• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@leninka75 ..no..boli sme u našich v nedelu...včera sme tu mali návštevy..a dneska...ráno som si bola podať žiadosť...nie, nie o rozvod..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....na VP... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz periem, upratujem, kopa žehlenia..ved to poznáš.....a do toho ma otravujú 2 deti...nezdá sa ti to povedomé?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...a strašne ma bolí chrbát...ani v noci nespávam...čo už ...mladý pán nemá 3 kilá ako pri narodení.... najnovšie sa začal strašne hanbiť..ked zbadá niekoho, tak hned mame pod suknu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s Deniskom šijú všetci čerti...ako vždy, ked má prísun cukru....veľkonočné sladké obžerstvo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj my sa chystáme, žeby sme už konečne šli na plavecký...ale tiež....soplíme...tak uvidím...prekonzultujem s tatinkom.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Už sa mi tu ukázala tá bočná lišta...
2. apr 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...áno chodíme...len dúfam, že to Lilka zvládne bez choroby...u nás na plavárni je studfená voda a detičky sa nejako extra nehýbu :frowning2: ..spoliehala som sa na to, že príde oteplenie....a figu borovú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......boli sme už 2x...1x na konci hodiny konečne aspoň fúkla do vody...ale počas druhej hodiny sa komplet celá ponorila pod vodu, keď podplávali pod hadicami...síce všetko robí s palčom, ale robí......nečakám zázraky..ide mi hlavne o to, aby nepanikárila keď sa ponorí a aby sa dokázala udržať na vode........nemusí vedieť ani kraula ani nič podobné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........s tými sopľami to máš buď alebo...takže kľudne choďte a už ako bude tak bude.........aj mu niečo dávaš ešte do nosa?
2. apr 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...........juchúúúúúúúúú aj mne :wink:
2. apr 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..v nedeľu???...brrr ste mali zlú cestu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....vieš čo ja som ešte v nedeľu prezliekala periny a upratovala som babám izby :pensive: :pensive: :pensive: ..takže poznáááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dve deti??..... :slight_smile: ..a tretie je v práci?? :wink: ......u nás je dnes klídek pohoda :grinning: :grinning: ...neviem čo sa deje, ale už od rána sú baby zavreté v spálni, a že nechoď nám sem my sa hráme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...juuj chrbát dostáva zabrať :frowning2: :frowning2: :frowning2:......ty máš tuším s chrbtom bežne problémy a teraz ešte aj prísavku aby si nosila :frowning2: .......ale zasa ako ťa môže bolieť chrbát, keď sa Simko tlačí pod sukňu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..už si jazdila?? :slight_smile:
2. apr 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..nejazdila...ved čakám na vodičák...kým to spravia.... :confounded: :confounded: :confounded: ..cestu???...si videla na FB???? :confused: :confused: :confused: odchádzali sme z Rajca a všade bolo zeleno...prišli sme večer a pol metra snehu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jááj..klídek a pohoda....čo to je???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
au...au...auuuuuu.....sa mi tu ani krčiť nedá....idem..nechcem..ale musím..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. apr 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pustili sa mu také hnusné sopliská, tak som bola ešte v stredu v lekárni, kde predajú všetko. Chcela som Pamycon, ale nemali, ale dal mi Uniflox a poradil, že ho mám zmiešať s Nasivinom pol na pol. Tak to mu dávam. A ešte sa 2x denne nahrieva...Však ako píšeš, buď alebo.
2. apr 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..odkedy si napísala, že si si bola podať žiadosť o VP...som rozmýšľala, že to čooo??.... :confused: ....a už mi došlo :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ideme sa vyvetrať...
2. apr 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....ten by mal zabrať..aj ja ho tak zvyknem miešať :slight_smile:
2. apr 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nám ten Uniflox nezabral... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale skúúús.... :wink:
2. apr 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja čakám, že kto sa spýta...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako sa máte???? :confused: :confused: :confused:
2. apr 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...ešte som ti zabudla...oslava bude v nedeľu...teraz bola Veľká noc, tak sme to nechali tak...a potom o dva týždne mám ja narodeniny, takže to urobíme pekne v strede a spolu.....2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..počkaj teraz si ma zneistila :pensive: :confused: ......VP = vodičský preukaz? :slight_smile:............
2. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....som zvedavá ako Simko zvládne návšetvy v domácom prostredí :wink: ...my sme tak teraz spojili veľkú noc s mužovými meninami....super, som nemusela 2x vypekať a chystať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.......idem žehliť, lebo už nemám kam dávať opraté prádlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..neviem či vieš, ale jacka bola chorá :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........už idem :wink:
2. apr 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafce :grinning:
@denisenko sa pripájam a Všeeeeeeeeeeetko najsamlepšejšie k 1 rôčku Simonkovi prajem :wink:
@leninka75 tak diéta bola teraz bokom chudera....no ale marlenku som ukuchtilano a nedaj si ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 dakujeme... :slight_smile: ...ha ha...že dieta a sviatky???....to nejde dokopy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 no..viem že chlapci boli chorí...ale 2 dni som tu nebola....lišta dneska nefungovala...tak ja to snád niekedy dočítam... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...
2. apr 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...dočítané....ešteže boli tie sviatky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som čítala...do...zajtra..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
šibi ryby :grinning: :grinning: :grinning: a invázia na barančeka :wink:
2. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...fíííha...aj Denisko má taký malý korbáčik..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Simonko ho skúšal, ale ho prevalilo....tak radšej ostal doma.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no..a idem....Simčo vstal....dobrééé ránko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..hotovo dožehlené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...jasné, že diéta išla bokom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........pochváľ sa koľko tvoji drobci našibali vajíčiek?...ty si robila barana???
2. apr 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aj jacka to schytala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....akú má drobec náladičku?? :wink:
2. apr 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok