Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2013

ránečko!!..............sa zbláznim od radosti, že je slniečko 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
20. mar 2013

@jacka ........ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😔 😔 😔

leninka75
20. mar 2013

.....ja tú učku snáď niekam pošlem 😠 😠 😠 ......si nevie ani predstaviť čo narobila 😠 😠 😠 ..Lilku ráno napínalo a cestou do školy z nej vypadlo, že dnes ich zasa na matike čaká to čo včera..ďalšie dievčatko pred triedou chytilo ale že fest hysák, strašný rev 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..........a to neviem čo ostatné deti........má sa učka na čo tešiť keď som teraz taká naštartovaná 😠 😠 😠 😖 😖 😖

leninka75
20. mar 2013

.......krochkám blahom nad jogurtom 😵 😵 😵 ......taký som teda už dávno nejedla....že gazdovský jogurt, staršne je dobrý a hustýýýýý, lyžica v ňom stojí 🙂

jacka
20. mar 2013

@leninka75 to čo za smajlov???

jacka
20. mar 2013

@leninka75 si jej mala hned z rána ...urobiť "pekný" den....................chuda Lilka ☹ ☹ ....................nechápem ten prístup......ved chodí do školy len pol roka a čo urobí....to je choré.......takto sa vybiť nad malými deťmi ☹ ☹ ☹

leninka75
20. mar 2013

@jacka ...nooo to malo byť " a mne nič?" 😉

leninka75
20. mar 2013

@jacka .....presne!!!...máš pravdu!!.....však vieš aká je Lilina precitlivená a ešte aj toto v škole 😝.....rozmýšľam nad tým, že to asi nechámna rodičko a dúfam, že sa pridajú aj ostatní rodičia..

leninka75
20. mar 2013

@jacka ..ako detičky zvládli odber?...

jacka
20. mar 2013

@leninka75 a kedy máte rodičko?.........................

jacka
20. mar 2013

@leninka75 tak len pre teba.......... 😵 😵 😵 ............................ 😵 😵 😵 😵

jacka
20. mar 2013

@leninka75 si ich nepočula ?...................................

leninka75
20. mar 2013

@jacka ............rodičko bude niekdy v apríli..ale napožiadanie môže byť hocikedy 😀

leninka75
20. mar 2013

@jacka ..že dík!!! 😵 😵 😵

leninka75
20. mar 2013

@jacka ..veru nepočula...som bola taká nasrdená, že som nič nepočula 😉

leninka75
20. mar 2013

..kafčo exnuté 😝 ...Lolka ma volá do guličiek 😀 😀 😀 .....idem ju šupnúť do vane a zsypať guličkami 😀 😀 😀

jacka
20. mar 2013

@leninka75 hocikedy?:........tak najlepšie je kuť za horúca 😉 ....................................nemáš začo....... 🙂 🙂 ...............................aha tak asi tak velmi nekričali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................príjemné kúpanie 🙂 🙂

denisenko
20. mar 2013

@leninka75 ..fúúúha....asi by ste jej to mali povedať skor.... 😕 😕 😕
@jacka ..už prišlo??? 😎 😎 😎 😎

jacka
20. mar 2013

@denisenko 😢 😢 😢 😢 nie 😢 😢 😢 .........................začína ma aj hlava už bolieť........som zvedavá ako zájdem pre deti 😝

utka
20. mar 2013

Ahojte...
Aj u nás je slniečko...
@jacka chytáááááj!!!

utka
20. mar 2013

Využívate konečne krásny deň a ste všetky vonku? aj my ideme. Hudobná dnes odpadla...

jacka
20. mar 2013

@denisenko
@utka dakujem za slniečko.....dorazilo na obed........... 😎 a bolo až doteraz 🙂 🙂 🙂 ......................veru vonku ......treba vychutnať pokial svieti 😎 😎 ktovie ako bude zajtra 😔

utka
20. mar 2013

@jacka aj my sme boli. Po dlhom čase na ihrisku. ale nie dlho, lebo tam už nebolo slniečko a trošku fučalo. Ale okná na celom byte otverené elý deň 😉.

jacka
20. mar 2013

@utka už sa chodíte aj bicyklovať?............................tak ja som okná nemala celý den....by sme tu zamrzli..... 😉

idem ich obhánať.......nech mám klud 😀 😀

utka
20. mar 2013

@jacka nie...neviem, či mu už nebude tento malý...a teraz by mal tak s kľudom byť vonku, keď má ATB.

denisenko
20. mar 2013

halo, halo...aj my sme boli vonku...Simčo našiel bicyklujúce sa deti, susedu s kočíkom, takj sme strávili na ulici celé poobedie.... 😉 😉 😉 Denisko zaparkoval u susedy a bolo..... 😀 😀 😀 😀 jáááj...krásny den bol dneska...to počasie...fakt, prvý jarný den...škoda len, že doma ma čakalo bombardovanie..... 😔 😝 😝 😝 😀 😀 😀

inak, cez obed som bola v žiline..zas na tom blbom úrade....ani nechcite vedieť ako som sa zas rozčúlila...potom som bola jazdiť ..to už bolo trochu lepšie.... 🙂 a teraz sa budem venovať svojej drahej polovičke..... 😉 😉 😉

takžééé.....čúúúús bus autobus... 😉 😉

dobrú nocku

katka1819
20. mar 2013

čafce dnes mi akosi naprd 😖 ešte že to slniečko svietilo 🙂
@leninka75 tak hotovo takto deti stresovať ja by som tej učke hneď niečo pekné 😠 povedala
@utka veru dnes povinne mohlo mi byť zle ako chcelo som si nevybrala s Matulom pred obedom na zdravotnej na slniečku a poobede opäť...až tak dobre....
@jacka aj ja som dnes vetrala len chvílku sa zdá slniečko svieti ale kosa je stále
@denisenko 🙂

leninka75
20. mar 2013

@utka ..si púšťala euráčiky do luftu??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2013

..tak sme sa dnes krásne všetky vytešili zo slniečka 😵 😵 😵 😎 😎 😎 ...a zajtra jupi ☹ 😝 má pršať ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝

leninka75
20. mar 2013

..juj dievčence ako som si dnes urobila dobre 😀..čakla somna obed v škole na Lilku a ešte s jednou maminou sme sa rozčuľovali nad tou matikou a ako sme tak boli rozbehnuté, tak nám rovno do rany prišla naša učka 😀 😀 😀 😀 ...tak to rovno krásne schytala 😅 ..ale opica vynašla sa a vraj to zatiaľ len tak trénuje s deťmi a že čo chcem však Lilka už dnes dostala jednotku 😅 😅 😅 ..........tak som jej to pekne vytmavila, že mi ani tak nejde o známku ako o duševnú pohodu Lilky .....a pekne som jej povedala, že ju ráno napínalo.......tak vraj také šokové a stresové situácie sú pre deti dobré 😅 😅 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠..............nemám slov.....keď som sa Lilky potom pýtala na dnešok , tak vraj už diktovala pomalšie....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre