• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. októbra 2017 
utka, my chodíme do bojníc každý rok ale ved tam nemajú poriadne zvieratká, asi pojdeme radšej do zlína, vraj je tam super :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile:
som si trošku pochrapkala :dizzy_face: .......Simonka nechcela............ľahla si ku mne a začala mi brnkať na nervy s klavírom :angry: ..............potom ju tatko vzal a brnkala na nervy jemu :grinning:

mamky ja ledva žijem......veríte mi? :unamused: keby aspoň trošku popršalo :confounded:
1. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ti verím....aj my tu máme hrozne, niekedy sa bojím že odpadnem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
denisko vstal mokrý ako zo sauny, potom neviem či je prepotený alebo sa počural :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj nám by mohlo popršať, trošku hrmí aj sa zdvihol vietor,a asi to tak aj skončí zas nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to fakt hrmí..... :grinning: :grinning: :grinning: možno predsa len niečo tie baby poslali :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre,treba aj niečo robiť, ta kopa prádla sa asi sama nevyvešá :confounded:
:grinning: :grinning: :grinning: ahojte :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj deni :slight_smile:
ja si vypijem kafčo a tiež pojdem :slight_smile: ..............sa musím prebrať trošku
1. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...ja som už tuuuuuuuu :slight_smile:

vonku je desne...aninka ...verím ti...mne je vonku tiež na dve veci..ale sam tam dlho nebude...tak sa musim obetovat.....som radšej ked prší alebo je burka...ale toto...no do septembra daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

denisenko...tak čo pršalo u vás?? :wink:
1. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :sweat_smile:
1. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu soooom :wink:!!!
Ale Viki je u susedov, tak musím ísť po neho.
Na FB som pridela fotky :wink:
1. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mi nejako utekajú písmenká... pridala...
1. júl 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som už tuuuuuuuuu :slight_smile:

Simka je už okupkaná a napapaná :slight_smile: a strááááááááášne unavená :dizzy_face: skákala si v skákacom hrade :slight_smile: .........už len klipká očkami :dizzy_face: ale spinkať vraj ešte nejde,lebo si chce pozrieť rozprávku :slight_smile:
1. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo, denisko je už tvrdý ako hašlerka, tak mám celý večer pre seba, lebo tatinko za zadíval do nejakého DVDčka, :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
thrmenie bolo len také strašenie, zasa níííííííč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja lásočka už spinká... :slight_smile:
1. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nášocko šiel prata uhlie tak mám aj ja večer len pre seba :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam že ste pochopili čo som chcela napísat :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, uhlie?
1. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhlie..aby nám nebola v zime zima :wink:
1. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, jacka treba si napchať toto teplo do vriec a uskladniť.... keby sa to dalo.... v zime len vytiahneš, otvoríš... :grinning:
dufam, že zima nebude taká ako bola táto, brrrrrrr..... :confounded: :confounded: :confounded:
to má posilovnu zdarma, ten tvoj tatinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko kebysa to tak len dalo....a kopec teplého slniečka... :sunglasses: ..ale príroda je kruta..nechce nám dat nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no dufam že nebude taká hnusná zima...a hlavne dlhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:...zato leto by nemuselo byt tento rok horuce...sa kludne obetujem.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no on rád posiluje...to už má druhu furu...asi pred dvoma týždnami skladal...sa mu to zapáčilo tak vraj znovu :grinning: :grinning:

a tvoj drahy čo pozerá...či už zaspal :wink:
1. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ešte nespinkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o chvílu ideme,len skonči rozprávka :wink:

ja neviem či budem mať večer len pre seba......lebo tatko ma tu otravuje :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.... :dizzy_face: :dizzy_face: však len nech otravuje :dizzy_face: :wink:

a čo pozerá za rozprávočku
1. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na minimaxe :wink: o chvilu končí :slight_smile:
1. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však neviem čo otravuje,keď tuťu muťu máme zakázané :grinning: :grinning: :grinning:

aaaaaaaaaa pohádka skončila :slight_smile: .ideme si umyť zubky a chrapkať :slight_smile:
1. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ešte nezaspal a to saom prekvapená :grinning:
ale ten film sa snaží dopozerať asi tretí krát tak to asi preto :grinning: :grinning: :grinning: zajtra to totiž musí vrátiť :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko...tak to je určite dobrý film ked tak často pri nom spinká :grinning: :grinning:

ani...ved tutu mutu sa dá aj inak :wink:
1. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, on je chuda narobený, za to film nemože ale 9 hodín denne na pražiacom slnku bez tiena a povačšine bez volna, aj nedele, ale aspon je opálený, nie taká biela slaninka ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak to nie je na vine film???.....to poznám moj takto pred rokom makal....ale bol tri týdžne fuč a 5 dni domka...a teiž byval unavený :wink:

ja som biela len na nohách..čo sa stále tahám von aby bol Matko na čerstvom vzduchu :wink: ...no čerstvy ako čerstvý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, my sme tu už vyše roka, tak to ani nekomentujem.... alejedno je isté... furt nie je unavený dosť nato, aby neotravoval... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: príjemne neotravoval.. :grinning: :grinning: :grinning:
a myslíš si, že aj ked sme v strede Alp tak tu máme čerstvý vzduch? :confounded: :confounded: :confounded:
ked vetrám, neviem či je viac škody ako úžitku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka keby aspoň popršalo trošku :wink: nemala by som námietky na inakšie ťuťu muťu :wink: :grinning:
1. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám teraz čerstvý vzduch v podobe ventilátora :slight_smile: jooooooooj,až mi je lepšie
1. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok