• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
......mám taký pocit, že práve teraz začína byť tých chorôb nejako veľa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......máme ísť teraz s Lilkou na ten plavecký kurz a nejako sa bojím..studená voda, vonku kosa :frowning2: ......
25. mar 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..no ja tiež rozmýšlam, že radšej hádam vianočný stromček.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak muškáty posadené...ale len polovica...našla som ešte nezamrznutú zeminu z minulého roka...ale zas som nenašla viac kvetináčov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, že idem sadiť.....herečka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...trdlo som..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...práve hlásia...že do zajtrajšieho rána má napadnúť 5 až 10 cm snehu........vyberiem aj vianočné gule.... :angry: :angry: :angry: :angry:
25. mar 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...pľutie do diaľky sa dnes nekonalo...huráááá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte.
Áno, aj Viki bol na klokankovi. Som zvedavá, ako dopadol...Mali to hneď od ôsmej, tak šiel do školy a po druhej hodine bol po neho muž a boli sme na kontrole na krčnom. ATB má dojesť 10 dní...hlieny mu vraj už nevidí, tak sa teším. No snáď to bude už OK. 10.5. ideme na fibroskopiu a potom mu skontrolujú aj ušká zase. Od 4.4. mu začína kurz plávania, tak vraj môže chodiť.
25. mar 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 som zvedavá či odkážeš :wink: :wink:
@denisenko tak Simonkovi chutilo.......takže vieš variť :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@utka dobré správy :dizzy_face: :dizzy_face: ......tak tento rok už stačilo s chorobami :slight_smile:
25. mar 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka bodaj by si mala pravdu!!! Ale dnes sa ma dr. na krčnom pýtal, či nie je alergik, že tie hlieny by mohli byť aj z toho...takže to bude teda asi tým :frowning2:...
25. mar 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..............veru mohlo by to byť....že je alergik..... :sweat_smile:
25. mar 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka budeme musieť ísť zase na alergo, ale nejako sa mi tam nechce...
25. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tiež neznášam behanie po dr....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
25. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však stále behám so sebou a ešte aj s Vikim...Na nervy. Dnes som bola na diabetológii kvôli tomu zvýšenému cukru. A samozrejme zbytočne. Mám prísť bud. štvrtok ráno na ôsmu, nalačno a doniesť aj moč...
25. mar 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka paráda........jedna radosť....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

ideme trošku von...........niežeby sa mi dnes chcelo.........aj to počasie je divné.....dobré na spanie :unamused:
25. mar 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás je kosa a sneží...a nás ešte čaká hudobná....brrrr...
25. mar 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky... :wink: ja som sa sdnes na jazde vyšantila...len škoda, že mám blok z policajtov... :pensive: :pensive: ale zato ma totálne vytočil Denisko, len čo som domov došla...jááj...ani nejdem rozoberať.....už dávno presiahol hranicu únosnosti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ak som správne pozerala na tej stránke, tak výsledky budú po 15.4.???? :confused: :confused: :confused:
25. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko len sa posťažuj :wink: :wink: ..........................................ale dostaneš fešného policajta ........a máš to vo vrecku :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aké výsledky??? :confused: :confused:
25. mar 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som to ešte poriadne nepozerala, tie výsledky. A čo urobil Nisko???
25. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mucinkaa29 no vitaj...
25. mar 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
achooooooooooooooooooooj :grinning:
@denisenko zahlasované :wink: môj krpec veru hotovky ani cítiť nechce...takže keď aj niekam cestujeme na dlhšie musím variť, konzervovať a tááááák :slight_smile: aj u nás kosaaaaaaaaaaaaa mi to máme rovnako veď bývame za kopcom :grinning: neznášam zimu :confounded:
@leninka75 už ste ok zdravotne ? a čo je to to klokankovanie ???
@jacka tak v zdraví si prežila :grinning: no niet nad návštevu svokry... aj tá moja sa dala počuť že čooooo neprídem nevideli sme sa 2 mesiace...a malého nevidela dlhoooo....a to býva 10 minút autom a pracuje u nás v Bytči no nemá kedy zbehnúť :grinning: na moje potešenie je veľmo zaneprázdnená osoba
@letty86 je mi ľúto...smútok v rodine...úprimnú sústrasť a radšej mysli na lepšiu budúcnosť :grinning:
@utka čaf :dizzy_face: tehuľka...čo s tým foto ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
u nás sa už spinká......toto neveští nič dobré..............hlavne pre Maťka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...................... :pensive:
25. mar 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 prežila........niet nad moju odolnu imunitu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved si ale videla ako som tu doobedu trepala :wink: ......................tá moja tiež....málo chodíte...nevidíme sa......a prečo a prečo .....................a ked sme tam tak o deti sa nik ani neoptrie.............................niežeby by mi to vadilo....ale nech netrepe...............a to som si myslela že tá moja býva blízko.....105km...........ti nezávidím..... :grinning: :grinning: :wink:
25. mar 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ahoj...foto? neviem kedy bude...a zajtra si už musím ísť na poštu po hrazdičku :wink:...Klokankovanie-to bola dnes na školách taká matematická súťaž...
@jacka fúha...žeby zase choroba? :frowning2:
25. mar 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ani na to nechcem pomyslieť ...... :pensive: :zipper_mouth:
25. mar 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aspon kuk si mohla urobiť...ako ti je?
25. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku.... :wink:
25. mar 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že blízko 105 km :grinning: to by som brala...aspoň by tam tá moja maminkina ritka (manžel)nebola nasáčkovaná aj 3 krát do týždňa niekedy aj viac :rolling_eyes: a to sú svokrovci zdravý a v pohode...už sa pre to "žereme" asi 6 rokov :sweat_smile: ale to maminečka zavolá alebo tatinko a moooj Petríček musí proste musíííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrú nôcku maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja som rada, že sme 180km od svokrovcov a v podstate aj od rodičov...
@jacka držím päste, nech to tak nie je!
Dobrú nôcku.
25. mar 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok