• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
29. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ty čo včera??? :confused: :confused: :confused:
29. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko podobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................len škoda že to aj vonku tak nevyzerá :wink:
29. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
podelte sa aj vy ako to u vás vyzerá z okna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidím ťa :slight_smile: :dizzy_face:
29. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...u nás je snehová chumelica....vetrisko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Simčo nechce spať, Denisko mi piští za ušami, že on chce ísť hrať nejakú hru...tatinko šiel do PL cez Tatry....no ...jednoducho...krásny den pred nami..... :angry: :angry: :angry: ...ale na obed bude vyprážaný karfiol a to mám hned dobrú náladu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka wáááááu......počkaj....aj ja dám foto...včera sme mali všetko pekne takmer zelené...snehu nebolo...a dnes.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko karfiol.....pošli...............................našťastie tu nefúka......aj ked mne je to jedno ...von sa nejde.....može sa tam diať čokolvek........horšie je to s vaším tatinko.............bola by som ako na ihlách :pensive:
29. mar 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...bude to stačiť takto?????
29. mar 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...ani mi nehovor....do večera sa hádam vráti... :confounded: :confounded: :confounded: a ja som chcela ešte ísť dneska do obchodu.....že s kočíkom...ha ha.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj tu sme mali včera blato... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno som skoro odpadla......neverím čo sa to deje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...inak, niekde mám aj vianočnú fotku z okna...a isto nebude žiaden rozdiel..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ................ :pensive:
29. mar 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mna už táto zima vááážne nebaví....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že v nedelu na cestu...idem kuknúť nejaké SHMÚ alebo čosi, že akože dokedy toto biele ho..o bude padať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hádam sa vráti......tam to musí byť horšie.... :unamused: ........................ja som tiež muža vyhadzovala do metra.........no a nechce....ktovie prečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..no ale ....aj tak máte viac..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....neposielaj,.......nezáááávidím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vieš čo ten moj včera zapotil?...že : a nemohla by si šoferovať k vašim už ty?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru žiadny rozdiel medzi vianocami a velkou nocu....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................................................v nedelu idete preč?...kedy sa vrátite?.................................................ale ja som dobručká...postaviate snehuliakov.... :grinning: :grinning: :grinning: .......................vieš akú bude mať Denisko radosť ?...... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no ale to by si mohla......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................do nedeli daleko....ešte aj teplo može byť :slight_smile:
29. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko počkaj.....ale ved ti ešte nemáš vodičák....že už ti hned dali?
29. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no hotovo tie fotky :sweat_smile:
29. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..jasné, že nemám....čo si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a vieš prečo???.....aspon ja budem mocť piť a on nie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
krásne sviatky...zasnežené, ale velkonočné :grinning: :confused:
29. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
29. mar 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pohlad z nášho okna...podobný.....hlavne, že zajac na okne a za ním perinbabu rozdrapilo :sweat_smile:
29. mar 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko som sa musela ísť hrať....človeče....vraj som nervná :grinning: :grinning: trošku na ukludnenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kedy budeš mať vodičák?
29. mar 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 no pekne je aj u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok