• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@jacka z vikinky som urobila bikinku :grinning: ...ved uvidís, či sa to nezlepši :wink:
27. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................... :grinning: :grinning:
presne......ked to bude horšie......pojdem......hlavne častejšie :wink:
27. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tatinka máte doma?
27. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tatik pracuje, ale už končí
27. mar 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face:
idem ich obriadiť a šup spinkať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................
27. mar 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..........jááááááj..................knižky a dvd odovzdané......a teraz v klídku vychutnávam bublinky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vychutnávaj.........zaslúžiš si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobru nocku....... :slight_smile:
27. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráááááááááánečko :grinning: máme tu ďalšie zimné prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@katka1819 trefné.................načo to zase nasnežilo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. mar 2013 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hurá bez teploty.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. mar 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ranecko! :slight_smile:
@jacka ....ake mile.....cim som som si zasluzila? :dizzy_face:
@denisenko...kosti nesklamali!.....blahozelam!!! :slight_smile:
28. mar 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 skús tipnuť :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
28. mar 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
28. mar 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,,, :wink: mamky.....noc s diazepanom....ani som si nevšimla žeby mu pomohol.....celý den mrnčí, plače, nespí....mna z tých jeho zubov....porazíííí nadobro...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a boli sme s tatinkom na nákupe v žiline.......zápchy akoby mal prísť koniec sveta, a že kríza....v obchodoch medzi regálmi asi taká šanca prejsť, že jediná výhoda, že som taká tenká.... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ľudia sa bláznia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 máš dobré kosti...dakujem.... :wink:
28. mar 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...takže vy ste už ok?.....ja len dúfam, že to Simča prejde....chystáme sa k našim a s takým mrnčom.....to radšej nikam....... :confounded: :confounded: :confounded:
28. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no nie celkom...........Peťko spinká celý je horuci........zaspal na rukách........ved na striedačku ni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj my sme boli .........viem o čom píšeš........fakt koniec sveta.....ludia nie sú normálny............to čo robia je nenormálne...............a chcela som kupiť v tescu a v kaufalnde salámu............nechci vidieť ako na mna kukali.............že ved tu sú vyberte ktorú potrebujete.............ja :neviem predsa zloženie....ona.....ani ja nie.....odišla som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....skončila som v jednote..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to je prístup...ja sa tiež pýtam na zloženie salám a párkov...nie kvoli celiakii..ale jednoducho kuracií polotovar nekúpim...ale zatial som sa stretla len s ochotnými predavačkami... :wink: ...ale zato ľudia v rade....asi presne vieš, kedže si bola.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a má aj teplotu?.... :confused: Denisko nemá, len Simčo má stále zvýšenú...lenže už aj svokra mi dneska vraví, že tie jeho dasná vyzerajú katastrofálne, a nie a nie sa to prerezať....poopúchané tak, že ked sa len na to pozriem, je mi nanič...musí mať strašné bolesti....aj jedlo začal vytláčať z pusinky...takže zrejme si to odnášajú zadné zúbky.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vieme svoje...že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............škoda že zrušili mäsiaren kde sme všetko bezl. kupovali....vraj maju kratšiu trvanlivosť......sú drahšie nikto nekupoval...... :pensive:
28. mar 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..no jasné...múka vydrží dlhšie ako mäso.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pred obedom som merala........mal 37,8......teraz ako spinká je celý horúci........
juj vy si tiež užijete.......aj mu ich natieraš ale asi to nepomáhal že,.......?......podaj by sa čo narýchlejšie vytlačili :frowning2: :frowning2: aj mu dávaš od teploty?
28. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aspon že spinká..... :slight_smile: ..nenatieram...vždy mi ten gel zliže skor, ako natriem....dávam mu len nurofen....aspon trošku mu to uľaví....ale aj tak.... :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radšej muku ludia zo.....rú.......ako mäso hlavne že je lacné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ......................prečo nekupuješ kuraci polotovar?......inak ani netuším čo to je :sweat_smile: :sweat_smile:
28. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...si to vystihla....najradšej mám tie "jemné dietne salámy".....mäso to ani nevidelo....ale táááá cena....a nekúúp to.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moja svokra ju kupuje v Metre...pre kocúrov..vážne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....myslela som párky a salámy a šunky kuracie, alebo aj niektoré akože bravčové obsahujú kuracinu.....z toho mi Denisko dostal campylobaktera....2 x nezávisle od seba...odvtedy je u nás totálny zákaz kuracích šuniek a podobne....aj svokra sa musela zariadiť.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ked tak o jedle....som hladná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak tak nekup to :grinning: :grinning: :grinning: ......skoro zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................ktovie čo tam dávaju...vidíš ja som skor za kuracinu ako za prasa.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .................................len sa napapaj........aj tak to na tebe nevidno

idem muža vyhodiť so lekárni....kupiť nurofen čapíky ak existuju.........Peťko má 38,8,,,,,,.......tak nech mám pre istotu...... :wink:
28. mar 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ....kuk.... :slight_smile:
28. mar 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok