• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka ....myslííííš????...vata do uší, klapky na oči a ideeeeeš...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo???..prečo???
22. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že ved taký pokladík sa nedá nelubiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ááá..už chááápem...no...sama sebe...len mi budeš musieť odpovedať asi ty....ide mi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved aj tak sa dá..........hluchy slepý nemý :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ..to je už teraz.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekedy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko hned som si myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............zajtra čím neskor tým lepšie.......................v nedelu čím skor tým lepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa mu ako darí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak potom ..aby vám vyšlo počasie..... :wink: :wink: :wink:
22. mar 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako? jednoducho....to je chlap.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ked pozerá telku tak nevidí, nepočuje, nerozpráva.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..hm...a že teraz akože by mal ísť niekto do hajan??..... :confused: :confused: :confused: :confused:
22. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................júúúúúúúúúúúj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznám.......ked sa niečo opýtam bez odpovedi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dakujem............určite bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......................nech tie ksichy nevidím :angry: :wink: :grinning:
22. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo vystrája :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no vidíš..hluchý, slepý, nemý... :grinning: :grinning: :grinning: ...som sa zas práve dozvedela...Simonko chodí s takou maličkou kovovou guľočkou...Denisko to má také magnetické autíčko hore na poličke a ten dlhoprstý krpček si to dočiahol....vravím, nech mu ju zoberie, aby ju náhodou neprehltol...a vieš čo mi odmudroval???....že načo, Simonko aj tak musí papať veľa železa, ked ho má málo....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....čistý blázninec dneska tu...Denisko vyhráva na harmonike... a Simonko ho doslova "žerie"....a spieva ...bla, bla,bla.... kam sa pohne Denisko, tak Simonko ako tieň.....
22. mar 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to u vás musí dobre vyzerať.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ber kameru .... :slight_smile: :slight_smile: ..................drahý je preč?.........................ale sa Denisko dobre vynašiel..........................................páli mu to :slight_smile:
22. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka po kom to díte je?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aký múdri je ten Denisko :grinning: , však potrebuje železo...
@jacka to cesto je také nie riedky, nie veľmi husté...trošku hustejšie ako piškótové...
22. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mám naj... manžela na svete. Bol mi kúpiť červený melón v Tescu...mňam. Mala som naň chuť už 3 mesiace...
22. mar 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to je jasné pokom je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka vidíš dobre vedieť... :slight_smile: ...........................to je láska....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon chutil..... :dizzy_face: :dizzy_face: .............ja som pri Peťkovi doslova žrala hrozno.....proste som musela........ :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ovocie nachytané...........riad odložený...........deti okúpane.................pekne sa tu hraju...............aj bezomna :dizzy_face: ........muž v robote..............čo viac si možem priať :grinning: :wink:
22. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...juj, aj ja by som si dala... :slight_smile:..
22. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem si ja tých mojich obriadiť....hrajú futbal...v izbe... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. mar 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no zbohom.....futbal.....poznám.....bomba v izbe..... :pensive: :pensive:
22. mar 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak by som náhodou už neprišla.............krááásny víkendík.........uvidíme sa v nedelu..... :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko daj aj ty link na Simonka... :slight_smile:
22. mar 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidííím ťa, vidím ťa.... :wink:
22. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......nech ti to strašne ale strašne rýchlo ubehne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........čo robíš?......polovica teamu už hajká? :wink: ...
22. mar 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok