• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@utka ..no..presne to som chcela vedieť....lebo aj ja som si už nan robila chute...lenže, moje kuchárske "cifrovanie"...nula bodov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to aj mojem neboj. Dá sa to. A ty si držala dietu, keď ti zistili tú zvýšenú hladinu cukru?
22. mar 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko paráda....len tá polohrubá muka mi tam vadí :grinning: :grinning: :grinning: ........nevadí...vymením.... :wink:
@utka ako chutí?...............
no vidíš moja reč :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no je celkom dobrý... :grinning: Nie je veľmi sladký.
22. mar 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prasiatka už dorazili.............neodfuklo ich.......všetko je v práčke.............deti vo vani.................neskutočné zázraky dokážu z blatom......nestíham sa diviť :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka tak fajn uložím ho
22. mar 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no vyskúšaj, či budete spokojní...potom dáš vedieť. A čo si varila na víkend?
22. mar 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....vyskušam... :slight_smile: ...deti chceli francuzke..... :slight_smile: .....polievka párková.......... :slight_smile: ....................ale teším sa na nedelu večer... :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ti verím...ale neboj, rýchlo to prejde. My sme predsa zostali doma :wink:...
22. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka neprejde.....bude to večnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............
22. mar 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skaza je v kupelni.....asi došiel koniec sveta..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka žeby dvaja zbojníci vo vani???No síce ak sa nebude dať ísť von, tak to bude naozaj večnosť.
22. mar 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka som si na víkend objednala pekné počasie.....takže musí byť pekne.........inú možnosť neberiem..... :wink: ..................................vy budete čo robiť?
22. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka presne tak......dvaja vo vani.........nočná mora...... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viete čo sa stalo................muž mi odmietol kupiť fernetík...................toto je dovod na rozvod....však... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........... :wink: :wink: ...................
22. mar 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko som kecala s maminou....tak aj ona má nizke železo aj moja mladšia sestra....a aj jej dcera.................po príčinách tiež nepátrali...........dali tbl......raz bolo dobre inokedy horšie..............asi sa to nejak prenáša si myslím
22. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lokše spravené ideme sa napráskať :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ale ved ten tvoj vyzerá dobre... :wink: ...no dieta...snažila som sa to trošku obmedziť..lenže...cukor je všade...takže je to dosť blbé.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už si podala žiadosť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a vieš čo povedal pred chvílkou ten moj:? že : v stredu ideme s tebou na skúšky...kukám ako puk...a on že: ked budeš mať depku, že si nespravila, aby si sa nehodila pod vlak...zlatý moj.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to som chcela...som si myslela, či sa to nedá vymeniť...ved ostatné ingrediencie by vám nemali vadiť, či? :confused:
22. mar 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja nevim čo budeme robiť. Pôjdeme do bábkového divadla alebo do kina...
22. mar 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie nemalo by vadiť.... nič.......len horšie je že neviem ako má vyzerať cesto či dať viac muky alebo vody....chápeš že čo chcem povedať...... :grinning: :grinning: :wink:
22. mar 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááááááj...tak ...neviem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko šte len podám...čo sú za sposoby.... :grinning: :grinning: :grinning:..........................keby som sa nehanbila kupim sama sebe si............ale nech ......je to silnejšie ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
akého máš milujuceho muža :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........................radšej ti mal povedať že to urobíš :grinning: :grinning: :grinning: .......27. si písala?......či sa mýlim :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: že ťažká dilema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....no neviem, neviem......sa skor bojí, že by musel ostať pri zlobríkoch on..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko idete len na jeden den, či na celý víkend? :confused:
22. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jááj....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................ale ved by si zvykol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...Simonko vstal...úplne iný človiečik...usmiaty, pekne sa sám hrá.....no a neľúúúbte ho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko toto si komu písala :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok