Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 áno... 😀 😀 😀 dala som si link na hlasovanie a pozastavili miho...vraj ho možem len zmazať....tak niekto može a niekto nie....neva....

leninka75
22. mar 2013

@denisenko ..to kde ti ho pozastavili tu na koni? 😕

leninka75
22. mar 2013

@denisenko ..poslané!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 no...na koni....hlavne, že si to tu dáva milion ľudí...ale tak...asi im vadilo, že má dosť hlasov..... 😀 😀 😀

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 si poklad....dakujeme 😉

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 a vy ako?...už tiež na ceste do postelí?..... 😅 😅 😅

leninka75
22. mar 2013

@denisenko ..hocikedy 😉 😉 😉 😉 ...............akurát sa potvory zasa vadia 😠 ...Liluša je teraz taká hnusná..vidí, že Lolka je mrzutá, stále plače, všetko jej vadí, nikde nemá miesto a naschvál ju dráždi 😠 😠 😝 😝 😝 ..tak by som ju zdrala jak hada 🙄

leninka75
22. mar 2013

@denisenko ..baby si vymysleli močiť nohy v slanej vode 😀 😀 😀 ..idem na to 🙂

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 tak, tak...vedia čo je dobré..... 😉

leninka75
22. mar 2013

@denisenko ........Simko je taký zlatunký na tých fotečkách čo si dnes dala 😵 😵 😵 😵 😵 .........

leninka75
22. mar 2013

......môžem sa pochváliť??? 😀 😀 ..Lilka vyhrala 1. miesto s tým návrhom nákupnej tašky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
22. mar 2013

@leninka75 gratulujeeeem! Šikovná je!
Ten melón je celkom chutný...

denisenko
22. mar 2013

@leninka75 wááááu...super...šikulka je to.... 😉 😉 😉
@utka chutil ako v lete???

ja už na dnes idem....a dúúfam, že zas nebudem od pol noci do rána nadávať.... 😝 😝 😝 dobrú nocku 😉

jacka
22. mar 2013

@leninka75 šikulke blahoželám 🙂 🙂 🙂

@denisenko aj odmna máš další hlas......len dávaj linky častejšie....... 🙂

@utka super že chutí 🙂

denisenko
22. mar 2013

@jacka tak ja možem aj každý den.... 😀 😀 😀 a dakujem.....zajtra ešte prídeš??? 😕

a už tu fakt nie som...vyhodte mááááá 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2013

@denisenko to nesmieš pekne spinkajte........... 🙂 🙂 🙂 ......................však ked sa ráno vytočíš tak pekný den pred tebou 😀 😀 😀 ..............všetko s kludom.................ha sa mi to hovorí že?... 😀 😀 😉 ...............................dala si mu ten liečik..neviem už ako sa volá 😅

jacka
22. mar 2013

@denisenko .....to by mojho muža treslo o zem..........len ráno oči otvorím a z jeho úst...........ideméééééééééé 😠 😠 😠 . 😝 .............ale ak stihnem prídem kuk ako ste spinkali 🙂

jacka
22. mar 2013

@denisenko bež bež......spinkať....dobrú nocku 🙂

utka
22. mar 2013

@jacka tak pekný a hlavne rýchly víkend.
@denisenko jasné, že nie ako v lete, ale je sladký...

katka1819
22. mar 2013

čafce posledná ako vždy ale cez deň nebolo šance sa tu dostať na dlhšie 🙂 a zajtra už vôbec nie ,budem tu mať o jedného chlopa naviac bratovho synátora má 5 rokov bude u nás aj spinkať tak to bude zábavička,lebo keď sa spoja môj Peťo a Ľubko tu je také ródeo... 😀
@denisenko malý je krásnučký aj my máme také krásne modrinky na čele tiež si ho rád oplieska o stenu,podlahu a táááák 😀 a aj ja hlasujem 😉
@utka melónik mňam nech ti padne na úžitok 😉 a cukor veru treba sledovať keď je zvýšený aj koláčik vyzerá super 🙂 a tie tehu fotečky malilinké by si mohla veru tu dať 😅 😀 😀
@jacka pozdrav svekru a preži v zdravý moja 😝 🙂
@leninka75 nech sa malá rýchlo uzdravý 😉 a gratulujem k 1 miestu máš šikovníčku doma 😀 a aj u nás je to tak keď je jeden chorý druhý ho naschváľ dráždi 🙄 😅

utka
22. mar 2013

@katka1819 ďakujem...dnes som ani nevečerala, len melón, ale páli ma veľmi záha. Neviem, či z neho, či z toho koláčika... Ináč dnes som si našla v schránke lístok na poštu, takže v pondelok už budem mať hrazdičku.

katka1819
22. mar 2013

@utka ešte som tu na neskorý večerný kuk 🙂 aj mňa celé tehotenstvo strašne pálila záha....a nič nepomáhalo 😔 😅

katka1819
23. mar 2013

ha a ešte aj prvá nemoooooooožem spávať 😀 😀 😀 DOBRÉ RÁNEČKO !!! 😉

jacka
23. mar 2013

ahojte........... 🙂
@utka
@katka1819 dakujem..............ak sa neozvem tak viete prečo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉
@denisenko ako ste spinkali?...... 🙂 🙂 ...či ešte spinkáte? 😉 😉 😉 🙂

utka
23. mar 2013

Ahojte.Pekný slnečný víkend.

denisenko
23. mar 2013

ahojte... 🙂 ..už spom tu jak na koni... 😀 😀
@jacka spali sme....spali....asi takto: o 6.45 už bol KO....prvý krát mrnkal o 0.30....vypil fľašku a potom o 5.15 že dobré ránko mama.... 😵 😵 😵 😵 ...čo viac si človek može priať.... 😀 😀 😀 ...ale je ako vymenený.... 🙂 ...potom hned napíš, ked budete už mimo zony ohrozenia.... 😀 😀 😀
@katka1819 dakujeeme.......my sa zas niekedy pripomenieme..... 🙂 to máte tiež pestrý víkend.... 😀

denisenko
23. mar 2013

a inak...prišla som tu až teraz...od rána varím....rezne s ryžou, Deniskovi bravčové na smotane, knedlu a nám segedín...a už sme aj poobede.... 😀 😀 😀 ..zajtra idem ráno jazdiť, tak nech sa nemusím ešte stresovať s varením.... 😅

a je tááák krásne..len zimááá....

utka
23. mar 2013

@denisenko tak ste celkom pekne pospali...a lieky teda asi zabrali. Ty si šikovná, toľko jedla navariť. Ja varím zeleninovú polievku a palacinky. A máme ešte zo včera jaterničku a klobásku. Zajtra idem nejaké mäsko na šampiňónoch s ryžou.

denisenko
23. mar 2013

@utka ..áááá...klobááááska.... 😀 😀 😀 ja si už pomaly 2 roky robím chute na segedín.....najskor som nemohla, ked som bola tehu, strašne ma z kapusty zdúvalo...potom, ked som kojila, tak tiež nie....a teraz si zjem plný velký hrniec sama....celý týžden.... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre