning:
16. mar 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ale ako sa mi zle písalo :grinning: :grinning: :grinning: ..................sa máš jeden odpanutý....... :wink: .............tak to som aj ja zvedavá či potiahne celú noc :slight_smile: :slight_smile: -------------------..............................Peťko ešte maluje....Maťko sa hrá človeče.....ale pojde skor.......Maťko už vravel že je unavený.......nech si oddýchne......me :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Peťko maluje??..a čo pekné?...a ským potom hrá Maťko? s tatinom??.... :confused: ..náš išiel zas na noc do práce...už na to nemám slov..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
@katka1819 ....tebe je nejako veselo.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...jááj...svokra moja..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..práve rozmýšlam, že čo si schrumkám na večeru...a ona mi doniesla práve dopečenú pizzu..... :wink: :wink: :wink:
16. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vidíííííííím,.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka viki má chytené aj priedušky, matkovi zatial atb nedávam, hlavne soplíkuje
16. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: ...aká dobrá a chutná svokruša :dizzy_face: ...my sme mali na obed pizzu :dizzy_face: boli sme s manzelom na nákupe, tak sme si objednali pizzu..som dnes nevarila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: iba vajíčkovú polievku
16. mar 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..no vidíš....ja som si ani neobjednala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo ste boli kupovať?...či len bežne??
16. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 jááj...bacily...preč, preč...... :pensive: :pensive: :pensive:
16. mar 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kupili sme stol do kuchyne....náš posuvame svokre, potrebovali sme mensí...vy už spíte?...moji si tu spievajú....také výšky mi tu viki dáva :confused: :grinning: a slová vymýsla a melódiu tiež :sweat_smile:
16. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoj.................priedušky....?...... :frowning2: :frowning2: ........tak nech to Maťko nechytí........................rýchlo sa vyliečte :wink:
aj aj som robila vajíčkovú...........len škoda že my si pizzu objednať nemožeme.................musím aj ja urobiť.........akú ste si dali?

@denisenko ty máš akú dobrú svokru.--,,,...........................možem závidieť :wink: ...............v dobrom :slight_smile:
16. mar 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vikuška už týzden kaslala, som si vravela, že ju poliečim sama, že nebudem hned behať k mudre :confounded:
tatik mal sedliacku a ja s detmi, ani neviem aký speci názov mala....ale len sunka, syr, kukurica...iné už nechcú...ja som si doma ešte fukla olivy :dizzy_face: a keby bolo na mne, tak ešte huby by mohli byť...a robievaš z tej speci múky?

my zajtra ideme k svokruši....manzel má volno, vikus je aj tak doma....tak sa premiestnime...trošku zmeny
16. mar 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok