• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
@jacka Denisko práve dofičal..a tatík je v práci...takže hor sa do úloh... :wink:
26. mar 2013 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko no super......tak si si velmi neoddýchla.....
26. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka asponže nemajú úlohu ...a zajtra skrátene vyučko...a potom už asi prázdniny... :slight_smile: ..tak ideme pomaly vyhádzať bordel z jeho izby.... :angry: :angry: :angry: :angry: ......nervičky som obalila do horkej študentskej pečate a hor sa do práce.... :grinning: ..ááá.....dakujem Ti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2013 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko potom mi to vrátiš :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink:
dobrá si........škoda len že nie som nasladké...... :wink: ........... :slight_smile: .........................aj niekam idete cez prázdniny?....................čo ideš vyhadzovať?
26. mar 2013 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..si dobrá s teplotou ideš makať :confused:

@jacka................uuuuuuuuuuuuuž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2013 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko .....muž vybral CANON PIXMA MG3250........ja sa tomu nerozumiem, tak neviem....
26. mar 2013 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 pozde..... :frowning2: :wink: ...už len zajtra :wink:
26. mar 2013 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ak tomuto sa ani ja nerozumiem.... :pensive:
26. mar 2013 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
zas sneží..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peťko nechce ani von už bez Maťka.,.......škoda :frowning2:
26. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko, to máš asi horúčku pred skúškami z nervov, či?
Ja som si ako dobre pospala. Ani sa mi nechce do tej kosy po Vikiho...brrrr...
26. mar 2013 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...paráda...detská izba vyprataná...dve vrecia bordela skočili v koši...3 škatule s hračkami na povale a možeme robiť bordel dalej.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka že čo vyhadzujem???..robotov z kartonov, papiere, obrázky, rakety z roliek od toaleťáku...kamienky, gaštanky a podobné bordele.....zničerné fixky, pastelky a ked ma nahnevajú, tak aj ich dvoch.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz to musím riešiť úplne inak, pretože Simonko všade dočiahne a lego a podobne..puzzle. klinčeky....všetko treba niekam spratať...už som lovila z jeho pusy hádam všetko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 noo....nepoznáám...ale kuknem na googli :wink:
26. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ...vieš čo?..tentokrát už ani stres nemám..nejako to beriem tak, že hop alebo trop...iná možnosť nie je....
26. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
ahojte
@jacka kuk :wink: ...aj včera som urobila, ale iba taký tichý...som nejaká bez energie a ráno sa budím s bolestou hlavy....ale potom to rozchodím :confused: ...možno je to počasím...na niečo sa musím vyhovoriť :slight_smile:
@denisenko držím ti palce...silno presilno.....nech máš šťastie na polišov :wink:
@leninka75 včera som bola na magistráte....cez týzden k nám nosili výmer dane za byt....ale neboli sme doma...tak sme už museli íst osobne pre to....tak som sa trošku potulala a fajnovo vymrzla
26. mar 2013 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..to si pekne vypratala :slight_smile: .....Denisko neprotestoval?.......ja takéto veci musím tajne...lebo Lilka potom vyberá z koša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......Simko zbodne čo vidí :frowning2: .....by som z toho mala riadne nervy :frowning2: .......
26. mar 2013 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 ....tá bolesť hlavy určite súvisí s počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mňa bežne nebolieva, ale teraz ma už od minulého týždňa tak "lajt" pobolieva......nie ej to na tabl., ale je to nepríjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 ...a tebe je ako??.....už trošku lepšie, či stále zlé myšlieny? :frowning2: ........a Vikinka je už úplne fit?
26. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..zajtra sa držkaj, budeme ti silno držať palčeky :slight_smile: ...kašli na polišov, nestresuj sa, poriadne vytáčaj hlavu :wink: .........a cítim v kostiach, že zajtra to už bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2013 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ..tak my sme potom zle vyberali to multifunkčné :pensive: ...sme vyberali podľa ceny, aby nebolo príliš drahé...toto stálo cca 50 E a má wifi......to sa nám zdalo fajn.....teda mužovi :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 vikinka dnes nebola v skole...ráno ju bolelo bruško...ale o 5 minut, ked bolo jasné, že už nepojde do skoly, tak už bola fit :confused: tak neviem, čo to bolo :pensive:
je mi primerane veku :grinning:
26. mar 2013 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
..tuším sa ma dnes ani poobede nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....na dvore kopa dreva..počítam, že muž to pôjde s otcom spratovať, aby sa dalo normálne prechádzať.....nie preliezať po drevách :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2013 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........že primerane veku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty si teda číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nemala Viki nejaký zlý zážitok v škole?....
26. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 som rada, že sa nepýtaš, ako to je, premerane veku...neviem, čo by som zo seba dostala :grinning:
včera ju účka trošku sfukla...som jej hovorila, nech povie, že sme neboli doma,ale u babky, že si písanie dokončí...lebo ten zosit ostal v škole...tak povedala, že sme boli u babky, ale učka vie, že máme babku tu v ke tak vraj mal príst niekto z rodiny.... a moja babula už nepovedala, že sme boli mimo ke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale neviem, či to je tým....som sa jej pýtala, že či niečo v skole...vraj nie....moj muž by ju dal do školy aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj by ju to prečlo....tak som potom počúvala...no vidííís, mohla ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2013 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 ...........to vieš nepýtala som sa :wink: ...ja sa cítim, tak na niečo okolo 20-tky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....tak predpokladám, že sa tak musia cítiť všetci čo sú v podobnej vekovej kategórii ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:............
...juj tí chlapi :sweat_smile: .........mňa tiež Lilina na všeličo "ukecá" :grinning:........... občas by som potrebovala byť taký "tvrďas" :wink: ako naši drahí ..........
26. mar 2013 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@letty86 ..a Maťko čo nové?......už viacej rozpráva? :slight_smile:
26. mar 2013 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 také tie svoje rečičky matko dáva....ale viacej...hádam sa to už rozbehne...už čakám, kedy pokecáme a ništ
26. mar 2013 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 .....aj to bude, neboj :slight_smile: :wink: ......potom sa mu zasa pusa nezastaví :grinning: :grinning: :grinning: .......naše baby sú najukecanejšie, keď potrebujeme s mužom niečo prediskutovať :angry:...vtedy majú toľko rečí :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........
26. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Tak Viktor dnes prišiel zo školy totál soplavý a navyše v žiackej knižke trojka z odpisu a dvojka z matematiky... :frowning2:.
26. mar 2013 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tak super, že nemáš stres. Neboj, teraz to už dáš... :wink:
26. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok