• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko nájdeš dalšie herečky...snadný terč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka júúj, drobec....si mu zableskla rovno do očí?...ešte teplotujú??? :confused:
29. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no ved daj :grinning:
29. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no daj ...ja som zvedavá na obe :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...po toľkých rokoch???.... :grinning: :grinning: :grinning: to už je ako manželstvo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež by ma nebavilo zvykať si na nového ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj sa tak tvári že.... :pensive: :pensive: .................Peťko cez 38......Maťko 37,7.........
29. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............nemožem s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ááááále.......potom poviem, ked sa mu to podarí..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to dosť....38....meriaš pod pazuškou?
29. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved si ich omotáš rýchlo...potom to bude lahšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko teraz.....rýýýýýýýýýchlo.....vieš aká som zvedavá?...... :grinning: :grinning:
@denisenko pod pazuškou....do ritky dám ledva čapík :frowning2:
originál som chcela toto.....
29. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................a to druhé?
29. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte toto je druhá...nesplniteľná žiadosť....
29. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nehádž flintu do žita......nádej umiera posledná treba veriť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....a ešte by som chcela jar.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..že aká som ja nenáročná osoba, čo?....a potom že prevracia oči....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...už mi tu niekto píli uši...mamíííí, už možem??????...mamíííí...už si tam hodinu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem, nech je ticho, lebo ma natrie tatkovi....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ideme asi von...na chvilu....matuko sa nudí...ani včera nebol a predvčerom iba chvílu...budeme mat romantikus prechadzku
29. mar 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj my sa chystáme,normálne že polovica čo nasnežilo sa niekam stratilo.... :wink: :wink: :wink: :wink:
29. mar 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a my nemožeme......fnuk...hned by som šla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nás krásne svieti slniečko...tak sme sa boli prejsť..... :wink: :wink: :wink:
29. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak u nás kopec snehu, som si mohla na prechádzku dáždnik zobrať, vlasy mokré, aj kapucnu som už odopla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko aký zlatý simčo :dizzy_face: to už tak veselo chodí :dizzy_face:
@jacka ako chlapci?
29. mar 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...veru..ten si trajdá po ulici len čo sa niečo mihne...lenže tentokrát ho najviac zaujala tá kôpka snehu...skončil v nej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj u nás bolo slniečko....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...len sme z poza okna na neho kukali :frowning2: :wink:
@letty86 ani sa nepýtaj........obaja tepotuju vyše 38.........teraz neviem či je lepši panadol alebo nurofen.......a začal kašlať aj Peťko..................nosi maju ako klauni......očká opuchnuté červené........a už asi hodku zas spinkaju........................dúfam že sa im polepší ...inak zajtra frčíme na poho......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................................len aby si aj ty neprechladla :frowning2:
29. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka uf...tak to vyzerá na nejaký vírus..bacil alebo čo....panadol alebo nurofen....ked je zle, kombinujem.... :confounded: ...klaunský nos máme aj my....Denisko ho má poriadne oškretý...ale nekašle, ani teplotu nemá......klop,klop,klop.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. mar 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nurofen a panadol....čert ako diabol :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....zajtra im dám nurofen........som nechcela na noc.......nemám ho vyskušaný........................................................čo robil Denisko???...........nech vás choroba obíde..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....máš toho dosť :wink:
29. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mne doktorka vravela, že je lepší nurofen, lebo má aj protizápalové látky.....niečo na tom bude, lebo odkedy som začala používať ibuprofen pri herpesoch, tak bolo vždy lepšie....ja som radšej za panadol, menej škodí, ale pri týchto chorobách sa mi viac osvedčil nurofen... :confounded:
29. mar 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zajtra im vyksušam nurofen...................ved ja som kupovala doteraz paralen.......v lekárni mi vraveli že je len 100 ........asi ma oklamala....tak mi dala panadol junior............beru obaja.... :wink: .......................................

Simonko už spinká,?
29. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok