Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. mar 2013

....ránečko!! 🙂 ..............hnus je vonku 😝 😝..poteším Lilinu poobede nepôjdeme do družiny 😀 😀 ...aj tak mi príde nejaká zahuhňaná 😨

leninka75
19. mar 2013

@jacka..držím palce na gastre 😉

utka
19. mar 2013

Ahojte...Baby ja mám dnes veľmi smutný deň. Bola som ráno u zubára a keď som sa vracala, videla som, ako auto zrazilo malého chlapca. Je mi hrozne, stále plačem, viem, že to robia hormóny, ale mne je to tak ľúto. Videla som už ako chudáčik ležal na zemi a veľmi plakal. Bolo tam už veľa ľudí, ja som tam šla, ale tak mi stiahlo srdce a hrdlo, že som nemohla ☹. Ale za chvíľu tam už bola sanitka. Ja len dúfam, že to nie je nič vážne. Ja asi nikdy nepustím Vikiho samého do školy. Bol tam ešte jeden chlapec s taškou na pleciach, tak zrejme šli do školy. Počula som ako jedna pani hovorila, že nešťastne vybehol na cestu. Toto je zlé, zlé, zlé!!!

katka1819
19. mar 2013

@utka moja je to strašné.... ☹ ale nesmieš si to tak pripúšťať...psychika v prdeli nič moc viem o čom hovorím 😉

leninka75
19. mar 2013

@utka ...ako píše katka je to hrozné....mne stačí o takom niečom počuť a som hotová, a nie to ešte vidieť ako ty ☹ ☹ ☹ ......radšej už nejdem viac písať, lebo to by bola depka minimálne na celý deň ☹ ........

utka
19. mar 2013

@katka1819
@leninka75 dík baby...snažím sa na to nemyslieť, ale nedá sa to...Už ma bolí hlava od plaču, tak idem asi niečo porobiť, nech na to nemyslím a nevidím to stále pred očami...

denisenko
19. mar 2013

mamky...nestrašte...stačí mi to počasie...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
19. mar 2013

...hurá..Simonko v postielke...konečne možem ísť aspon prádlo vyvesiť.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
19. mar 2013

....mnááám.....obrovský hrniec gulášu navarený...zas sa obžeriem.... 😀 😀 😀

leninka75
19. mar 2013

@denisenko ......ty hriešnica!!! 😀 😀 😀 😀 ......aký si varila? 😵 😵 😵 😵

leninka75
19. mar 2013

..začína ma rozčuľovať naša učka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .....dnes dala deťom písomku z matiky, že na rýchlosť.....hovorila im príklady a oni to mali rýchlo v hlavičke vypočítať a zapísať len výsledok.......neviem teda ako rýchlo diktovala,ale asi rýchlo lebo Lilka je v matike dobrá a aj tak stihla len 6 príkladov z 10 a už za to dostala 3 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😖.......tuším mám tému na debadu s učkou na rodičku 😠 😠 😠 .....toto by podľa mňa mala robiť vo vyšších triedach........taká som nasrdená z toho!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝

denisenko
19. mar 2013

@leninka75 ..len taký..aby ho jedol aj Denisko....ale sa vydaril.... 😀 😀 😀 ..fúúha...to čo???? 😕 😕 😕 tak ako...mohla ich len vyskúšať...ale známkovať??? 😕 😕 😕 ..mne Denisko včera tiež doniesol iného smajla ako vždy....ani sa nepýtaj...v odpise spravil 2 chyby....zas bohvie nad čím rozmýšlal..... 😝 😝 😝

utka
19. mar 2013

@leninka75 hmmm, tak toto robí učka aj naším, ale neviem, ako rýchlo diktuje. No nie je to bohvie čo. Podľa mňa aj čo sa týka diktátov a prepisu a odpisu by mali mať prváci inú stupnicu, nie ako celý prvý stupeň...

denisenko
19. mar 2013

trošku z Deniskovho písma...takto píše, ked sa snaží.... 🙂 🙂 🙂

utka
19. mar 2013

@denisenko nooo, peknéééé...

denisenko
19. mar 2013

@utka ...ale..býva to aj horšie..... 😀 😀 😀 😀

utka
19. mar 2013

@denisenko no u nás sni nehovorím... 😝

katka1819
19. mar 2013

@leninka75 len to tej učke vytmav pekne krásne 😉 čo už nechcú od tých drobcov ....

katka1819
19. mar 2013

@denisenko gulášek mňáááám pošli expresom do Bytče ešte by došiel aj teplý 😀 😀 😝

jacka
19. mar 2013

ahojte................
neskor vás prečítam......na gastre všetko o.k výsledky o 3t......... 🙂 ...............na kožné sme nešli vraj netreba..............

denisenko
19. mar 2013

@katka1819 ..jááj, moja...expresom by teplý došiel...ale otázka je, či ešte ostal???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

@jacka ..tak super, že ok.. 🙂 ......aj vám niečo na tú kožu dala?? 😕

katka1819
19. mar 2013

@denisenko to Ste už ten obrovský hrniec celý zhutali 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

@katka1819 ..ešte nie...ale hááádam si nemyslíš, že budem variť zajtra zas????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
19. mar 2013

@denisenko máš recht 😀

denisenko
19. mar 2013

@katka1819 ....jáááá vííííím......... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
19. mar 2013

@jacka súper,že je všetko ok. Ja som si zavirila notebook...schytala som vírus,ako policajné upozornenie...že mi zablokovali pc a do 48hodin mám uhradiť 100€... Tak to už su akí maniaci.A tým sme prišli o vsetky dokumenty a fotky...

jacka
19. mar 2013

@denisenko kráááásne píše....... 😵 😵 😵 ....snaží sa tak ako sa patrí 🙂 🙂 🙂 ...............

jacka
19. mar 2013

@utka čo??????????????????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
19. mar 2013

@denisenko dalšie polienko 😀 😀 😀 😀 .........................dala by som si aj ja 🙂 🙂 pošli 🙂 dakujem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre