• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
@utka dobré správy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten je podarený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........sa tu koním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko prišiel zo školky........rovno na wecko......kakal vodu....hned som volala do školky čo jedol....či mu chleba nevymenili............alebo čosi nepojdol..............a....zatlkať......zatlkať......zatlkať....................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a on ti nepovie?....to zatlkanie :confounded:

Niektore veci sú mi záhadou-na Mdž 8.3. Som dostala od mojho drahého ružu...a dnes je 22.3. A ona takto vyzera
22. mar 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Neviem kde sa to v mobile otáča :confounded:
22. mar 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko povie....vraj nejedol nič............ani chlebík.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krááásna je..........darovaná z lásky preto tak dlho vydržala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme si hlavy vyvetrať.......doslovne :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tie dobré správy nevydržali dlho...cukor je zvýšený. Síce norma je vraj 7,8 a ja som mala 7,97, ale aj tam ma v pondelok pošľú na diabetológiu :frowning2:...
@denisenko mne tiež vdržala dlho od manžela ružička. A začala vyháňať nové listy, tak som ju zasadila.
22. mar 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to mi aj svokra povedala...že ked je z lásky...lebo dal aj jej a tá už uvädla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..a na Valentína mi vydržala presne ....2 dni.... :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz som múúúdra...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka aj ja som mala cukor vyšší..radšej to treba mať pod dohľadom, akoby sa malo niečo zanedbať... :wink:
22. mar 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a nepamätáš si už hodnotu, akú si mala. Viem, že to sa musí, ale nemám už dosť lekárov, ešte aj toto? :frowning2:
22. mar 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..nepamätám, lebo v IT mali iné merania...ale neboj, radšej to mať teraz pod kontrolou...potom sa to zas spraví.... :wink:
22. mar 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však ja vieeem...
22. mar 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka akurát pozerám...ako ti to pekne odsýpa....a nejaké foto bruškaté????
22. mar 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru, odsýpa. Fotky? No neviem...
22. mar 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...ááále....ved daj nejakú... :wink: :wink: :wink:
22. mar 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka dobré...to je čo za koláčik??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko radšej mysli že sú z lásky.....lebo určite sú... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ja nepochybujem..... :wink: ..tento koláčik tuším robila aj moja sestra..len neviem, či lepkový alebo bez.... :confused:
@utka ...no ..musím byť ticho...fotka je.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
22. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je aký koláčik..nevieš?...
22. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..počkaj..pohľadám...tuším na FB to mám.... :wink:
22. mar 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ty by si nemala chodiť na žiadne vyšetrenia.......iba ťa to zbytočne stresuje :wink: :wink: :wink: :wink:
@denisenko čakám čakám..... :wink:
@jacka tu som...
Cesto:
2 hrnčeky polohrubej múky
1 hrnček kryšt. cukru
1/2 hrnčeka oleja
3 celé vajcia
1 hrnček vlažnej vody
3 lyžice kakaa
1 prášok do pečiva

Plnka:
2 mäkké tvarohy (500 g)
1 vanilkový cukor

1 vanilkový puding
4 dl mlieka
1 žĺtok

Všetky suroviny na cesto zmiešame – buď len tak varechou v miske alebo šľahačom v robote. Vylejeme na pekáč, ja dávam papier na pečenie (netreba plech vymastiť a vysypať múkou).Zmiešame tvaroh s cukrom a žĺtkom. Uvaríme puding a necháme vychladnúť. Spolu zmiešame a dáme do mikroténového vrecúšla, kde sme odstrihli rožtek. A robíme mriežku. Nevadí, že nebude rovná, mne sa tiež podarila kľukatá.

A dáme piecť – pri teplote 175°C asi 30 minút – ale radšej občas skontrolujeme, lebo kakaové cesto býva zradné… Je dobručký, ale ešte lepší je na druhý deň, keď trošku zvlhne od tvarohu … teda AK zostane … – v Mladá Boleslav, Stredocesky Kraj.
Zdieľať
3 ľuďom sa to páči.
11.578 zdieľaní

Gertrůda Vopršálková
14 marca o 20:22

Gertrůda Vopršál
22. mar 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...to som odkopírovala aj so všetkým možným.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Zuzi, je to on? :confused:
22. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko áno, je to on...ale ja som nemala doma vanilkový puding, dala som banánový...
@jacka, veru, asi už nikam nepôjdem, budem doma sedieť :grinning:...
22. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a dobre sa ti to vytláčalo???
22. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zle sa mi to dávalo do sáčku. Tak som dala trochu, vytlačila a potom som zo už dávala lyžicou :sweat_smile:
22. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok