Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. mar 2013

......mám taký pocit, že práve teraz začína byť tých chorôb nejako veľa ☹ ☹ ☹ ☹ .......máme ísť teraz s Lilkou na ten plavecký kurz a nejako sa bojím..studená voda, vonku kosa ☹ ......

denisenko
25. mar 2013

@leninka75 ..no ja tiež rozmýšlam, že radšej hádam vianočný stromček.... 😀 😀 😀 😀

tak muškáty posadené...ale len polovica...našla som ešte nezamrznutú zeminu z minulého roka...ale zas som nenašla viac kvetináčov.... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne, že idem sadiť.....herečka..... 😀 😀 😀 😀 ...trdlo som..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

...práve hlásia...že do zajtrajšieho rána má napadnúť 5 až 10 cm snehu........vyberiem aj vianočné gule.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
25. mar 2013

...pľutie do diaľky sa dnes nekonalo...huráááá.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
25. mar 2013

Ahojte.
Áno, aj Viki bol na klokankovi. Som zvedavá, ako dopadol...Mali to hneď od ôsmej, tak šiel do školy a po druhej hodine bol po neho muž a boli sme na kontrole na krčnom. ATB má dojesť 10 dní...hlieny mu vraj už nevidí, tak sa teším. No snáď to bude už OK. 10.5. ideme na fibroskopiu a potom mu skontrolujú aj ušká zase. Od 4.4. mu začína kurz plávania, tak vraj môže chodiť.

jacka
25. mar 2013

@leninka75 som zvedavá či odkážeš 😉 😉
@denisenko tak Simonkovi chutilo.......takže vieš variť 😀 😀 😀 😉
@utka dobré správy 😵 😵 ......tak tento rok už stačilo s chorobami 🙂

utka
25. mar 2013

@jacka bodaj by si mala pravdu!!! Ale dnes sa ma dr. na krčnom pýtal, či nie je alergik, že tie hlieny by mohli byť aj z toho...takže to bude teda asi tým ☹...

jacka
25. mar 2013

@utka ..............veru mohlo by to byť....že je alergik..... 😅

utka
25. mar 2013

@jacka budeme musieť ísť zase na alergo, ale nejako sa mi tam nechce...

jacka
25. mar 2013

@utka tiež neznášam behanie po dr....... 😝 😲

utka
25. mar 2013

@jacka však stále behám so sebou a ešte aj s Vikim...Na nervy. Dnes som bola na diabetológii kvôli tomu zvýšenému cukru. A samozrejme zbytočne. Mám prísť bud. štvrtok ráno na ôsmu, nalačno a doniesť aj moč...

jacka
25. mar 2013

@utka paráda........jedna radosť....... 😝 ...................... 😝 ☹

ideme trošku von...........niežeby sa mi dnes chcelo.........aj to počasie je divné.....dobré na spanie 😒

utka
25. mar 2013

@jacka u nás je kosa a sneží...a nás ešte čaká hudobná....brrrr...

denisenko
25. mar 2013

ahojte mamulky... 😉 ja som sa sdnes na jazde vyšantila...len škoda, že mám blok z policajtov... 😔 😔 ale zato ma totálne vytočil Denisko, len čo som domov došla...jááj...ani nejdem rozoberať.....už dávno presiahol hranicu únosnosti.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. mar 2013

@utka ak som správne pozerala na tej stránke, tak výsledky budú po 15.4.???? 😕 😕 😕

jacka
25. mar 2013

@denisenko len sa posťažuj 😉 😉 ..........................................ale dostaneš fešného policajta ........a máš to vo vrecku 🙂 🙂

jacka
25. mar 2013

@denisenko aké výsledky??? 😕 😕

utka
25. mar 2013

@denisenko ja som to ešte poriadne nepozerala, tie výsledky. A čo urobil Nisko???

mucinkaa29
25. mar 2013

kuuuuuuuuuuuuuk 🙂 😀 😀 😀 😀

utka
25. mar 2013

@mucinkaa29 no vitaj...

katka1819
25. mar 2013

achooooooooooooooooooooj 😀
@denisenko zahlasované 😉 môj krpec veru hotovky ani cítiť nechce...takže keď aj niekam cestujeme na dlhšie musím variť, konzervovať a tááááák 🙂 aj u nás kosaaaaaaaaaaaaa mi to máme rovnako veď bývame za kopcom 😀 neznášam zimu 😖
@leninka75 už ste ok zdravotne ? a čo je to to klokankovanie ???
@jacka tak v zdraví si prežila 😀 no niet nad návštevu svokry... aj tá moja sa dala počuť že čooooo neprídem nevideli sme sa 2 mesiace...a malého nevidela dlhoooo....a to býva 10 minút autom a pracuje u nás v Bytči no nemá kedy zbehnúť 😀 na moje potešenie je veľmo zaneprázdnená osoba
@letty86 je mi ľúto...smútok v rodine...úprimnú sústrasť a radšej mysli na lepšiu budúcnosť 😀
@utka čaf 😵 tehuľka...čo s tým foto ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jacka
25. mar 2013

u nás sa už spinká......toto neveští nič dobré..............hlavne pre Maťka ☹ ☹ ☹ ☹ ...................... 😔

jacka
25. mar 2013

@katka1819 prežila........niet nad moju odolnu imunitu... 😀 😀 😀 😀 ved si ale videla ako som tu doobedu trepala 😉 ......................tá moja tiež....málo chodíte...nevidíme sa......a prečo a prečo .....................a ked sme tam tak o deti sa nik ani neoptrie.............................niežeby by mi to vadilo....ale nech netrepe...............a to som si myslela že tá moja býva blízko.....105km...........ti nezávidím..... 😀 😀 😉

utka
25. mar 2013

@katka1819 ahoj...foto? neviem kedy bude...a zajtra si už musím ísť na poštu po hrazdičku 😉...Klokankovanie-to bola dnes na školách taká matematická súťaž...
@jacka fúha...žeby zase choroba? ☹

jacka
25. mar 2013

@utka ani na to nechcem pomyslieť ...... 😔 🤐

jacka
25. mar 2013

@letty86 aspon kuk si mohla urobiť...ako ti je?

jacka
25. mar 2013

dobrú nocku.... 😉

katka1819
25. mar 2013

@jacka že blízko 105 km 😀 to by som brala...aspoň by tam tá moja maminkina ritka (manžel)nebola nasáčkovaná aj 3 krát do týždňa niekedy aj viac 🙄 a to sú svokrovci zdravý a v pohode...už sa pre to "žereme" asi 6 rokov 😅 ale to maminečka zavolá alebo tatinko a moooj Petríček musí proste musíííííííííí 😝

katka1819
25. mar 2013

Dobrú nôcku maminky 🙂 🙂 🙂

utka
25. mar 2013

@katka1819 ja som rada, že sme 180km od svokrovcov a v podstate aj od rodičov...
@jacka držím päste, nech to tak nie je!
Dobrú nôcku.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre