Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
2. apr 2013

@leninka75 piekla moja piekla 😀 koľko na šibali vajíčiek ? 😀 😀 😀 dám tu foto aby si mi uverila 😉

leninka75
2. apr 2013

@katka1819 ......šikulka!! 🙂 ..,...ja som barana poliala bielou čoko 😉.............. to zelené okolo barana je čo?...no daj, lebo neuverím 😀 😀 😀

utka
2. apr 2013

@leninka75
@denisenko už mu ho dávam 6. den a stále soplí, ale mám pocit, že je to lepšie...

katka1819
2. apr 2013

Lenka kuk 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ..tak to som sa nedočítala, že aj Janka to schytala.... 😔 😔 😔 joooj, bacily.....kde je tejto zimy koniec??? 😕 😕 😕

katka1819
2. apr 2013

@leninka75 to zelené je kokos zafarbený zelenou potravinárskou farbou 😉

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 u nás to vyzeralo taky tak...akože neviem čo s tými figurkami budem robiť....Denisko sa vytešoval že má 9 kindervajec...tie zje...ale tie ostatné......fúúú...zas mi to bude len v skrinke zavadzať.... 😠 😠 😠

katka1819
2. apr 2013

@denisenko no naši to budú vyjedať celý masiac každý deň jedna sladkosť maximálne dve...lebo potom nie je chuť na zdravé jedlo...chlebík,jogurtík a tááák

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 ...no ved to aj u nás.....ale vedú cukríky takže čokoládky ide bokom....

leninka75
2. apr 2013

@katka1819 ..ja odpadnem!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...pánečku to je výslužka!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...aj ja chcem byť chalan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..kukám, že väčšina je fajná čokoládka 😵 😵 😵 😵 ...už som chcela napísať, že však to stop na polevu na koláč 🙂 🙂 😉 😉 😉 ..euráčiky išli do pokladničky?? 😉

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ...ja mať tvoju figúru a tvoje spaľovanie, tak sa netrápim odkladaním figúrok 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 .... 😀 😀 😀 ..ked mne to nechutí...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 asi budem tiež topiť na polevu..... 😉 😉 😉

denisenko
2. apr 2013

jééjda....niekto nám tu práve rozbíja dom "žufaňou"....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ....šťastná to žena 😀 😀 😀 ............mne chutí aj za teba 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..aj niečo padlo za obeť malému dobyvateľovi?? 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..teraz jedna blbá otázka 😔 ...opakovala si niečo s Deniskom na zajtra do školy???

utka
2. apr 2013

Viki tiež toho podostával....veľa je aj z dobrej čokiny, ale aj z tej hnusnej kakaovej. To bude buď na koláč, alebo zanesieme svokrovi, ten poje všetko 😀 . A zarobil si aj dosť euráčikov, čo som bola prekvapená, lebo všetci sa sťažujú, že nemajú a dávali akoby zadara...

utka
2. apr 2013

@leninka75 my sme cvičili na gitare a zvonkohre a písali sme diktát. Ešte večer asi bude čítať.

katka1819
2. apr 2013

@leninka75 však som všetkým nakázala že len čokoládu kupujú a nie pochúťky či čo to je tie sajrajty 😉 euráčky sa minú na to čo bude Peťko chcieť a Matulovi kúpim nejaké oblečko 🙂

katka1819
2. apr 2013

@denisenko u nás aj panvice sú v kurze 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

@leninka75 ..dneska sme robili úlohu...mali také tri strany prefotené, takou zábavnou formou....inak nič....číta všetko, čo vidí a počítame priebežne cez den, hocičo.... 😵 😵 😵 a na velkonočnú nedelu sa nevedel vpratať do kože, tak som mu nadiktovala diktát.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 ... panvice nie....ale práve dozrelo prádlo.....všetko je na zemi..... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

katka1819
2. apr 2013

ozaj baby ako je to s kiahňami...mali ste už doma ??? segra mi volala že Ninka má kiahne a to sa u nás predvčerom hrala pomerne dlho s deťmi... dostaneme aj my ? 😕

katka1819
2. apr 2013

@denisenko aj my taky tak....až ma ide trhnúť keď mi to pozvešá 🙂 krpec môj 😉 ale najnovšie mi aj pomáha ...podáva mi prádlo...náááá nááááá a keď ho hneď neberiem tak ho hodí na zem a podáva ďalšie 😀

denisenko
2. apr 2013

@katka1819 ...jááj, ved on za to nemože,že ty nestíhaš.... 😀 😀 😀 😀 😀

no nič.....dožrala som sa...tak hor sa do práce.....jeden uprace, druhý vyhodí.... 😠 😠 😠 😠 😝 😀

leninka75
2. apr 2013

@utka ..to prečo cvičí na zvonkohre?.....

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ..my sme už vo vyššom leveli čo sa týka "pomoci" detí v domácnosti😀 😀 😀 😀 .......furt niečo zberám od hrncov, cez oblečko, hračky až po jedlo a to nespomínam rozliaty čaj a kakao 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
2. apr 2013

@katka1819 ......môžete dostať a nemusíte......nemal ani jeden?.......u nás mala zatiaľ len Lilka......

leninka75
2. apr 2013

@denisenko ...čo si mala dobré???.... 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre