Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ..no..boli sme u našich v nedelu...včera sme tu mali návštevy..a dneska...ráno som si bola podať žiadosť...nie, nie o rozvod..... 😀 😀 😀 😀 ....na VP... 😀 😀 😀 😀 a teraz periem, upratujem, kopa žehlenia..ved to poznáš.....a do toho ma otravujú 2 deti...nezdá sa ti to povedomé?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...a strašne ma bolí chrbát...ani v noci nespávam...čo už ...mladý pán nemá 3 kilá ako pri narodení.... najnovšie sa začal strašne hanbiť..ked zbadá niekoho, tak hned mame pod suknu..... 😀 😀 😀 😀 s Deniskom šijú všetci čerti...ako vždy, ked má prísun cukru....veľkonočné sladké obžerstvo.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
2. apr 2013

@utka aj my sa chystáme, žeby sme už konečne šli na plavecký...ale tiež....soplíme...tak uvidím...prekonzultujem s tatinkom.... 😀 😀 😀

utka
2. apr 2013

Už sa mi tu ukázala tá bočná lišta...

leninka75
2. apr 2013

@utka ...áno chodíme...len dúfam, že to Lilka zvládne bez choroby...u nás na plavárni je studfená voda a detičky sa nejako extra nehýbu ☹ ..spoliehala som sa na to, že príde oteplenie....a figu borovú 😝 😝 😝 😝 ......boli sme už 2x...1x na konci hodiny konečne aspoň fúkla do vody...ale počas druhej hodiny sa komplet celá ponorila pod vodu, keď podplávali pod hadicami...síce všetko robí s palčom, ale robí......nečakám zázraky..ide mi hlavne o to, aby nepanikárila keď sa ponorí a aby sa dokázala udržať na vode........nemusí vedieť ani kraula ani nič podobné 🙂 🙂 🙂 🙂 .........s tými sopľami to máš buď alebo...takže kľudne choďte a už ako bude tak bude.........aj mu niečo dávaš ešte do nosa?

leninka75
2. apr 2013

@utka ...........juchúúúúúúúúú aj mne 😉

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..v nedeľu???...brrr ste mali zlú cestu ☹ ☹ ☹ ....vieš čo ja som ešte v nedeľu prezliekala periny a upratovala som babám izby 😔 😔 😔 ..takže poznáááááááááám 😝 😝 😝 😝 ...dve deti??..... 🙂 ..a tretie je v práci?? 😉 ......u nás je dnes klídek pohoda 😀 😀 ...neviem čo sa deje, ale už od rána sú baby zavreté v spálni, a že nechoď nám sem my sa hráme 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ...juuj chrbát dostáva zabrať ☹ ☹ ☹......ty máš tuším s chrbtom bežne problémy a teraz ešte aj prísavku aby si nosila ☹ .......ale zasa ako ťa môže bolieť chrbát, keď sa Simko tlačí pod sukňu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..už si jazdila?? 🙂

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ..nejazdila...ved čakám na vodičák...kým to spravia.... 😖 😖 😖 ..cestu???...si videla na FB???? 😕 😕 😕 odchádzali sme z Rajca a všade bolo zeleno...prišli sme večer a pol metra snehu..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..jááj..klídek a pohoda....čo to je???? 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

au...au...auuuuuu.....sa mi tu ani krčiť nedá....idem..nechcem..ale musím..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

utka
2. apr 2013

@leninka75 pustili sa mu také hnusné sopliská, tak som bola ešte v stredu v lekárni, kde predajú všetko. Chcela som Pamycon, ale nemali, ale dal mi Uniflox a poradil, že ho mám zmiešať s Nasivinom pol na pol. Tak to mu dávam. A ešte sa 2x denne nahrieva...Však ako píšeš, buď alebo.

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..odkedy si napísala, že si si bola podať žiadosť o VP...som rozmýšľala, že to čooo??.... 😕 ....a už mi došlo 😀 😀 😀

utka
2. apr 2013

Ideme sa vyvetrať...

leninka75
2. apr 2013

@utka ....ten by mal zabrať..aj ja ho tak zvyknem miešať 🙂

denisenko
2. apr 2013

@utka nám ten Uniflox nezabral... ☹ ☹ ☹ ale skúúús.... 😉

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja čakám, že kto sa spýta...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

@jacka ako sa máte???? 😕 😕 😕

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ...ešte som ti zabudla...oslava bude v nedeľu...teraz bola Veľká noc, tak sme to nechali tak...a potom o dva týždne mám ja narodeniny, takže to urobíme pekne v strede a spolu.....2v1 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..počkaj teraz si ma zneistila 😔 😕 ......VP = vodičský preukaz? 🙂............

leninka75
2. apr 2013

@denisenko .....som zvedavá ako Simko zvládne návšetvy v domácom prostredí 😉 ...my sme tak teraz spojili veľkú noc s mužovými meninami....super, som nemusela 2x vypekať a chystať 😵 😵 😵.......idem žehliť, lebo už nemám kam dávať opraté prádlo 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..neviem či vieš, ale jacka bola chorá ☹ ☹ ☹ .........už idem 😉

katka1819
2. apr 2013

čafce 😀
@denisenko sa pripájam a Všeeeeeeeeeeetko najsamlepšejšie k 1 rôčku Simonkovi prajem 😉
@leninka75 tak diéta bola teraz bokom chudera....no ale marlenku som ukuchtilano a nedaj si ..... 😝

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 dakujeme... 🙂 ...ha ha...že dieta a sviatky???....to nejde dokopy..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 no..viem že chlapci boli chorí...ale 2 dni som tu nebola....lišta dneska nefungovala...tak ja to snád niekedy dočítam... 🤐 🤐 🤐 🤐 ...

denisenko
2. apr 2013

...dočítané....ešteže boli tie sviatky.... 😀 😀 😀 😀 😀 by som čítala...do...zajtra..... 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. apr 2013

šibi ryby 😀 😀 😀 a invázia na barančeka 😉

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 ...fíííha...aj Denisko má taký malý korbáčik..... 😀 😀 😀 😀 ...Simonko ho skúšal, ale ho prevalilo....tak radšej ostal doma.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

...no..a idem....Simčo vstal....dobrééé ránko..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

..hotovo dožehlené 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. apr 2013

@katka1819 ...jasné, že diéta išla bokom 😀 😀 😀 😀 😀 .........pochváľ sa koľko tvoji drobci našibali vajíčiek?...ty si robila barana???

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..aj jacka to schytala ☹ ☹ ☹ ☹ ....akú má drobec náladičku?? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre