Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
18. mar 2013

@leninka75 tak ja som štedrá a podelím sa 😉...

denisenko
18. mar 2013

@leninka75 ..čo si...spráskal jednu "plachtu"...ak vieš, aká je to veľkosť....ale pyré len polovičku..... 😀 😀 😀 😀 ..stoličky...už sem tam vykukajú, ale len také hrbolčeky z tých nožičiek, či ako to nazvať...... 😀 😀 😀 😀 sa vyjadrujem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj u vás tak sneží?...rozmýšlam, že Nisko má dneska futbal...no ak sa to neumúdri, nech je radšej doma.... 😢 😢 😢

denisenko
18. mar 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 ved si niečo aj nechaj....my tu hore mávame častejšie..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. mar 2013

@denisenko mám pocit, že tútp zimu sme toho mali aj my až-až. Tak sa mi nechce ísť na tú hudobnú do toho počasia ☹...

leninka75
18. mar 2013

@denisenko
@utka .....nemalo byť dnes už lepšie počasie? 😕 ...ja som už z toho zúfalááááááááááááááááá 😝 😝 ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

leninka75
18. mar 2013

@denisenko ..že plachtu 😀 😀 😀 😀 ....robíš rezne veľkosti pizze? 😀 😀

denisenko
18. mar 2013

@leninka75 ale hej...malo....pár stupnov navyše.... 😀 😀 😀 😀 ved je, či nie???? 😀 😀 😀 😀 ...inak, volala som so švagrom, je v IT a tam už mali normálnu jar....a dneska im do toho nasnežilo 10 cm....paráááda......nie sme na to tak sami....škodoradosť najlepšia radosť..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...fuj, aká som protivná..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. mar 2013

@leninka75 ..nooo. tej detskej..... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko plachtu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...pooomoooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................tak moji vezmu rezne do ruky a bežia preč aby náhodou zemiaky nemuseli 😝 😝 😝 ..........................................ty si pekne škodoradostná.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ty si im pekne poslala sniežik aby im nebolo luto že 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko Simonko pekne potiahol 😵 😵 😵

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...no v tom si možu s Deniskom ruky podať...ja ani normálne zemiaky ako prílohu nerobievam....vždy mi to ostane po tanieroch.... 😠 😠 😠 😠 ...aj ste šli von?....... 😕 ..ja som každému strčila do ruky mobil a mám chvílku klud.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. mar 2013

...jeden mobil práve tuším doslúúúúžil...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. mar 2013

@denisenko ......to sme sa dopracovali................rezne od rána do rána............boli sme........to len fučalo....tak sme sa vrátili ostali na dvore.......tam si vzali klince a kladivo........a trieskali................................................dobrá hračka 😀 😀 😀 😀 kolko vydržia 😕 😕

pekne ...Maťkovi zas tečie krv z nosa...... 😝

jacka
18. mar 2013

@denisenko Simonko opravár 😅

denisenko
18. mar 2013

@jacka a bola si s ním už?...zas mi to nejako ušlo... 🤐 🤐 🙄 ..veru..opravár..poriadny..... 😝 😝 😝 😝 ..uf...som volala s mojou drahou polovičkou...na Kľaku su zas dokrížené nejaké dodávky... 😝 😝 😝 😝 😝 ..hádam v pohode dojde... 🤐 🙂 ...pomoooc...niekto ma tu stále ťahá za nohy...bez mamy ani na krok.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. mar 2013

@denisenko volala som ......kázala kupiť ascorutin a ak to neprejde na krčné................
Simonko ťa velmi lubi 😵 😵 😵 ..............sa bojí že mu zdrhneš 🙂 ............................volala si mu?..je v poriadku?..... 😕 😕 ja som ráno čítala nehodu s kamionom.....až mi zle prišlo......ani ty si sa neozvala......ale potom na napadlo že chodí s dodávkou....že

jacka
18. mar 2013

sniežik sa nám chumelí zima je zimička....................kto chce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...veru...dodávkou...ale tá je v stave...des....a brzdy... 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 ....aj mu to dávaš? 😕 ...zimu si nechaj...my máme dosť.....už je zas takmer bielo.... 😝 😝 😝 😝 som ani Niska na futbal nepustila...radšej nech sedí doma...prišiel by tam mokrý a špinavý... 😝 😝 😝 😝

denisenko
18. mar 2013

Aktualny stav 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko dávam mu ho......
no pekne......toto poteší.........nepodobá sa to auto čo mali flinstonovci???...................hrozné že sa nebojí....ten tvoj muž na takom jazdiť 😔 ..................dobre si urobila........že ostal doma...ale zas.......máme prááčku 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko wow 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................zlatý súúú 😵 😵 😵

denisenko
18. mar 2013

škoda že len pár minút...Denisko pozerá nejaký kvíz....Simonka to moc nezaujalo..... 😠 😠 😠

denisenko
18. mar 2013

@jacka ..Flinstonovci???...to by bol ten lepší prípad....odkedy na nom jazdí, tak už ho dával x krát opravovať....l.a aj tak sa tam stále čosi.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. mar 2013

rozmýšlam čo si dám na večeru........či klobásku ...či slaninu......ale asi obojo 😀 😀 😀 😀 😀 ......nech to tam pekne horí 😀 😀 😀 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko moji sa najskor hojdali.......pokial mi Maťko nepricvikol prst.............potom si urobili bunker.....pokial Peťko neskočil Maťkovi na brucho........................teraz mu mám bordel ako v tanku.......................a sú od seba každy na druhej strane.....asi pár minut 😠 😠 ........

jacka
18. mar 2013

@denisenko to je odvaha jazdiť na takom aute......................to akože majitel hluchý slepý?? 😠 😠 pokial sa niečo nestane 😝

denisenko
18. mar 2013

@jacka ..ja som už bez komentára... 😝 😝 😝

denisenko
18. mar 2013

a jéééjejje....Deniskovi sa začal kývať zub...horná 1 😅 😅 😅 ...sa mu to nejako rozbehlo.....

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...my máme oškvarkovú pomazánku...včera sme robili.... 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko super....tak pojde von 😵 😵 😵 ............................tak to mne nezjedia 😠 😠 😠 .............................Simonkovi čo dávaš?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre