Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. mar 2013

@jacka kuk, dočítané 😀 mne je už z masa zle 😝...teraz máme po zabíjačke bravčové a ja ho až tak nemusím a teraz som už total prejeden...ja radšej kuracie...ale ked počúvam, čo s tými kurencami robia 😝 , čo idem jesť, korienky 😀 😅 😝
nech sa Petulko drží, matulko má nejaký hlások nazchrípnutý 😝

jacka
28. mar 2013

@letty86 dakujem....vyliečim si ho 😵 😀

vieš ktoré sú najzdravšie kurence.....čo im hodíš na dvore.....vieš čo zožeru...............ale len tie korienky ostávaju...ale hlboko v lese 😝

letty86
28. mar 2013

@jacka pravdu máš 😉 ...dám na balkónik, budeme mat domáce zvieratká 😵 😀...to by bola sou pre susedov 😅 😅 . aj také kurence máme...svokruška nás zásobuje...tá polievočka 😵 😵 😵 😵 ...len tie prsíčka sú také tuhšie, sa priznám, že mám radšej tie kupované....ale radšej nemyslieť.....veru, čo najhlbšie

jacka
28. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......... 😀 😀 😀 😀 boli by ste v markíze.......taká publicista....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............akú ty máš dobrú svokrušu........nám napíše na lístok že kura......tuhé ako ....sv...a.......a napokon bola s toho sliepka...ved jedno nie 😠 😠 😠 😠 😠 ...........................................ked pojdeš ber ma sebou 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

@jacka ja mám tiež čapíky...60mg a 125mg...pre každého extra...ale tie sú tuším len do 20 kíl.....ked je moc zle, dávam jeden a pol....alebo ibuprofen 200 v tabletke.... 🙂 ...juuj, zlaté malé....zas ich tie bacily trápia....kde tá jar trčí???

jacka
28. mar 2013

@denisenko ved som zvedavá čo moj muž kupi 😠 😀 😀 ......................volako tu jar musel riadne nas....ť......že nechce a prísť.....ktovie či neštrajkuje....a rovno príde leto 😠 😝

letty86
28. mar 2013

@jacka chúda kura 😀 tuhá ako svinka a napokon je to sliepka 😀 ...ešte dobre, že nenačmárala, že bravčový bok 😀 😀
jajj, či by som ťa zobrala 😵 😵 😵 😵 😵 ...len či by si ťa potom svokruš nenechala.... 😵 😵 😵 vieš, skusenost už má 😀 😀

jacka
28. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to máš za oba 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

mamky...sledujete Timejku??...mne je z toho tak smutno..... 😔 😔 😔 😔

jacka
28. mar 2013

@letty86 ved ja som od narodenia dobručká určite by si ma nechala..... 😀 😀 😀 😀

psst....poviem ti niečo ale nikomu ani muk 🤐 ..................vraj som bola za 100 čertov.. 😀 😀 ale neverím 😀 😀 😀 😀

jacka
28. mar 2013

@denisenko hej....každu chvilu chodím robiť kuk..............jáj čo je to teplota.........dostane sa s toho..ale ona chudatko..už to aj mamina vzdala 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
28. mar 2013

@jacka ...aj tak je silná žena...taká mladučká a toľko sily.....

jacka
28. mar 2013

@denisenko bože veru...užili si svoje.........a ešte užiju..... 😔 😔 😔 .....ale už je aj ona vyčerpaná......... ☹ ☹ ☹ .....obe..........až mám zimomriavky s toho

denisenko
28. mar 2013

😖 😖 😖 😖 😖 38,5..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
28. mar 2013

@denisenko Simonko??........sme na tom rovnako........ ☹ 😝 😝 😝 ....

letty86
28. mar 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ved toho sa obávam...tvojich kvalít 😵 ..ja som také nepraktické stvorenie 😝...isto by ťa brala 😵 a čo ti poviem, Janky sú varené pečené 😀 😀 😀 😀
ja tiež sledujem...jedným očkom....v takom mladom veku už musí čeliť takým ťažkým situáciam 😔

jacka
28. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 .............ja som tiež lavá na skoro všetky veci..............antitalent 😝 ....................tak ja sa premenujem...radšej....aby si ma nepomýlila z niekým 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

@jacka ...Simonko.... 😝 😝 😝 😝 .........sakra...neznášam Velkú noc... 😝 😝 😝 ale radšej prežijem to, ako zas nemocnicu..... 😔 😔 😔 😝 😝 😝 😝

letty86
28. mar 2013

@jacka bud taká dobrá...premenuj 😀 ešteže si taká bystrá 😉 ...ale ja ani nezaváram, ani v záhradke moc nerobím....som mala napísať, že nisť neviem 😅 , nie že som nepraktická 😅 😅 ...ešte ani najkrajšia v okrese nie som 😀 ...čo už so mnou 😝 😅

letty86
28. mar 2013

@denisenko 😔 tie vase zubadielka 😔 ...ja ani neviem, kedy detom vysli...nás zas brusko a grcanie otravovalo dosť dlho 😔

jacka
28. mar 2013

@denisenko len tam neskončite...........aj si dala diazepan?.......................normálne sa bojím za teba.... ☹ ..........vylieč si ho radšej sama 😉

jacka
28. mar 2013

@letty86 však nepochybuje o mne zas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .......asi tak aké meno by si si priala alebo ona,? 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀
o tvojej kráse ani netreba pochybovať..............keby si man teraz videla.....pred rusmi ako zas vyzerám.....strašidlo do maku 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

@jacka ..dala som.... 😔 😔 😔 😔

jacka
28. mar 2013

@denisenko teraz čo robká....aspon spinká?

letty86
28. mar 2013

@jacka aleee....Janka je fajnové meno 😉 poznám dobré duše s týmto menom..
taká mimo otázka 😀 ved ma poznáš 😅 ...máš nejakú Veroniku okolo seba?

jacka
28. mar 2013

@letty86 ako pre koho 😀 😀 😀 😀 😀 😉
poznám....prečo?.....sa ťa normálne bojím 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
28. mar 2013

@jacka aj pre mna...nesmej sa 😀 😵 😵 😵 😵 😵
ja neviem 😕 ...ked si na teba spomeniem...vynorí sa mi Veronika....ale ako niekto blízky...alebo aj opačný smer može byť 😅

leninka75
28. mar 2013

😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
28. mar 2013

@letty86 moje krsna.......sestrina dcera.......to ona ma potešila že ja som preniesla na deti celiakiu 😝 😀 😉
prečo sa nemožem smiať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😉 😀 😀 ...ja proste musím 😀 😀 😀

@leninka75 to bolo všetko??? 😕 😠 😝 😒 ☹ 😔 😅 😉

letty86
28. mar 2013

@jacka takže blízka duša 😵 ...no ked musíš 😀 😀 😀 😀 😀 istý čas som mala všetky menovkyne tohto mena iba ako J.+ priezvisko 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre