• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
leni celý mesiac :grinning: ..vieš čo to znamená :wink:
1. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee!!!
My dnes ideme do ZOO :wink:. detičky ešte spia, ale idem ich o chvíľu zobudiť.
leni, tak to musí byť ozaj vážne s tým ťuťu-muťu...alebo čoro-moro :grinning:
ivella, vitaaaaj. Tešíme sa na foto aj na infošky.
1. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!.........ale zasa až také vážne to nie je :wink: ........ako zvládaš deťúrence???
chúďatko jacka, aké hrubé oká má tá reťaz??!! :grinning: .........po bránu môžeš?? :grinning:
babule včera bola šou!!!.......neterka 6,5r. sa hrala s našou lilkou a mali debatu o sexe!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....skoro som umrela od smiechu!!! ....kika sa pýta lilky: "vieš čo je to sex?", samo naša lilka, že "nie" a kika pokračovala "ja viem lebo mi to povedal alek v škôlke, sex je keď sa mama s tatinom bozkáva a tancujú spolu!!!" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....úúúúúúúúúžasné boli :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ajoj....pekný výletík budete mat......mi tu máme zamračené.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dufam ež u vás je to lepšie :wink: :sunglasses:

leni...no mám vychádzky...tak to nebude také zlé..skus EšTE :wink: hádat :zipper_mouth:
1. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nemám tucha!!! :confused: :confused: :confused: ...........dnes mi bunky niekam zdrhli ........
1. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni nezdrhli, oni sa dnes len schovavájú..........no to bude ťažký deň, ak mi všetko docvakne s oneskorením.......neva dnes budem za pripečenú!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..leninka...došlo to aj k tebe??? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola mimo včera :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa dostane na všetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ...moja reč.... :grinning: :grinning:

ako v práci..máte už viac volnejšie ked su prázdniny,nie?...idete niekam aj na dovolenku?
1. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v práci je už kľud, všetci majú nohy vyložené, len ja makám.........včera som pozerala lasty, chceme buď Bulharsko, Grécko alebo Turecko........ale lúčim sa máme katedrový guľáš a už odchádzame, ......... večer kuk pa, pa :slight_smile:
1. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa leninka..daj si aj za mna..a ..neprežen to :wink:
1. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kuuuuuuuuuuuuuk :grinning:
1. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk :angry: nikto?? :grinning:
1. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....

čau siwi :slight_smile:
1. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk??????????no hura jacka,kde sa tulaš?????????Ja mam všetko porobene a nudim sa troška :grinning:
1. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...boli sme trochu von..a konečne vyšlo slniečko.... :wink:

ja by som tak spala :pensive:
1. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ništ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka no ako????...a čo Sabínka všetko v poriadku?
1. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooo :slight_smile: tu som :slight_smile:

no teda, však hodinu čítam, čo ste popísali :unamused: .....som normálne hotová :slight_smile:

ale po poriadku :wink: :wink: :wink:

mirrinka tvojej Lianke prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k jej krásnym trom ročkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: veľa zdravíčka, šťastíčka,lásky a veľa veľa všetkého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

siwi ja nemám mačku :grinning: :grinning: ja mám cicušku :grinning: :grinning: :grinning:

mamky dnes som mala jazdu po meste............joj som spokojná zo sebou :slight_smile: som nečakala, že mi to pojde tak dobre :dizzy_face: ale nechválim sa už :wink: ......dúfam, že mi všetko pekne pojde do hlavy :slight_smile: myslím tie vyhlášky a testy a čo ja viem čo ešte :slight_smile:

mamky,tak ako som sa dočítala,tak ja mám asi poslíčkov :frowning2: bojím bojím.....dnes nerobím nič,len oddychujem :slight_smile:

ivella,vitaj doma aj s Tobinkom :dizzy_face: teškám sa, že je dobručký :slight_smile:
1. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som doteraz čitala čo ste včera popísali.. :grinning:

mirri...ja tiež prajem všetko najlepšie :slight_smile: ..len sem viac kukni na nás :slight_smile:

aninka aká bola bábovka? :wink: .....
neboj...poslíčkovia,ti posielaju správu že je všetko tak ako má byt...bud rada ja som to pri Matkovi nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a oddychuj...niedke v chládku..vonku je to na nevydržanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka bábovka bola mňamky :slight_smile: :slight_smile: ešte mám kúsok,pošlem ????????? :wink:

takže sa nemusím moc stresovať z tých poslov????????pri Simke som to tiež nemala :unamused:

joj,hrozne horúco je..u vás aspoň popršalo včera,ale u nás nič :angry: .............zajtra možno pojdeme na kupko do hungary,alebo ešte nevieme kam :wink: .....ale uvidím ako sa budem cítiť :unamused:

vonku ani nejdem.....však by sme sa uškvarili teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........pojdem až večer o tej piatej,keď bude v záhrade tieň :unamused:
1. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ..nestresuj sa lebo stresuješ Sabínku....všetko je o.k..ver mi :dizzy_face: ...odychuj :wink: a vylož si nôžky.... :slight_smile:

veru u nás burka každy den...ale pred búrkou sa nedá dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to ak bude takto v lete tak koniec...vonku budem len skoro ráno a neskor v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len chod aspon sa odreaguješ......ja budem mat celý mesiac kupko na dvore v bazene alebo vo vani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka však to je pecka kupko doma :slight_smile:

idem si ľahnúť trošku,uvidím možno aj Simka zachrápe :wink:

pa zatial :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa aninka :slight_smile: ..bodaj by aj ten moj čertík zaspinkal :frowning2:
1. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hallo, všetci spinkáte?aj denisko, dnes vstal už o pol piatej, a potom celý den vonku, kupkali sa v školke v bazeniku, ani domov nechcel ísť... :grinning: :grinning: :grinning: a vraj vypil plný pohár vody, rekord!!!! :grinning:
ozvite sa niekto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme už domka zo ZOO. Viki už aj spí :wink:. Fuuu, to bolo teploooo, ale pekne. :wink:
mirrinka, aj my prajeme Lianke všetko naj, naj, naj k narodeninkám :slight_smile:
1. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko, tu smeeee...Tak super, že sa Deniskovi páči v škôlke :wink:...
Fotky zo ZOO dám na FB :wink:
1. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, boli ste v BA ZOO?
1. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, áno. Mne sa síce viac páči ZOO v Bojniciach, ale to máme dosť ďaleko...
1. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok