• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka .....stastnu cestu......davajte si pozor......vonku je to katastrofa...
31. mar 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
31. mar 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 diky...manžel to zvládol,ale dívali a snežilo...hrôza!
@letty86 ahoj
31. mar 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásne prežitý veľkonočný pondelok prajem :wink: :grinning: u nás takýto krásny biely .... :sweat_smile:
31. mar 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
31. mar 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@katka1819 tak to máte riadne veľa snehu....uffff...
1. apr 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!......toto pocasie fakt prvoaprilovy zart :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achoooooooooooooooj :wink:
1. apr 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čo baby, vyšibané???
1. apr 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!.....fuj, že -7 st. :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...toto má byť akože jar????? :frowning2:
2. apr 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..keby vyšibané :slight_smile: ....ale tie smrady čo nosili kadejakí ujovia od svokrovcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ty ako?.....chlapi ti dopriali??.....
2. apr 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..tá fotka...vajíčka a sneh...čistá provokácia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..inak dievčatá keď vianoce tak poriadne ...ja som veľkonočné menu zmenila na vianočné....fakt sme mali kapustnicu a kapra so šalátom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko...tak a je to tu!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...malému slniečku prajem všetko najlepšie k prvému rôčiku!!.........a hlavne nech ho prestanú trápiť tie zúbky, nech ste všetci spokojní a užívate si jeden druhého.....a ešte veeeeeeľky cmuuuuuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka.....kde si?? :confused: :confused: :confused: ....včera nič, dnes zatiaľ tiež nič :frowning2: .....ako sa máte?.....chlapci lepšie??? ......
2. apr 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko všetučko najlepšie....posielame pusinky.......... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ani sa nepýtaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 ja som tiež, tak s mierou. Vyšibali ma len moji chlapi a večer ešte sused :wink:.
Tu je teraz tak 0 stupňov a vykúka slniečko :sunglasses: . Vraj do mája teplo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko Simonkovi prajeme všetučko všetko len to najlepšie k narodeninkám....cmuuuuk!
2. apr 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..však toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...stále kukám predpovede počasia a nič dobré :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. apr 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..,. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: žienky moje.....že...nestíhačka naša značka...ale aspon pozdravím.... :wink: :wink: a za Simonka dakujeme..... @utka @jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..zasa som od macochy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...nevadííííííííííííííííí :wink:
2. apr 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale nie si od macochy...len mne na stránke zmizla tá posuvná lišta..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som vyššie neprečítala..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
2. apr 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....to mne sa robí furt :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ide ma šľak trafiť z toho !!!! :angry: :angry: :angry: .....a už zas..ani neposuniem obrazovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mne až dneska...vobec sa nemožem dostať vyšššie...ale zaujímavé je, že len na tých forach, kam chcem prispieť..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. apr 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....máš inteligentný PC ...vie, že nestíhaš, tak ti nechce dovoliť preflákať čas :grinning: :grinning: :grinning: ......a čo robíš, že nestíhaš?......boli ste u vašich?
2. apr 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819..a mám ťa!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
2. apr 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak to robí aj mne...asi niečo zase robia s týmto koňom...
2. apr 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
......ale toto ma už prestáva baviť :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. apr 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......keby bude oslava??? :slight_smile:
2. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 chodíte na to plávanie? My začíname dnes, ale Viki má trochu sople. Snáď to nepokazíme ...
2. apr 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok