Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

leni celý mesiac 😀 ..vieš čo to znamená 😉

utka
1. júl 2009

Ahojteee!!!
My dnes ideme do ZOO 😉. detičky ešte spia, ale idem ich o chvíľu zobudiť.
leni, tak to musí byť ozaj vážne s tým ťuťu-muťu...alebo čoro-moro 😀
ivella, vitaaaaj. Tešíme sa na foto aj na infošky.

leninka75
1. júl 2009

ahoj utka!!!.........ale zasa až také vážne to nie je 😉 ........ako zvládaš deťúrence???
chúďatko jacka, aké hrubé oká má tá reťaz??!! 😀 .........po bránu môžeš?? 😀
babule včera bola šou!!!.......neterka 6,5r. sa hrala s našou lilkou a mali debatu o sexe!!! 😅 😅 😅 .....skoro som umrela od smiechu!!! ....kika sa pýta lilky: "vieš čo je to sex?", samo naša lilka, že "nie" a kika pokračovala "ja viem lebo mi to povedal alek v škôlke, sex je keď sa mama s tatinom bozkáva a tancujú spolu!!!" 😅 😅 😅 .....úúúúúúúúúžasné boli 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

utka ajoj....pekný výletík budete mat......mi tu máme zamračené.. 😝 tak dufam ež u vás je to lepšie 😉 😎

leni...no mám vychádzky...tak to nebude také zlé..skus EšTE 😉 hádat 🤐

leninka75
1. júl 2009

jacka, nemám tucha!!! 😕 😕 😕 ...........dnes mi bunky niekam zdrhli ........

leninka75
1. júl 2009

jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. júl 2009

oni nezdrhli, oni sa dnes len schovavájú..........no to bude ťažký deň, ak mi všetko docvakne s oneskorením.......neva dnes budem za pripečenú!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

aha..leninka...došlo to aj k tebe??? 😀 😀

jacka
1. júl 2009

ja som bola mimo včera 😀 😀

leninka75
1. júl 2009

ono sa dostane na všetky 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

leni ...moja reč.... 😀 😀

ako v práci..máte už viac volnejšie ked su prázdniny,nie?...idete niekam aj na dovolenku?

leninka75
1. júl 2009

v práci je už kľud, všetci majú nohy vyložené, len ja makám.........včera som pozerala lasty, chceme buď Bulharsko, Grécko alebo Turecko........ale lúčim sa máme katedrový guľáš a už odchádzame, ......... večer kuk pa, pa 🙂

jacka
1. júl 2009

pa pa leninka..daj si aj za mna..a ..neprežen to 😉

siwike25
autor
1. júl 2009

Kuuuuuuuuuuuuuk 😀

siwike25
autor
1. júl 2009

kuk 😠 nikto?? 😀

jacka
1. júl 2009

kuk....

čau siwi 🙂

siwike25
autor
1. júl 2009

kuk??????????no hura jacka,kde sa tulaš?????????Ja mam všetko porobene a nudim sa troška 😀

jacka
1. júl 2009

tu som...boli sme trochu von..a konečne vyšlo slniečko.... 😉

ja by som tak spala 😔

jacka
1. júl 2009

ništ... 😝

aninka no ako????...a čo Sabínka všetko v poriadku?

aninka29
1. júl 2009

halooooooooooooooooooooooo 🙂 tu som 🙂

no teda, však hodinu čítam, čo ste popísali 😒 .....som normálne hotová 🙂

ale po poriadku 😉 😉 😉

mirrinka tvojej Lianke prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k jej krásnym trom ročkom 😵 😵 😵 veľa zdravíčka, šťastíčka,lásky a veľa veľa všetkého 😵 😵 😵 😵

siwi ja nemám mačku 😀 😀 ja mám cicušku 😀 😀 😀

mamky dnes som mala jazdu po meste............joj som spokojná zo sebou 🙂 som nečakala, že mi to pojde tak dobre 😵 ale nechválim sa už 😉 ......dúfam, že mi všetko pekne pojde do hlavy 🙂 myslím tie vyhlášky a testy a čo ja viem čo ešte 🙂

mamky,tak ako som sa dočítala,tak ja mám asi poslíčkov ☹ bojím bojím.....dnes nerobím nič,len oddychujem 🙂

ivella,vitaj doma aj s Tobinkom 😵 teškám sa, že je dobručký 🙂

jacka
1. júl 2009

ved ja som doteraz čitala čo ste včera popísali.. 😀

mirri...ja tiež prajem všetko najlepšie 🙂 ..len sem viac kukni na nás 🙂

aninka aká bola bábovka? 😉 .....
neboj...poslíčkovia,ti posielaju správu že je všetko tak ako má byt...bud rada ja som to pri Matkovi nemala 😝

a oddychuj...niedke v chládku..vonku je to na nevydržanie 😝

aninka29
1. júl 2009

jacka bábovka bola mňamky 🙂 🙂 ešte mám kúsok,pošlem ????????? 😉

takže sa nemusím moc stresovať z tých poslov????????pri Simke som to tiež nemala 😒

joj,hrozne horúco je..u vás aspoň popršalo včera,ale u nás nič 😠 .............zajtra možno pojdeme na kupko do hungary,alebo ešte nevieme kam 😉 .....ale uvidím ako sa budem cítiť 😒

vonku ani nejdem.....však by sme sa uškvarili teraz 😝 ..........pojdem až večer o tej piatej,keď bude v záhrade tieň 😒

jacka
1. júl 2009

aninka ..nestresuj sa lebo stresuješ Sabínku....všetko je o.k..ver mi 😵 ...odychuj 😉 a vylož si nôžky.... 🙂

veru u nás burka každy den...ale pred búrkou sa nedá dýchat 😝 ..to ak bude takto v lete tak koniec...vonku budem len skoro ráno a neskor v noci 😝

len chod aspon sa odreaguješ......ja budem mat celý mesiac kupko na dvore v bazene alebo vo vani 😝

aninka29
1. júl 2009

jacka však to je pecka kupko doma 🙂

idem si ľahnúť trošku,uvidím možno aj Simka zachrápe 😉

pa zatial 🙂

jacka
1. júl 2009

pa aninka 🙂 ..bodaj by aj ten moj čertík zaspinkal ☹

denisenko
1. júl 2009

Hallo, všetci spinkáte?aj denisko, dnes vstal už o pol piatej, a potom celý den vonku, kupkali sa v školke v bazeniku, ani domov nechcel ísť... 😀 😀 😀 a vraj vypil plný pohár vody, rekord!!!! 😀
ozvite sa niekto ☹ ☹ ☹

utka
1. júl 2009

Ahojte. My sme už domka zo ZOO. Viki už aj spí 😉. Fuuu, to bolo teploooo, ale pekne. 😉
mirrinka, aj my prajeme Lianke všetko naj, naj, naj k narodeninkám 🙂

utka
1. júl 2009

denisenko, tu smeeee...Tak super, že sa Deniskovi páči v škôlke 😉...
Fotky zo ZOO dám na FB 😉

denisenko
1. júl 2009

utka, boli ste v BA ZOO?

utka
1. júl 2009

deni, áno. Mne sa síce viac páči ZOO v Bojniciach, ale to máme dosť ďaleko...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre