Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@utka dobré správy 😵 😵 😵

jacka
22. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten je podarený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........sa tu koním 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................. 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

Peťko prišiel zo školky........rovno na wecko......kakal vodu....hned som volala do školky čo jedol....či mu chleba nevymenili............alebo čosi nepojdol..............a....zatlkať......zatlkať......zatlkať....................... 😝

denisenko
22. mar 2013

@jacka a on ti nepovie?....to zatlkanie 😖

Niektore veci sú mi záhadou-na Mdž 8.3. Som dostala od mojho drahého ružu...a dnes je 22.3. A ona takto vyzera

denisenko
22. mar 2013

Neviem kde sa to v mobile otáča 😖

jacka
22. mar 2013

@denisenko povie....vraj nejedol nič............ani chlebík.......... 😝

krááásna je..........darovaná z lásky preto tak dlho vydržala 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
22. mar 2013

ideme si hlavy vyvetrať.......doslovne 😠 😠 😠 😝

utka
22. mar 2013

No tie dobré správy nevydržali dlho...cukor je zvýšený. Síce norma je vraj 7,8 a ja som mala 7,97, ale aj tam ma v pondelok pošľú na diabetológiu ☹...
@denisenko mne tiež vdržala dlho od manžela ružička. A začala vyháňať nové listy, tak som ju zasadila.

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...to mi aj svokra povedala...že ked je z lásky...lebo dal aj jej a tá už uvädla... 😅 😅 😅 ..a na Valentína mi vydržala presne ....2 dni.... 😀 😀 😀 tak teraz som múúúdra...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@utka aj ja som mala cukor vyšší..radšej to treba mať pod dohľadom, akoby sa malo niečo zanedbať... 😉

utka
22. mar 2013

@denisenko a nepamätáš si už hodnotu, akú si mala. Viem, že to sa musí, ale nemám už dosť lekárov, ešte aj toto? ☹

denisenko
22. mar 2013

@utka ..nepamätám, lebo v IT mali iné merania...ale neboj, radšej to mať teraz pod kontrolou...potom sa to zas spraví.... 😉

utka
22. mar 2013

@denisenko však ja vieeem...

denisenko
22. mar 2013

@utka akurát pozerám...ako ti to pekne odsýpa....a nejaké foto bruškaté????

utka
22. mar 2013

@denisenko veru, odsýpa. Fotky? No neviem...

denisenko
22. mar 2013

@utka ...ááále....ved daj nejakú... 😉 😉 😉

utka
22. mar 2013
jacka
22. mar 2013

@utka dobré...to je čo za koláčik??? 😵 😵 😵
@denisenko radšej mysli že sú z lásky.....lebo určite sú... 😵 😵

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...ja nepochybujem..... 😉 ..tento koláčik tuším robila aj moja sestra..len neviem, či lepkový alebo bez.... 😕
@utka ...no ..musím byť ticho...fotka je.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko to je aký koláčik..nevieš?...

denisenko
22. mar 2013

@jacka ..počkaj..pohľadám...tuším na FB to mám.... 😉

jacka
22. mar 2013

@utka ty by si nemala chodiť na žiadne vyšetrenia.......iba ťa to zbytočne stresuje 😉 😉 😉 😉

jacka
22. mar 2013

@denisenko čakám čakám..... 😉

denisenko
22. mar 2013

@jacka tu som...
Cesto:
2 hrnčeky polohrubej múky
1 hrnček kryšt. cukru
1/2 hrnčeka oleja
3 celé vajcia
1 hrnček vlažnej vody
3 lyžice kakaa
1 prášok do pečiva

Plnka:
2 mäkké tvarohy (500 g)
1 vanilkový cukor

1 vanilkový puding
4 dl mlieka
1 žĺtok

Všetky suroviny na cesto zmiešame – buď len tak varechou v miske alebo šľahačom v robote. Vylejeme na pekáč, ja dávam papier na pečenie (netreba plech vymastiť a vysypať múkou).Zmiešame tvaroh s cukrom a žĺtkom. Uvaríme puding a necháme vychladnúť. Spolu zmiešame a dáme do mikroténového vrecúšla, kde sme odstrihli rožtek. A robíme mriežku. Nevadí, že nebude rovná, mne sa tiež podarila kľukatá.

A dáme piecť – pri teplote 175°C asi 30 minút – ale radšej občas skontrolujeme, lebo kakaové cesto býva zradné… Je dobručký, ale ešte lepší je na druhý deň, keď trošku zvlhne od tvarohu … teda AK zostane … – v Mladá Boleslav, Stredocesky Kraj.
Zdieľať
3 ľuďom sa to páči.
11.578 zdieľaní

Gertrůda Vopršálková
14 marca o 20:22

Gertrůda Vopršál

denisenko
22. mar 2013

...to som odkopírovala aj so všetkým možným.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@utka Zuzi, je to on? 😕

utka
22. mar 2013

@denisenko áno, je to on...ale ja som nemala doma vanilkový puding, dala som banánový...
@jacka, veru, asi už nikam nepôjdem, budem doma sedieť 😀...

denisenko
22. mar 2013

@utka a dobre sa ti to vytláčalo???

utka
22. mar 2013

@denisenko zle sa mi to dávalo do sáčku. Tak som dala trochu, vytlačila a potom som zo už dávala lyžicou 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre