• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
...ja mááám len takú malú otázočku.....kto nám poslal tie kvapky ???????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..no..jablká z IT...5 bední.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už len 2,5...výživa hotová...tatinko sa snažil..ja som bavila dieťa...pištíka upišťaného.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...celú noc bol zas hore..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ..že na otázky...... :grinning: :grinning: :grinning: ..idete k striguli???či????....jááj, aj ja by som potrebovala upratať..tak...no...ked deti vyrastú..sa budem realizovať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ....len si nechaj..na horšie časy..ak sa dá....alebo....nepreplatia ti ju?
21. mar 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak ja som to nebola....................nie nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko potom už nebudeme mať po kom riadiť :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ......................veru k striguni.............bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem čo im urobiť ked tam bude oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež dobré na nervy......hlavne ked ich vidím ako kukaju na jedlo čo nemožu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka....ja som to urobila s dovolenkou tak, že som nastúpila na MD, po skončení MD som si dala žiadosť o vyčerpanie dovolenky + išiel mi už aj rodičovský.....ale ty aby si mala vykryté prázdniny, tak si ju nechaj až na august....a hlavne nerieš či firma bude alebo nie .....
21. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a ešte vládzeš existovať????? :frowning2:
21. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...písala som, že som dnes varila zdravo......hranolky a syr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ako kedy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zdravý obed...my sme mali....rýchle zvyšky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....jedno dieťa mi stále doma ostane...vždy bude po kom upratovať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem za rady...asi to aj tak urobím, že si ju nechám až po RD. Preplatiť mi ju nepreplatia.
21. mar 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 skor som chcela radu čo uvariť...........ale kedže bude vyprážaný rezen......tak syr nemožem... :wink:
@denisenko jááááááááááj som zabudla na tretie dieťa......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
21. mar 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved to tretie a najnáročnejšie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne si to vystihla................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. mar 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. mar 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však aj ja mám doma dve malé deti...ale som rada, že budeme 2:2.
21. mar 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ved to...u vás remíza................tu ťažká prehra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. mar 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale hlavne, že sú zdraví...ja to tiež hovorím, že je to úplne jedno.
21. mar 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráááááááááááááááááánečko usnežené,zamrznutééééééééééééééééé :sweat_smile: :grinning:
22. mar 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! :frowning2: ........

..jaaj moje zlaté, mám prajného muža.....tak sa s nami krásne delí o chorobu :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........Lilku tolen tak lízlo dúfam.....ale Lolku to draplo..v noci teplota, teraz je mrzutá, nemožná, plný nosík.......to bude deň :frowning2: ........
22. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......

@utka máš pravdu........ :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: takt v tomto sa fakt podeliť nemusel :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...........................nielen dnes si užiješ......... :frowning2: :frowning2:
22. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :slight_smile:

tak dneska som totálne "optimistka"..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zás nas zavialo snehom....kto nemá, nech ani nehovorí, lebo budem zlááááá...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte k tomu.....zas sme sa "vyspali" od 0.30 do 4-tej rána si robil diskotéku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taká som už nabrúsená, že až.....nadránom som od nervov vyhodila spať k Simčovi tatinka a ja som zaliezla na gauč...a viete čo sa stalo?....konečne, ked som po 4-tej zaspala tak o 5-tej zvonil telefon...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že den D...debil.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediná pozitívna správa je, že sa konečne podarilo zobrať Simčovi krv....som zistila, vraj nedostatok železa spôsobuje že je nervozny a upišťaný....kto o tom niečo vie?????? :confused: :confused: :confused: a doktorka nám dala Sedaliu, nech trochu lepšie spáva....zabralo to niekomu, poznáte????

uf...posťažovala som sa....hned mi je lepšie.... :grinning: :grinning: :grinning: dám si kávu a život bude krajší..... :slight_smile:
22. mar 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..držkajte sa.....sa hned so všetkým deliť nemusel :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........tak je tu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja ked počujem znížené železo ........tak moji obaja ho mali velmi nízke.....akú máte hodnotu?....................nám nedali nič...len dietu...... :slight_smile: neviem ti poradiť............ :frowning2: :frowning2: .............................................si mala super noc..........ved ked Simonko zaspinká šup pod duchnu :slight_smile:
22. mar 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....neviem, výsledky budú v utorok...to idem aj na preočkovanie..už posledné.... :angry: ...Simonko už spinká v kočíku.....lenže niekto musí aj navariť.... :confounded: :confounded: :confounded: ....jááj..mladý pán zas že rajčinová polievka....ved ju jeme už mesiac....tak idem variť druhú variantu....kyslá fazuľa.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj u nás dookola to isté............................. :slight_smile: ........................................dobre sa mu spinká v kočíku...netreba ho hojdať?...................
22. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nie...ked zaspí, tak už spinká..... :slight_smile: ani vetrisko a sneh mu nevadí....dokonca sa ani na rozhlas nezobudil. :grinning:
22. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale može to byť že je nervozny s toho..............tá Sedalia to je len na spanie či ako?.............tak mu hádam zaberie a konečne sa vyspinká......ved musí byť aj on nevyspatý....drobec :frowning2: :frowning2:
22. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vážne?....aj bomby z neba?......to má fajn spánok....... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok