• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ránečko!!..............sa zbláznim od radosti, že je slniečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ........ :frowning2: :frowning2: :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive:
20. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....ja tú učku snáď niekam pošlem :angry: :angry: :angry: ......si nevie ani predstaviť čo narobila :angry: :angry: :angry: ..Lilku ráno napínalo a cestou do školy z nej vypadlo, že dnes ich zasa na matike čaká to čo včera..ďalšie dievčatko pred triedou chytilo ale že fest hysák, strašný rev :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..........a to neviem čo ostatné deti........má sa učka na čo tešiť keď som teraz taká naštartovaná :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
20. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.......krochkám blahom nad jogurtom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......taký som teda už dávno nejedla....že gazdovský jogurt, staršne je dobrý a hustýýýýý, lyžica v ňom stojí :slight_smile:
20. mar 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 to čo za smajlov???
20. mar 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si jej mala hned z rána ...urobiť "pekný" den....................chuda Lilka :frowning2: :frowning2: ....................nechápem ten prístup......ved chodí do školy len pol roka a čo urobí....to je choré.......takto sa vybiť nad malými deťmi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. mar 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nooo to malo byť " a mne nič?" :wink:
20. mar 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....presne!!!...máš pravdu!!.....však vieš aká je Lilina precitlivená a ešte aj toto v škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:.....rozmýšľam nad tým, že to asi nechámna rodičko a dúfam, že sa pridajú aj ostatní rodičia..
20. mar 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ako detičky zvládli odber?...
20. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a kedy máte rodičko?.........................
20. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak len pre teba.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si ich nepočula ?...................................
20. mar 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............rodičko bude niekdy v apríli..ale napožiadanie môže byť hocikedy :grinning:
20. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..že dík!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru nepočula...som bola taká nasrdená, že som nič nepočula :wink:
20. mar 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..kafčo exnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Lolka ma volá do guličiek :grinning: :grinning: :grinning: .....idem ju šupnúť do vane a zsypať guličkami :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hocikedy?:........tak najlepšie je kuť za horúca :wink: ....................................nemáš začo....... :slight_smile: :slight_smile: ...............................aha tak asi tak velmi nekričali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................príjemné kúpanie :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..fúúúha....asi by ste jej to mali povedať skor.... :confused: :confused: :confused:
@jacka ..už prišlo??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. mar 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :cry: :cry: :cry: :cry: nie :cry: :cry: :cry: .........................začína ma aj hlava už bolieť........som zvedavá ako zájdem pre deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Aj u nás je slniečko...
@jacka chytáááááj!!!
20. mar 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Využívate konečne krásny deň a ste všetky vonku? aj my ideme. Hudobná dnes odpadla...
20. mar 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@utka dakujem za slniečko.....dorazilo na obed........... :sunglasses: a bolo až doteraz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................veru vonku ......treba vychutnať pokial svieti :sunglasses: :sunglasses: ktovie ako bude zajtra :pensive:
20. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj my sme boli. Po dlhom čase na ihrisku. ale nie dlho, lebo tam už nebolo slniečko a trošku fučalo. Ale okná na celom byte otverené elý deň :wink:.
20. mar 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka už sa chodíte aj bicyklovať?............................tak ja som okná nemala celý den....by sme tu zamrzli..... :wink:

idem ich obhánať.......nech mám klud :grinning: :grinning:
20. mar 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nie...neviem, či mu už nebude tento malý...a teraz by mal tak s kľudom byť vonku, keď má ATB.
20. mar 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halo, halo...aj my sme boli vonku...Simčo našiel bicyklujúce sa deti, susedu s kočíkom, takj sme strávili na ulici celé poobedie.... :wink: :wink: :wink: Denisko zaparkoval u susedy a bolo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááj...krásny den bol dneska...to počasie...fakt, prvý jarný den...škoda len, že doma ma čakalo bombardovanie..... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

inak, cez obed som bola v žiline..zas na tom blbom úrade....ani nechcite vedieť ako som sa zas rozčúlila...potom som bola jazdiť ..to už bolo trochu lepšie.... :slight_smile: a teraz sa budem venovať svojej drahej polovičke..... :wink: :wink: :wink:

takžééé.....čúúúús bus autobus... :wink: :wink:

dobrú nocku
20. mar 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
čafce dnes mi akosi naprd :confounded: ešte že to slniečko svietilo :slight_smile:
@leninka75 tak hotovo takto deti stresovať ja by som tej učke hneď niečo pekné :angry: povedala
@utka veru dnes povinne mohlo mi byť zle ako chcelo som si nevybrala s Matulom pred obedom na zdravotnej na slniečku a poobede opäť...až tak dobre....
@jacka aj ja som dnes vetrala len chvílku sa zdá slniečko svieti ale kosa je stále
@denisenko :slight_smile:
20. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..si púšťala euráčiky do luftu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak sme sa dnes krásne všetky vytešili zo slniečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...a zajtra jupi :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: má pršať :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..juj dievčence ako som si dnes urobila dobre :grinning:..čakla somna obed v škole na Lilku a ešte s jednou maminou sme sa rozčuľovali nad tou matikou a ako sme tak boli rozbehnuté, tak nám rovno do rany prišla naša učka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to rovno krásne schytala :sweat_smile: ..ale opica vynašla sa a vraj to zatiaľ len tak trénuje s deťmi a že čo chcem však Lilka už dnes dostala jednotku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........tak som jej to pekne vytmavila, že mi ani tak nejde o známku ako o duševnú pohodu Lilky .....a pekne som jej povedala, že ju ráno napínalo.......tak vraj také šokové a stresové situácie sú pre deti dobré :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry:..............nemám slov.....keď som sa Lilky potom pýtala na dnešok , tak vraj už diktovala pomalšie....
20. mar 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok