Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@jacka ....myslííííš????...vata do uší, klapky na oči a ideeeeeš...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@jacka čo???..prečo???

jacka
22. mar 2013

@denisenko že ved taký pokladík sa nedá nelubiť 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. mar 2013

@jacka ááá..už chááápem...no...sama sebe...len mi budeš musieť odpovedať asi ty....ide mi..... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko ved aj tak sa dá..........hluchy slepý nemý 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@jacka ..to je už teraz.... 😀 😀 😀 😀 😀 niekedy..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko hned som si myslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............zajtra čím neskor tým lepšie.......................v nedelu čím skor tým lepšie 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sa mu ako darí 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@jacka ..tak potom ..aby vám vyšlo počasie..... 😉 😉 😉

denisenko
22. mar 2013

@jacka ako? jednoducho....to je chlap.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 to ked pozerá telku tak nevidí, nepočuje, nerozpráva.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

..hm...a že teraz akože by mal ísť niekto do hajan??..... 😕 😕 😕 😕

jacka
22. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................júúúúúúúúúúúj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poznám.......ked sa niečo opýtam bez odpovedi 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko dakujem............určite bude 😎 😎 😎 ......................nech tie ksichy nevidím 😠 😉 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko čo vystrája 🙂 🙂

denisenko
22. mar 2013

@jacka ...no vidíš..hluchý, slepý, nemý... 😀 😀 😀 ...som sa zas práve dozvedela...Simonko chodí s takou maličkou kovovou guľočkou...Denisko to má také magnetické autíčko hore na poličke a ten dlhoprstý krpček si to dočiahol....vravím, nech mu ju zoberie, aby ju náhodou neprehltol...a vieš čo mi odmudroval???....že načo, Simonko aj tak musí papať veľa železa, ked ho má málo....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
22. mar 2013

.....čistý blázninec dneska tu...Denisko vyhráva na harmonike... a Simonko ho doslova "žerie"....a spieva ...bla, bla,bla.... kam sa pohne Denisko, tak Simonko ako tieň.....

jacka
22. mar 2013

@denisenko to u vás musí dobre vyzerať.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ber kameru .... 🙂 🙂 ..................drahý je preč?.........................ale sa Denisko dobre vynašiel..........................................páli mu to 🙂

denisenko
22. mar 2013

@jacka po kom to díte je?????? 😀 😀 😀 😀

utka
22. mar 2013

@denisenko aký múdri je ten Denisko 😀 , však potrebuje železo...
@jacka to cesto je také nie riedky, nie veľmi husté...trošku hustejšie ako piškótové...

utka
22. mar 2013

Mám naj... manžela na svete. Bol mi kúpiť červený melón v Tescu...mňam. Mala som naň chuť už 3 mesiace...

jacka
22. mar 2013

@denisenko to je jasné pokom je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka vidíš dobre vedieť... 🙂 ...........................to je láska....... 😵 😵 😵 😵 😵 aspon chutil..... 😵 😵 .............ja som pri Peťkovi doslova žrala hrozno.....proste som musela........ 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

ovocie nachytané...........riad odložený...........deti okúpane.................pekne sa tu hraju...............aj bezomna 😵 ........muž v robote..............čo viac si možem priať 😀 😉

denisenko
22. mar 2013

@utka ...juj, aj ja by som si dala... 🙂..

denisenko
22. mar 2013

idem si ja tých mojich obriadiť....hrajú futbal...v izbe... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
22. mar 2013

@denisenko no zbohom.....futbal.....poznám.....bomba v izbe..... 😔 😔

jacka
22. mar 2013

ak by som náhodou už neprišla.............krááásny víkendík.........uvidíme sa v nedelu..... 🙂 🙂

jacka
22. mar 2013

@denisenko daj aj ty link na Simonka... 🙂

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 vidííím ťa, vidím ťa.... 😉

leninka75
22. mar 2013

@jacka ......nech ti to strašne ale strašne rýchlo ubehne 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
22. mar 2013

@denisenko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........čo robíš?......polovica teamu už hajká? 😉 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre