• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@leninka75 áno... :grinning: :grinning: :grinning: dala som si link na hlasovanie a pozastavili miho...vraj ho možem len zmazať....tak niekto može a niekto nie....neva....
22. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..to kde ti ho pozastavili tu na koni? :confused:
22. mar 2013 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..poslané!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 no...na koni....hlavne, že si to tu dáva milion ľudí...ale tak...asi im vadilo, že má dosť hlasov..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 si poklad....dakujeme :wink:
22. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 a vy ako?...už tiež na ceste do postelí?..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2013 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..hocikedy :wink: :wink: :wink: :wink: ...............akurát sa potvory zasa vadia :angry: ...Liluša je teraz taká hnusná..vidí, že Lolka je mrzutá, stále plače, všetko jej vadí, nikde nemá miesto a naschvál ju dráždi :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak by som ju zdrala jak hada :rolling_eyes:
22. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ..baby si vymysleli močiť nohy v slanej vode :grinning: :grinning: :grinning: ..idem na to :slight_smile:
22. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak, tak...vedia čo je dobré..... :wink:
22. mar 2013 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ........Simko je taký zlatunký na tých fotečkách čo si dnes dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........
22. mar 2013 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
......môžem sa pochváliť??? :grinning: :grinning: ..Lilka vyhrala 1. miesto s tým návrhom nákupnej tašky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2013 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@leninka75 gratulujeeeem! Šikovná je!
Ten melón je celkom chutný...
22. mar 2013 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 wááááu...super...šikulka je to.... :wink: :wink: :wink:
@utka chutil ako v lete???

ja už na dnes idem....a dúúfam, že zas nebudem od pol noci do rána nadávať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrú nocku :wink:
22. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 šikulke blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko aj odmna máš další hlas......len dávaj linky častejšie....... :slight_smile:

@utka super že chutí :slight_smile:
22. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka tak ja možem aj každý den.... :grinning: :grinning: :grinning: a dakujem.....zajtra ešte prídeš??? :confused:

a už tu fakt nie som...vyhodte mááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko to nesmieš pekne spinkajte........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................však ked sa ráno vytočíš tak pekný den pred tebou :grinning: :grinning: :grinning: ..............všetko s kludom.................ha sa mi to hovorí že?... :grinning: :grinning: :wink: ...............................dala si mu ten liečik..neviem už ako sa volá :sweat_smile:
22. mar 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko .....to by mojho muža treslo o zem..........len ráno oči otvorím a z jeho úst...........ideméééééééééé :angry: :angry: :angry: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............ale ak stihnem prídem kuk ako ste spinkali :slight_smile:
22. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko bež bež......spinkať....dobrú nocku :slight_smile:
22. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka tak pekný a hlavne rýchly víkend.
@denisenko jasné, že nie ako v lete, ale je sladký...
22. mar 2013 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
čafce posledná ako vždy ale cez deň nebolo šance sa tu dostať na dlhšie :slight_smile: a zajtra už vôbec nie ,budem tu mať o jedného chlopa naviac bratovho synátora má 5 rokov bude u nás aj spinkať tak to bude zábavička,lebo keď sa spoja môj Peťo a Ľubko tu je také ródeo... :grinning:
@denisenko malý je krásnučký aj my máme také krásne modrinky na čele tiež si ho rád oplieska o stenu,podlahu a táááák :grinning: a aj ja hlasujem :wink:
@utka melónik mňam nech ti padne na úžitok :wink: a cukor veru treba sledovať keď je zvýšený aj koláčik vyzerá super :slight_smile: a tie tehu fotečky malilinké by si mohla veru tu dať :sweat_smile: :grinning: :grinning:
@jacka pozdrav svekru a preži v zdravý moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
@leninka75 nech sa malá rýchlo uzdravý :wink: a gratulujem k 1 miestu máš šikovníčku doma :grinning: a aj u nás je to tak keď je jeden chorý druhý ho naschváľ dráždi :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@katka1819 ďakujem...dnes som ani nevečerala, len melón, ale páli ma veľmi záha. Neviem, či z neho, či z toho koláčika... Ináč dnes som si našla v schránke lístok na poštu, takže v pondelok už budem mať hrazdičku.
22. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka ešte som tu na neskorý večerný kuk :slight_smile: aj mňa celé tehotenstvo strašne pálila záha....a nič nepomáhalo :pensive: :sweat_smile:
22. mar 2013 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ha a ešte aj prvá nemoooooooožem spávať :grinning: :grinning: :grinning: DOBRÉ RÁNEČKO !!! :wink:
23. mar 2013 o 06:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte........... :slight_smile:
@utka
@katka1819 dakujem..............ak sa neozvem tak viete prečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@denisenko ako ste spinkali?...... :slight_smile: :slight_smile: ...či ešte spinkáte? :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
23. mar 2013 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte.Pekný slnečný víkend.
23. mar 2013 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: ..už spom tu jak na koni... :grinning: :grinning:
@jacka spali sme....spali....asi takto: o 6.45 už bol KO....prvý krát mrnkal o 0.30....vypil fľašku a potom o 5.15 že dobré ránko mama.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...čo viac si človek može priať.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je ako vymenený.... :slight_smile: ...potom hned napíš, ked budete už mimo zony ohrozenia.... :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 dakujeeme.......my sa zas niekedy pripomenieme..... :slight_smile: to máte tiež pestrý víkend.... :grinning:
23. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
a inak...prišla som tu až teraz...od rána varím....rezne s ryžou, Deniskovi bravčové na smotane, knedlu a nám segedín...a už sme aj poobede.... :grinning: :grinning: :grinning: ..zajtra idem ráno jazdiť, tak nech sa nemusím ešte stresovať s varením.... :sweat_smile:

a je tááák krásne..len zimááá....
23. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ste celkom pekne pospali...a lieky teda asi zabrali. Ty si šikovná, toľko jedla navariť. Ja varím zeleninovú polievku a palacinky. A máme ešte zo včera jaterničku a klobásku. Zajtra idem nejaké mäsko na šampiňónoch s ryžou.
23. mar 2013 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka ..áááá...klobááááska.... :grinning: :grinning: :grinning: ja si už pomaly 2 roky robím chute na segedín.....najskor som nemohla, ked som bola tehu, strašne ma z kapusty zdúvalo...potom, ked som kojila, tak tiež nie....a teraz si zjem plný velký hrniec sama....celý týžden.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok