Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2013

@denisenko áááááááááááááááááááááááááno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........................som prvá ....blahoželám pani vodička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........prajem šťastné kilometre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
27. mar 2013

@jacka dakujéééém....mali sme najlepšieho policajta, aký sa našiel...paráda...a trasu mi dal takú, že by to odšoféroval aj Denisko.... 😀 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2013

@denisenko no vidíš..... 🙂 🙂 ........ako velmi záleží koho dostaneš 😉 .....................ide oslavovať? 🙂

denisenko
27. mar 2013

...
@jacka jasnééé....prídeš....??? 😀 😀 😀 😀
..ani sa mi moc nechce..musím so Simčom k doktorke...mali sme ísť očkovať, ale dostal strašné soplíky a teplotu...a volala som detskej, že teda neprídeme, ale aj tak musíme, lebo výsledky z krvi má zlé....ach jáááj...... 😔 😔 😔

jacka
27. mar 2013

@denisenko už bežííím.....dakujem za pozvanie 😀 😀
čože?......... 😕 😕 ........ty sa nemožeš ani chvilu tešiť...... 😔 ..................aspon ho pozrie........popočúva...kedy idete?

denisenko
27. mar 2013

@jacka ..počkám kým sa vyspí a bežkáme....nech to máme za sebou....na to železo dostane isto lieky, dietou sa to vraj nespraví...a ten zvyšok...uvidíme... 😖

jacka
27. mar 2013

@denisenko sa ozvi ked prídete......to železo je vraj hnusné.........a to aj ostané má zlé?

denisenko
27. mar 2013

@jacka ...to ostatné...vraj nejaké vysoké hodnoty, čo može byť bud alergia alebo parazity...takže neviem... 😝

jacka
27. mar 2013

@denisenko krása.... ☹ ☹ ☹ ....................jedno lepšie ako druhé 😔 som zvedavá ako dopadnete u dr....kam vás pošle

katka1819
27. mar 2013

@denisenko super sa teším s tebou som vedela že to teraz dáš 😀

katka1819
27. mar 2013

sme došli akurát z očkovania 😅 najbližšie až v 5 roku 😀 inak ok chlap ako hora 14 kg 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2013

@katka1819 že šikovná je 😵 😵 😵 😵 😵
posledné očkovanie?.......ako ste prežili?.....

idem prehovoriť Peťka na zas čerstvý vzduch.......ak to bude tak ako včera...tak pol hodku bude revať oblečený pri dverách že nechce....potom ho to prejde.....a nebude chcieť ísť dnu........

katka1819
27. mar 2013

@jacka trošku poplakal 😔 ale inak v pohode pichla som mu do ruky nové autíčko a bolo po plači 😀

denisenko
27. mar 2013

už som doma....tak Simčo ..neočkovaný, lebo tečie z nosa ako z vodovodu...tie hodnoty vraj môžu byť aj dedičné a alergia sa može prejaviť aj v 50-tke.... 😀 😀 😀 ma potešila.... 😔 😔 😔 a železo....no...sú deti, čo majú aj nižšie hodnoty, takže fajn...maltofer sme dostali a o 6-8 týždnov kontrola.... 🙂 a preočkovanie, ked bude ok... 😉

denisenko
27. mar 2013

@katka1819 ....vďaka... 😉

utka
27. mar 2013

Ahojte...
@denisenko gratulujem!!!A na zdravie. Aj na Simonkove 😉!
@leninka75 ďakujem. Myslíš, že toto je dobré striebro? A môže sa to dávať aj do nosa, keď sú soplíky?
@jacka ako Maťko?
@katka1819 hrazdička je stále na pošte, manžel včera nestíhal a zabudol mi dať lístok. takže až v utorok...
Ja som dnes mala rozlietaný deň. Ráno o ôsmej som šla k obvodnej po papier na peniažky, potom k zubárovi, potom do roboty zaniesť ten papier a bola som s babami na obede. O dvanástej som bola doma. Pobalila som veci, o pol druhej som bola po Vikiho, boli sme na hudobnej. A teraz už doma čakáme, keďdynám tatino zavolá, že môžeme vyraziť po neho a hurá na stredné Slovensko 😉.

jacka
27. mar 2013

@denisenko alergia a načo?...............zas na krvičku??........ten musí lubiť dr....stále mu len zle robí 😉 😀 😀 🙂 😉 ............an noštek mu niečo dala?........
@katka1819 tak ste fajn dopadli......... 🙂 🙂
@utka šťastnu cestu a vitaj 😵 😉

utka
27. mar 2013

@jacka ďakujem 😉

jacka
27. mar 2013

@utka Maťkovi....lepšie.......teplota klesá..............kašel stále...hnusný .....soplíky tiež.........ale v rámci normy.........

letty86
27. mar 2013

@denisenko blahoželám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a teším sa 😵 😵 😵 😵
@utka užite si to 😉
@katka1819 teda, chlap ako sa patrí 😵
@jacka petko sa drží? nech ho to minie 😉

letty86
27. mar 2013

@leninka75 manželík pracuje 😵

jacka
27. mar 2013

@letty86 ...drží.....ak nerátam soplíky.....je o.k... 😵 ......a vy ako?

letty86
27. mar 2013

@jacka jaaj, som chcela niečo upratat, ale pri matkovi je to skor na nervy....u nás veselo snezi 😅 😠

jacka
27. mar 2013

@letty86 ved MAťko ti pomože... 😉 .................ja som musela ošetrovať MAťka......tak sa mu zas pustila krvička.......dosť silno....na nervy... 😝

letty86
27. mar 2013

@jacka no to iste 😀 ...moje a to z ničoho nič? mozno je teraz aj nachladený, tak má citlivý noštek

jacka
27. mar 2013

@letty86 že 😀 😀 😀 čoby dali iný za takú pomoc 😀 😀 😀
celý bol krvi...........sme nestíhali robiť šúlky 😒

letty86
27. mar 2013

@jacka a vieš o tom, že sa nemá hlávka zaklánat, ale naopak, predkoloniť? pre mna to bola celkom novinka 😕

jacka
27. mar 2013

@letty86 viem.......dávam mu aj obklad do zadu .......studený......a dala som mu tbl....zas 😝

letty86
27. mar 2013

@jacka tak nech to rýchlo prejde...a to leptanie by mu nepomohlo? berie ten askorutin....bikinke to chutilo, fajnové to vraj bolo 😅

jacka
27. mar 2013

@letty86 ved čakám asi na zázrak......že to prejde samo...nemám chuť behať zas po dr... 😝 😝 ............ale ked budem musieť......iné neostáva...............nič nevarí...keby bolo hnus povie 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre