• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@leninka75 piekla moja piekla :grinning: koľko na šibali vajíčiek ? :grinning: :grinning: :grinning: dám tu foto aby si mi uverila :wink:
2. apr 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ......šikulka!! :slight_smile: ..,...ja som barana poliala bielou čoko :wink:.............. to zelené okolo barana je čo?...no daj, lebo neuverím :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@denisenko už mu ho dávam 6. den a stále soplí, ale mám pocit, že je to lepšie...
2. apr 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Lenka kuk :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ..tak to som sa nedočítala, že aj Janka to schytala.... :pensive: :pensive: :pensive: joooj, bacily.....kde je tejto zimy koniec??? :confused: :confused: :confused:
2. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to zelené je kokos zafarbený zelenou potravinárskou farbou :wink:
2. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 u nás to vyzeralo taky tak...akože neviem čo s tými figurkami budem robiť....Denisko sa vytešoval že má 9 kindervajec...tie zje...ale tie ostatné......fúúú...zas mi to bude len v skrinke zavadzať.... :angry: :angry: :angry:
2. apr 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no naši to budú vyjedať celý masiac každý deň jedna sladkosť maximálne dve...lebo potom nie je chuť na zdravé jedlo...chlebík,jogurtík a tááák
2. apr 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...no ved to aj u nás.....ale vedú cukríky takže čokoládky ide bokom....
2. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..ja odpadnem!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...pánečku to je výslužka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj ja chcem byť chalan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..kukám, že väčšina je fajná čokoládka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už som chcela napísať, že však to stop na polevu na koláč :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: ..euráčiky išli do pokladničky?? :wink:
2. apr 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ja mať tvoju figúru a tvoje spaľovanie, tak sa netrápim odkladaním figúrok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .... :grinning: :grinning: :grinning: ..ked mne to nechutí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 asi budem tiež topiť na polevu..... :wink: :wink: :wink:
2. apr 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jééjda....niekto nám tu práve rozbíja dom "žufaňou"....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....šťastná to žena :grinning: :grinning: :grinning: ............mne chutí aj za teba :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aj niečo padlo za obeť malému dobyvateľovi?? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. apr 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..teraz jedna blbá otázka :pensive: ...opakovala si niečo s Deniskom na zajtra do školy???
2. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viki tiež toho podostával....veľa je aj z dobrej čokiny, ale aj z tej hnusnej kakaovej. To bude buď na koláč, alebo zanesieme svokrovi, ten poje všetko :grinning: . A zarobil si aj dosť euráčikov, čo som bola prekvapená, lebo všetci sa sťažujú, že nemajú a dávali akoby zadara...
2. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 my sme cvičili na gitare a zvonkohre a písali sme diktát. Ešte večer asi bude čítať.
2. apr 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 však som všetkým nakázala že len čokoládu kupujú a nie pochúťky či čo to je tie sajrajty :wink: euráčky sa minú na to čo bude Peťko chcieť a Matulovi kúpim nejaké oblečko :slight_smile:
2. apr 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko u nás aj panvice sú v kurze :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..dneska sme robili úlohu...mali také tri strany prefotené, takou zábavnou formou....inak nič....číta všetko, čo vidí a počítame priebežne cez den, hocičo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na velkonočnú nedelu sa nevedel vpratať do kože, tak som mu nadiktovala diktát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ... panvice nie....ale práve dozrelo prádlo.....všetko je na zemi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ozaj baby ako je to s kiahňami...mali ste už doma ??? segra mi volala že Ninka má kiahne a to sa u nás predvčerom hrala pomerne dlho s deťmi... dostaneme aj my ? :confused:
2. apr 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj my taky tak....až ma ide trhnúť keď mi to pozvešá :slight_smile: krpec môj :wink: ale najnovšie mi aj pomáha ...podáva mi prádlo...náááá nááááá a keď ho hneď neberiem tak ho hodí na zem a podáva ďalšie :grinning:
2. apr 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...jááj, ved on za to nemože,že ty nestíhaš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nič.....dožrala som sa...tak hor sa do práce.....jeden uprace, druhý vyhodí.... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. apr 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..to prečo cvičí na zvonkohre?.....
2. apr 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..my sme už vo vyššom leveli čo sa týka "pomoci" detí v domácnosti:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......furt niečo zberám od hrncov, cez oblečko, hračky až po jedlo a to nespomínam rozliaty čaj a kakao :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. apr 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ......môžete dostať a nemusíte......nemal ani jeden?.......u nás mala zatiaľ len Lilka......
2. apr 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...čo si mala dobré???.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok