Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. mar 2013

@jacka veru... ☹

denisenko
19. mar 2013

@utka fúúha..toto poznám...som o nom počula...teda..poteší...aj ja by som si mala všetko radšej niekde zálohovať.... ☹

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...ty si si prikurovala včera..ja dnes.... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@utka .....čo si to robila....či už ani nevieš?.....

jacka
19. mar 2013

@denisenko však zima sa vrátila.....musím 😀 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko asi aj ja poviem mužovi nech sa trochu pohrá..........aby sme zas neprišli o foto.....už raz sa nám to stalo 😝 😝

denisenko
19. mar 2013

@jacka ..no jo.... 😀 😀 😀 zima je dlhá.... 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

ach jááj...Simo plače celý den...a vyzerá to tak, že tak skoro neskončí...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 už je v postielke..ale mrnčí..... 😔 😔 😔 a Denisko prišiel zo šachového...sááááááám.... 😵 😵 😵 už nie je tma, tak sa nebojí.... 🙂 aj vaši sa boja chodiť vonku po tme? 😕

jacka
19. mar 2013

@denisenko hlavne nekonečná......... 😝 😝 😝
Simonko je riadny hudobník.....zlatíčko 😵 😵 😵 😵 tak by som ho vystískala... 🙂 🙂

jacka
19. mar 2013

@denisenko vonku?.......aj dnu sa ide pokakať....ked sa zhasne 😝 😝

denisenko
19. mar 2013

@jacka ...aha....tak to som rada..som si myslela, že len moj je taký strachopud.... 😀 😀 😀 😀 ...hudobník...hlavne vyhráva na nervy.....má teraz veľmi, ale veľmi zlé obdobie....len mama, mama, mama...a k tomu zubky.... 😔 😔 😔 ...dokonca sa začal báť vecí, čo mu predtým nevadili...a starkého nemože ani počuť, nie ešte vidieť....hlavne že doteraz sa mu vždy vyškieral...nikto nevie čo sa v tej jeho malej makovičke deje.... 😔 😔 😔 😔

katka1819
19. mar 2013

@denisenko aj Peťko sa bojí sám vonku keď je tma 😅 ich to prejde...
@utka akože čooooooooooo 😕 tak máte výrus 🙄 nechcela by som

denisenko
19. mar 2013

@katka1819 ...a ja som aj celkom rada, že sa bojí...aspon nebude cez prázdniny ponocovať vonku.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
19. mar 2013

baby namiesto veľkonočnej výzdoby tu podľa počasia rozvešám tú vianočnú 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko..............strachoprd................som na to slovo aj zabudla 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................neboj on s toho vyrastie................to by bolo celkom zaujmavé keby sme to vedeli............ale ja by som to celkom brala...............MAťko bol taký......ani na krok od neho.......ale ludí sa až tak nebál.......nestalo sa mu niečo?...nevieš?

katka1819
19. mar 2013

@denisenko tak ponocovať 😀 sa ešte dočkáme moja nervov z ponocovania od nich 😉

denisenko
19. mar 2013

@katka1819 ..ved to...bvudem ho strašiť nejakými "bubákmi"...... 😀 😀 😀 len počkaj, ked to začne chodiť za frajerkami...och joj, dúfam, že sa nepodajú na tatinka.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
19. mar 2013

@jacka ....nie..nestalo..viem to isto.... 😕 😕 😠 ☹ celé mi je to záhada 🤐 🤐 🤐

katka1819
19. mar 2013

@denisenko Aj Matúško je teraz nejaký upišťaný 😅 tiež zuby to budú a okrem toho všetko musí mať hneď čo chce,bije ma kváče ma hryze ma a začal aj odvrávať 😀 😀 😀 krpec a to má dnes presne len 1 rok a 5 mesiacov

katka1819
19. mar 2013

@denisenko ja sa na tvojich komentároch tak nasmejem 😀

jacka
19. mar 2013

@denisenko si to spomínala dr.?..................to by si asi vedela ked ste stále spolu 😔 .............nechápem ho...drobca...a tatinka chce?

jacka
19. mar 2013

@denisenko neboj nepotatia..........pomamia.... 😀 😀 😀 ...................................ale inak neviem či tie bubáky pomožu............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................................už teraz im zatrhnem všetky frajerky 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

@jacka ..tatinko a Denisko...ako jeho vzor.... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 to už odvráva???...keby si počula nás so Simčom...moj Petrík len krúti hlavou.....asi takto: Simonko, ľežkaj, prebalím ti riťku.....ga ga ke kega....nefrfli, musím.....rrrrrrrrrrr ba ba ga.....tak sa nauč cikať na wc......la la ga ga....nevad sa so mnou, pravdu mám...... 😀 😀 😀 😀 😀 a podobné komentáre....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2013

@jacka ..no zbohom....to nech sú radšej po tatovi.....mama mala nohy túúúlavé... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
19. mar 2013

No veru vírus...nič som nerobila,len som niečo hľadala na googli a zrazu hups,zamknuty počítač.Manžel sa s tým teraz trápi...

utka
19. mar 2013

@denisenko Viki sa tiež bál tmy,ale už je to ok.Ráno o piatej bol cikat a zapotil:" Navigacia v tme nulová,ale trafil som"

denisenko
19. mar 2013

@utka Denisko sa doma nebojí...chodí po tme stále....len vonku vidí strašidlá...... 😀 😀 😀

utka
19. mar 2013

@denisenko ahaaa...no vonku neviem,este sám nebol...

denisenko
19. mar 2013

...jáááj...niet nad vaňu plnú horúcej vody..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

jacka
19. mar 2013

@denisenko my máme príšery všade.......................a krokodílov pod postelou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ......................................mama mala túlavé topánky..........no neverím 🙂 😉 .............................tak to asi všetci chlapci maju otcov ako vzor.......................ale moji budú po mne.... 😀 😀 .....no musia iné im neostáva 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre