• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
strašne fúúúúúúúúúúúúka........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Sedalia je na liečbu prechodnej nervozity a nezávažné poruchy spánku....toť letáčik :grinning: ale práve som sa rozprávala s maminou, a aj moja sestra máva od malinka problémy so železom a tiež pokým nebrala lieky tak bývala podráždená a nervozna...takže je to možné, že je to z toho...všetko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a to vám ešte pridám pikošku zo včerajška...Denisko bol u susedky....hrať sa...aj ked snežilo a pršalo, že sa budú hrať vnútri, na otecka a mamičku.... :astonished: :grinning: ...vo všetkej počestnosti, dieťatko bábiku už majú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale prišiel domov a celý páchol od cigariet..skoro som odpadla...síce mi tvrdil, že tam pri nich nikto nefajčil, ale keby to aj bola pravda, tak tam u nich musí byť vnútri dobre napáchnuté od fajčenia, ked mu bolo cítiť aj tielko ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech sa na mna nikto nehnevá, ale už ho tam nepustím...len ak by sa hrali vonku.... :confounded: :confounded: :confounded:
22. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to tam toho vela nepíšu :grinning: :grinning: :grinning: ......................sestra už má železo v poriadku?..či stále niečo berie?............................
22. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...tuším doživotne berie lieky.....aj ked ..ked to má lepšie, tak má pauzu či tak nejako..... :confused:
22. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už idem variť...nech moj hladoško má čo jesť, ked príde zo školy....a zajtra ide do PB na turnaj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no paráda............ :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: .......................to by ma riadne vytočilo........ja to tak neznášam...pach z cigarety.........fúúj...........
22. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko turnaj v šachu?
22. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani nehladali príčinu že prečo ?.........no pekne dúfam že to nebude aj u vás :pensive:
22. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len dobre navar........ :wink: :wink: :wink: chodieva stále sám?
22. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jo jo..v šachu.... :wink: ...chodí sám, ale ráno vždy s niekým...aby sa náhodou niekde nezatáral.... :grinning: :grinning: ..príčina....je anemická...ale prečo.... :confused: :confused: ...no, nech je to ako chce, ja len dúfam, že ak sa to potvrdí, tak po dodaní potrebného množstva budeme všetci kludnejšie žiť....som googila....predráždenosť detí...spôsobená nízkou hladinou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrejme aj preto si niekedy búchava hlavičku..o stol, v postielke o matrac, o podlahu.... :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si hrdá mamina na Deniska...že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................super že už chodí sám :slight_smile: :slight_smile: .....ja by som sa asi potenetovala od strachu......... :sweat_smile: :wink: ...........................................však ja len zo zvedavosti.... :slight_smile: ...........Simonko si aj hlávku búchal?...... :confused: :confused: :confused: ................to čo sa deje s telom ked niečo chýba :frowning2: :frowning2: ...... :pensive: ..................ved uvidíš aké bude mať výsledky...........a liečiky zaberu a bude dobre :wink: :wink: :wink:
22. mar 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mám taký zlý pocit že ked takto fúúúúúúúúúúúčí tak budeme bez prudu................ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ................to je neskutočné čo sa deje vonku...............aspon že slniečko svieti :sunglasses: :sunglasses:
22. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru..pyšná som.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale nie...som rada, že našiel niečo, čo ho baví.... :wink: a preto som spokojná.... :slight_smile: ...a to že chodí sám....musel sa už naučiť, že treba dávať na seba pozor .... :sweat_smile: ....sme ráno boli u doktorky a tá ked videla Simčove čelo, kde nájdeš všetky farby....zelená, hnedá, modrá, červená..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vám vtedy vypadáva elektrina?....u nás tiež fučí...severák...lenže k tomu je aj bielo.....ako na Vianoce.... :confounded:
22. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko máš byť na čo pyšná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................hlavne že ho to fakt baví a robí to bez prinútenia......paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................................treba dávať bacha na seba......len ked moj strach je ......hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................to až tak si búcha hlávku????............
22. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nám v kuse vypadáva.........ani sa diať nič nemusí..........3x V a Z......za sebou rýchlo......potom ticho.........asi 10min........a to sa opakuje asi tak pol hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................susedom sa už tv pokazila :angry:
22. mar 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nám tu nesneží.....našťastie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........a už ani nechcem aby sa niečo také aj dialo :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja...polievočka uvarená, Simčo vstal...pekný den zas pred nami... :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi takto nejako to vyzerá.....
22. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko prečo smutný smailíci?............ved nevieš čo ťa čaká.....pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda to čielko má fakt......farebné :pensive: ....................moje malé :frowning2: ...........................ale vieš čo.....strašne je krásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: smejko maličký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
neznášam hukanie sanitky ked prebehne pred domom........................brrr....................ststrašne blbý pocit :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tiež si myslím, že sa niečo stalo niekomu z našich...brrr.... :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už naozaj idem.....búcha mi tu na sušiak na prádlo...asi vie, že treba dať prať..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko bežkaj.....ja pojdem tiež o chvilu pre chalanov :slight_smile: ...........................len oper....rýchlo to uschne večer žehlíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ha ha...ktorý večer???...ešte tam mám spred párť dní nachystané...ale nejako sa to samo neožehlilo...nevieš prečo???? :grinning: :grinning: :grinning: ...hádam, ked tomu prádlu dám kolkovanú žiadosť, tak sa ožehlí aj samé..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no neviem či ti kolky pomožu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................vieš ako žehlí Peťko.....sadne si mi na prádlo........a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ........................................ja ti prídem ožehliť.....radšej ku vám ako k striguni :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Dnes na hematológii pohoda. Mala som 109tis. doštičiek. Dr. sa tešila. A na gynekológii tiež OK, len okolo dvanástej budem mať aj výsledky glukózového testu.
22. mar 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
...ha ha......Denisko, chod podať Simčovi cumeľ...vypadol mu......nabehol ako fúria do spálne: tak, tu máš a ticho a spať sa tu bude....treskol dverami a hotovo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka super.... :slight_smile:
22. mar 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok