• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka kuk, dočítané :grinning: mne je už z masa zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:...teraz máme po zabíjačke bravčové a ja ho až tak nemusím a teraz som už total prejeden...ja radšej kuracie...ale ked počúvam, čo s tými kurencami robia :stuck_out_tongue_closed_eyes: , čo idem jesť, korienky :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nech sa Petulko drží, matulko má nejaký hlások nazchrípnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem....vyliečim si ho :dizzy_face: :grinning:

vieš ktoré sú najzdravšie kurence.....čo im hodíš na dvore.....vieš čo zožeru...............ale len tie korienky ostávaju...ale hlboko v lese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pravdu máš :wink: ...dám na balkónik, budeme mat domáce zvieratká :dizzy_face: :grinning:...to by bola sou pre susedov :sweat_smile: :sweat_smile: . aj také kurence máme...svokruška nás zásobuje...tá polievočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len tie prsíčka sú také tuhšie, sa priznám, že mám radšej tie kupované....ale radšej nemyslieť.....veru, čo najhlbšie
28. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boli by ste v markíze.......taká publicista....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............akú ty máš dobrú svokrušu........nám napíše na lístok že kura......tuhé ako ....sv...a.......a napokon bola s toho sliepka...ved jedno nie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...........................................ked pojdeš ber ma sebou :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja mám tiež čapíky...60mg a 125mg...pre každého extra...ale tie sú tuším len do 20 kíl.....ked je moc zle, dávam jeden a pol....alebo ibuprofen 200 v tabletke.... :slight_smile: ...juuj, zlaté malé....zas ich tie bacily trápia....kde tá jar trčí???
28. mar 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved som zvedavá čo moj muž kupi :angry: :grinning: :grinning: ......................volako tu jar musel riadne nas....ť......že nechce a prísť.....ktovie či neštrajkuje....a rovno príde leto :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chúda kura :grinning: tuhá ako svinka a napokon je to sliepka :grinning: ...ešte dobre, že nenačmárala, že bravčový bok :grinning: :grinning:
jajj, či by som ťa zobrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len či by si ťa potom svokruš nenechala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vieš, skusenost už má :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to máš za oba :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamky...sledujete Timejku??...mne je z toho tak smutno..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ved ja som od narodenia dobručká určite by si ma nechala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

psst....poviem ti niečo ale nikomu ani muk :zipper_mouth: ..................vraj som bola za 100 čertov.. :grinning: :grinning: ale neverím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hej....každu chvilu chodím robiť kuk..............jáj čo je to teplota.........dostane sa s toho..ale ona chudatko..už to aj mamina vzdala :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aj tak je silná žena...taká mladučká a toľko sily.....
28. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko bože veru...užili si svoje.........a ešte užiju..... :pensive: :pensive: :pensive: .....ale už je aj ona vyčerpaná......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....obe..........až mám zimomriavky s toho
28. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: 38,5..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Simonko??........sme na tom rovnako........ :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
28. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ved toho sa obávam...tvojich kvalít :dizzy_face: ..ja som také nepraktické stvorenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:...isto by ťa brala :dizzy_face: a čo ti poviem, Janky sú varené pečené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiež sledujem...jedným očkom....v takom mladom veku už musí čeliť takým ťažkým situáciam :pensive:
28. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ja som tiež lavá na skoro všetky veci..............antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................tak ja sa premenujem...radšej....aby si ma nepomýlila z niekým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...Simonko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........sakra...neznášam Velkú noc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale radšej prežijem to, ako zas nemocnicu..... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bud taká dobrá...premenuj :grinning: ešteže si taká bystrá :wink: ...ale ja ani nezaváram, ani v záhradke moc nerobím....som mala napísať, že nisť neviem :sweat_smile: , nie že som nepraktická :sweat_smile: :sweat_smile: ...ešte ani najkrajšia v okrese nie som :grinning: ...čo už so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :pensive: tie vase zubadielka :pensive: ...ja ani neviem, kedy detom vysli...nás zas brusko a grcanie otravovalo dosť dlho :pensive:
28. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len tam neskončite...........aj si dala diazepan?.......................normálne sa bojím za teba.... :frowning2: ..........vylieč si ho radšej sama :wink:
28. mar 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 však nepochybuje o mne zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .......asi tak aké meno by si si priala alebo ona,? :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o tvojej kráse ani netreba pochybovať..............keby si man teraz videla.....pred rusmi ako zas vyzerám.....strašidlo do maku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..dala som.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. mar 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teraz čo robká....aspon spinká?
28. mar 2013 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aleee....Janka je fajnové meno :wink: poznám dobré duše s týmto menom..
taká mimo otázka :grinning: ved ma poznáš :sweat_smile: ...máš nejakú Veroniku okolo seba?
28. mar 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ako pre koho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
poznám....prečo?.....sa ťa normálne bojím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. mar 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj pre mna...nesmej sa :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja neviem :confused: ...ked si na teba spomeniem...vynorí sa mi Veronika....ale ako niekto blízky...alebo aj opačný smer može byť :sweat_smile:
28. mar 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. mar 2013 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 moje krsna.......sestrina dcera.......to ona ma potešila že ja som preniesla na deti celiakiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
prečo sa nemožem smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: ...ja proste musím :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 to bolo všetko??? :confused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2: :pensive: :sweat_smile: :wink:
28. mar 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka takže blízka duša :dizzy_face: ...no ked musíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: istý čas som mala všetky menovkyne tohto mena iba ako J.+ priezvisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok