• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
@letty86 ved si spomínala že kašle........len som netušila že to prejde až do priedušiek.... :frowning2: :frowning2: v noci ako spinká?...........čo im dávaš?.......................................moji by kukuricu hned vybrali.............takú varenú alebo v konzerve to spráskaju hned........ale ako náhle je na tanieri.......pekne povyberajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako popoluška........aj s hráškom detto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

robím z tej špeci múky........ :slight_smile: asi som si zvykla........ :grinning: :grinning:

vy sa máte......ako vám bude dobre......na ako dlho idete?..................
16. mar 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved aj som myslela, že to nejak ustojí...v noci spinká dobre, iba jednu noc som ju počula kaslat..kasle cez den....berú solmucol, viki aj stoptusin večer a ventolin a matko calcium
do konca týždna...ešte dobre, že vám chutí :dizzy_face:...matulo mi tiez hrások nezje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 hádam atb zaberú a bude dobre.... :wink: .....len nech Maťkovi to nezlezie :pensive: ...............................aj máte ísť na kontrolu?

to budeš pekne dlho ........bez nás :frowning2: :cry: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ešte detičky spievaju?
16. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dúfam, že matko to ustojí...na kontrolu pojdeme, ale u svokry....ona je sestrička a pracuje vo vedlajšej dedine, takže tam chodievame, ked niečo vybehne, ked sme tam...a už sme aj tolkokrát boli...vikuska ked bola menšia, tak tam často ochorela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak sme tam varení pečení :sweat_smile:
no veru...dlho bez netu a vás :confounded: :wink:
16. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka už nie, nastastie :grinning:
idem ich uloziť...dobrú noc :dizzy_face:
užívajte si co najkrajšie...celý týzden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to máte super že dr. je aj tam..... :slight_smile: :wink: :dizzy_face: ...............veríme že Maťkovi nič vážnejšie nebude :wink: ..............................
potom sa nám ozvi........ako ste sa mali.....a ako detičky :wink:
16. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 budeme.......držkajte sa......dobrú noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...uf...drobci v posteliach..podlahy umyté..možem závisláčiť.... :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 tak sa len poliečte.... :slight_smile: ..u nás pre Deniska vždy rovnaká pizza...margerita plus kukurica.... :slight_smile: ..a my...čím viac kombináciii, tým lepšie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...škoda, že nebudete mať net... :confounded:
@jacka ..ozaj..aká je pizza z tej múky???
16. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
16. mar 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tešíme sa na nové info :dizzy_face: :wink:
16. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale celkom fajn.......ked som začala robiť z tej schar.....tak to ani necítiť a už som si zvykal.......ani neviem ako chutí lepková :slight_smile: ......................a ked sa tam kadečo dá tak to prerazí...................no a muž necítiť nič......... :confused: :angry:
som chcela niečo...ked ide sestra s deti k tvojej mame.......ona Samkovi vždy donesie jedlo....či im tvoja varí?.......či ako je to.....ved chápeš čo chcem :wink:
16. mar 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja......dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú :dizzy_face:
16. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...chááápem...no..ked ma navarené, tak donesie, alebo druhý chod, to tiež..ale nie na každý den...mamina aj varí...tak napríklad polievku vždy urobí mamina..bezlepkovú pre všetky deti....aj chlebík mu upečie ked treba...uvarí cestoviny , alebo palacinky...také jednoduché....a zvyšné veci sú väčšinou mrazené... :wink: :wink: :wink: ..chlapi..ked sú hladný, ani nevedia, čo zjedli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..aspon u nás... :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku
16. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Krasne slnečné ránko :slight_smile: juj,ale mrzne
17. mar 2013 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....ja som včera odpadla ako zajac.......boli by sme pokecali...aj tak tam figu dávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................a mrazené veci su u tvojej mamy?..................veru ked sú hladný zjedia aj klince..........ved to ani necítiť........že :wink: :wink: ................akú máte dobrú maminu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kráááásne je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..............ale dnu je teplúčko.........my pojdeme zachvílu von.......už len mäsko upečiem....a hotovo.....

vy ste ako spinkalI?... :slight_smile: :slight_smile: daj dobré správy :wink:
17. mar 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
huráááá skončila sa formula :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj ahoooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :wink:
17. mar 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 na tajnáša :wink: ja tiež nikomu ani muk :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..aaale čoby!!! ja kým prečítam, tak ma tu vždy niekto odhalí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
17. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75
@jacka
@denisenko
@letty86 a aj Zuzanka,Aninka samozrejme :dizzy_face: krásnu nedeľu prajem :grinning: :grinning: :grinning: sa vidíme :wink: zajtra papa :slight_smile: ,
17. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 ..aj tebe Kati!!! :slight_smile: :frowning2: :frowning2: ..uži si slniečko !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
17. mar 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..že aká náladička!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
17. mar 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Tu je taký pomalý net, že nemám na to nervy. Krásnu nedeľu :wink:.
17. mar 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..prišlo pokušenie od svokry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......mňamkový opitý izidor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to aby si aj mne niečo napísala :grinning: :grinning:
17. mar 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....však som napísala, kuk vyššie :wink: :wink: :wink: :wink:
17. mar 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok