• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@leninka75 .....Deniskovi bolo treba 2 kurzy kým ponoril hlavu pod vodu.....a ppoviem ti, keby mu niekto povedal, že je posera, tak ho viac na plaváren nedostaneme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš doma superstar....ani o tom nevieš :wink: :wink: ....................dalšia hrdá mamina...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: ....to fakt by nešiel?....a vie plávať?...naučili ho tam?................................čože sa stalo že sa mu nechce učiť?.......
26. mar 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...u nás sa už začalo sopliť vo veľkom....a to dúfam, že Simčo to nejako ustojí...nás čaká zajtra očkovanie.....
26. mar 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka on je urážlivý a strašne.....hej...plávať už vie....len sa musí zdokonaliť...ked bude teplejšie tak chceme ísť zas na kurz.....veru, na plavárni je voda studená...vždy tam drkoce zubami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......ani od Peťa si nedá povedať?:.....
26. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte vám poviem, čo sa mi včera stalo a už fakt idem... :slight_smile: ...pýtala som si v autobuse lístok, že : do Žiliny poprosím...a šofér: študentský????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás som generálom so železnými pravidlami a zásadami ja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..však toto :frowning2: ...toho sa aj ja bojím :frowning2: ..ale čo už dali sme sa na to tak buď alebo :unamused: ....ale nie som 2x nadšená....kurz má 10 hodín, 2x za týždeň po hodine..celkovo je to 6 týždňov...
26. mar 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no tak to neviem či ho budu očkovať..........dieťa má byť zdravé.........ved uvidíte..... :slight_smile: ...............................urážlivý?..........doma mám takého......len na neho škaredo kuk a je to.... :grinning: :grinning: :grinning: mne je to také smiešne :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
26. mar 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to vieš, že som pyšná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......aj mi slzičky vyhŕkli :pensive:
26. mar 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..Lilina je poserko tak medzi nami dievčatami, tak psssssst :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tiež pravda............ved hádam už bude lepšie počasie tak sa to bude dať...................no a tá studená voda...brrr...chudence deti...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............kolko st. má?
26. mar 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 verím ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....by som aj ja rumázgala :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ........jemineky to si ho amla hneď zobrať na panáka :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....to poteší, zlatý šofér!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..juj toto šéfovanie doma dôverne poznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vieš aká som z toho koľkokrát už unavená :frowning2: .......takže ťa chápem, ak si už z toho aj na prášky......občas by som tak potrebovala, aby za mňa niekto rozhodoval, riešil veci okolo detí...atď :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..a kto by to potom odšoféroval????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....presne...na prášky..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. mar 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....aj ja sa spolieham na oteplenie :wink: ......voda má okolo 23 st......keď si predstavím, že vonku v bazéne mávame viec, tak brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..všetci vystúpi, prestúpiť a basta :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý šofér......ty večne mladá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................doma si sa pochválila :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
rozmýšlam....že sa pojdem s Peťkom trošku prejsť....kuknuť kačičky.....a Maťka nechám doma......aspon na chvilu.......len neviem či to prežijem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo myslíte?....mám nemám....
26. mar 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........ťažko poradiť :pensive: ......ja občas nechávam Lilku samú doma, keď potrebujem odskočiť do obchodu alebo na poštu......najdlhšie bola sama cca 30 min.......ale ona je kľudná, nevymýšľa, kuká telku alebo hrá na PC.......už som aj Lolku raz nechala samotnú ale toma videla z okna ..prišiel kuriér a musela som utekať ku bráne, bola kosa a nechcelo sa mi Lolku obliekať......
26. mar 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..idem robiť palacinky...
26. mar 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 neviem čo urobiť........vyskušam či vobec bude chcieť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............aj tak sneží...... :angry: :angry: :angry:
26. mar 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja ryžový nákyp robím.... :wink: ...Peťkovi rezance s makom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kto či to prežije? ty či Maťko sám doma??? :wink: :wink: :wink:
26. mar 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ideme aj my von....do toho hnusu...ale nákup sa sám nedonesie a moj drahý je v prááááci.... :angry:
26. mar 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a tento domisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................................Maťko ten asi nie...ale zapnem mu pc... :sweat_smile:
26. mar 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....mladí páni sa majú dobre pri tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:....každý dostane čo mu chutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok