• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@leninka75 tak ja som štedrá a podelím sa :wink:...
18. mar 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ..čo si...spráskal jednu "plachtu"...ak vieš, aká je to veľkosť....ale pyré len polovičku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..stoličky...už sem tam vykukajú, ale len také hrbolčeky z tých nožičiek, či ako to nazvať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa vyjadrujem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj u vás tak sneží?...rozmýšlam, že Nisko má dneska futbal...no ak sa to neumúdri, nech je radšej doma.... :cry: :cry: :cry:
18. mar 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved si niečo aj nechaj....my tu hore mávame častejšie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko mám pocit, že tútp zimu sme toho mali aj my až-až. Tak sa mi nechce ísť na tú hudobnú do toho počasia :frowning2:...
18. mar 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@utka .....nemalo byť dnes už lepšie počasie? :confused: ...ja som už z toho zúfalááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
18. mar 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..že plachtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....robíš rezne veľkosti pizze? :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale hej...malo....pár stupnov navyše.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved je, či nie???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...inak, volala som so švagrom, je v IT a tam už mali normálnu jar....a dneska im do toho nasnežilo 10 cm....paráááda......nie sme na to tak sami....škodoradosť najlepšia radosť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...fuj, aká som protivná..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..nooo. tej detskej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko plachtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pooomoooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................tak moji vezmu rezne do ruky a bežia preč aby náhodou zemiaky nemuseli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................................ty si pekne škodoradostná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ty si im pekne poslala sniežik aby im nebolo luto že :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Simonko pekne potiahol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no v tom si možu s Deniskom ruky podať...ja ani normálne zemiaky ako prílohu nerobievam....vždy mi to ostane po tanieroch.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...aj ste šli von?....... :confused: ..ja som každému strčila do ruky mobil a mám chvílku klud.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...jeden mobil práve tuším doslúúúúžil...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......to sme sa dopracovali................rezne od rána do rána............boli sme........to len fučalo....tak sme sa vrátili ostali na dvore.......tam si vzali klince a kladivo........a trieskali................................................dobrá hračka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kolko vydržia :confused: :confused:

pekne ...Maťkovi zas tečie krv z nosa...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonko opravár :sweat_smile:
18. mar 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a bola si s ním už?...zas mi to nejako ušlo... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ..veru..opravár..poriadny..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..uf...som volala s mojou drahou polovičkou...na Kľaku su zas dokrížené nejaké dodávky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hádam v pohode dojde... :zipper_mouth: :slight_smile: ...pomoooc...niekto ma tu stále ťahá za nohy...bez mamy ani na krok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko volala som ......kázala kupiť ascorutin a ak to neprejde na krčné................
Simonko ťa velmi lubi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............sa bojí že mu zdrhneš :slight_smile: ............................volala si mu?..je v poriadku?..... :confused: :confused: ja som ráno čítala nehodu s kamionom.....až mi zle prišlo......ani ty si sa neozvala......ale potom na napadlo že chodí s dodávkou....že
18. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sniežik sa nám chumelí zima je zimička....................kto chce :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. mar 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru...dodávkou...ale tá je v stave...des....a brzdy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: ....aj mu to dávaš? :confused: ...zimu si nechaj...my máme dosť.....už je zas takmer bielo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ani Niska na futbal nepustila...radšej nech sedí doma...prišiel by tam mokrý a špinavý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aktualny stav :grinning:
18. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko dávam mu ho......
no pekne......toto poteší.........nepodobá sa to auto čo mali flinstonovci???...................hrozné že sa nebojí....ten tvoj muž na takom jazdiť :pensive: ..................dobre si urobila........že ostal doma...ale zas.......máme prááčku :wink:
18. mar 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko wow :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................zlatý súúú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
škoda že len pár minút...Denisko pozerá nejaký kvíz....Simonka to moc nezaujalo..... :angry: :angry: :angry:
18. mar 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Flinstonovci???...to by bol ten lepší prípad....odkedy na nom jazdí, tak už ho dával x krát opravovať....l.a aj tak sa tam stále čosi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
rozmýšlam čo si dám na večeru........či klobásku ...či slaninu......ale asi obojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......nech to tam pekne horí :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moji sa najskor hojdali.......pokial mi Maťko nepricvikol prst.............potom si urobili bunker.....pokial Peťko neskočil Maťkovi na brucho........................teraz mu mám bordel ako v tanku.......................a sú od seba každy na druhej strane.....asi pár minut :angry: :angry: ........
18. mar 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je odvaha jazdiť na takom aute......................to akože majitel hluchý slepý?? :angry: :angry: pokial sa niečo nestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ja som už bez komentára... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a jéééjejje....Deniskovi sa začal kývať zub...horná 1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...sa mu to nejako rozbehlo.....
18. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...my máme oškvarkovú pomazánku...včera sme robili.... :wink:
18. mar 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super....tak pojde von :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................tak to mne nezjedia :angry: :angry: :angry: .............................Simonkovi čo dávaš?
18. mar 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok