• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
Ráááááánečko :grinning:
26. mar 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ťa vidíííííím :wink:
26. mar 2013 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.........

@katka1819 podla mna je to blízko.......... :grinning: :wink: ..........................tak manžel je stále mamičkin......fíha :frowning2: ................maminka zavolá synáčik letí.........len či aj nás taký osud nečaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:

@utka asi si slabo držala.... :frowning2: :wink: .....ráno mal 37.8........líčka červené........kašel statočný........noc desivá....a to mu ešte aj krv zas tiekla.............takže budem mať doma dvoch čertíkov....ani von s nimi nebudem mocť..........variť musím......to ide byť....veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: :wink:
26. mar 2013 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ako to? :confused: :grinning: :grinning: :slight_smile:
26. mar 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka stojím za oknom :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak to by som sa mala ísprezliecť...a skrášiť......a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ak je to jedináčik.....je tam veľké riziko nakazenia vírusom maminkina ritka :wink: A aj u nás keď je jeden chorý o chvílku aj druhýýýýý :unamused: nech sú rýchlo zdravučký drobci :dizzy_face:
26. mar 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Keby si mňa videla vlasy ako rákosníček :grinning: ešte že som stihla dať tepláky a triko a nie som ešte v pyžame :sweat_smile:
26. mar 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 to je zlá dg...........jedináčik.... :pensive: ...................................aj tu tak tak funguje........od jedného k druhému.....a k dašiemu.................................tak vyzeráme rovnako.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink:
26. mar 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobré?.........nemáte sneh :slight_smile: :grinning: ...pošlem zadarmo :grinning: :grinning: aj poštovné zaplatím :wink:
26. mar 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....zas máme bielúúúčko a mna už chytá depka z toho počasia.... :pensive: :pensive: :pensive: aspon vás pozdravím a dnes už idem...niečím sa zamestnať, nech nemyslím na blbosti, čo som za postvárala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo sa stalo???...... :confused: :confused: :confused: ................ved nechod.... :frowning2:
26. mar 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nič.....neboj.... :wink:
26. mar 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...no daj to von, uľaví sa ti......čo denisko včera postváral a čo sa prihodilo tebe????........ :fearful: :confused:
26. mar 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..tak som včera odkázla a vraj čo teda nedojdeš aj s nejakou dobrou fľaškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko len aby.....tí smajlici sú nejaký ......škaredý :unamused: :wink:
26. mar 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..Peťko sa zatiaľ drží?....
26. mar 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................čo pije?........keby nesnežilo hned som tam... :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ....klop, klop....hádam sme už dobre...som zvedavá čo tá plaváreň urobí s Lilkou...sa včera chúďatko klepala od zimy :frowning2: ..........
26. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 drží......najradšej by som ich dala od seba......nedá sa.........................vy ako?
26. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to je jedno len aby bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...u vás sneží???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie že to potom vylejete...... :grinning: :grinning: tolká škoda.............. :grinning: :grinning: :grinning: sneží chytááááj......či nechceš?........tak potom nehádžem :frowning2: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo bolo Lilke že jej bola zima?
26. mar 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..Lolka má už len taký vodový soplíka aj to len sem-tam....len aby jej nezačal zatekať ... a Lilka uvidíme........včera ju zaradili do skupiny k "poserom" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........bojí sa ponoriť tvár do vody....ponorí konček nosa a už strašne lapá po dychu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..oči utiera o dušu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:..samoška si aj poplakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: .....čo už s ňou...musí vydržať.....aj keď veľké šance tomu kurzu nedávam...akosom videla, tak deti tam učia hlavne sa ponárať, plávať pod vodou a štýl motýlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..kdeže vyliať u nás sa nič nestratí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........na plavárni je studená voda, a málo sa hýbali vo vode :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry:
26. mar 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ale má aj takú pozitívnu vec :wink: ....Lilka sa prihlásila do školskej speváckej súťaže, že slávik 2013......mala zaspievať nejakú ľudovku...............nechala som ju, keď chce nech ide, ale nedúfala som, že by mala nejakú úspech.......doma moc spievať nechce a keď už tak aj falošne :pensive: ........spievala spi dieťatko.......a ešte, že som sedela bola na treťom mieste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..........takže máme doma ďalší diplom :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 Denisko???.....strašne sa zlajdačil.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to keby niekto videl úlohu ako napísal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: predpokladám, že odflákol aj toho klokana.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chudatko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........................len aby ste neochoreli :pensive: ....ako často tam budete chodiť?..........................
26. mar 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok