• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
Dobré ránečko mamulienočky :slight_smile:
máme krásne teplé počasíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................utekáme von, kým nám jacka nepošle vetrisko a dážď :grinning: :grinning: :grinning:

utka daj vedieť ako si dopadla :wink:........držím prsty :slight_smile:
28. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja padám...dufam že nás neodfukne....

ani :wink: :wink: :grinning: :grinning:

siwi nechceš takeho pomocnika?? :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvíľku tu nekuknem a aha ich!!! :slight_smile: ....siwi, dúfam, že to dobre dopadne, drž sa!!! .......maca, zvládaš to úžasne!!!!.........miri, ty máš výdrž, že 20 min!!! :grinning: :grinning: :grinning: .........jacka, to máš šikovného synátora, kečup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!.........idem učiť!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ....naštartujem sa a padám.....
28. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leninka diky,dufamm :fearful: :wink:
28. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt ze ja som tu uz 10 stran nekazila vase rozhovory???ale zato si obcas mrknem ze co kto nove ,priznam sa ze itavam len take dlhsie prispevky tie su asi venovane sirokej verejnosti ako tie jednovetove :grinning: :grinning: :grinning: .my ideme zachvilku von ale tu zasa fuka ako sv..a lezie mi to na nervy..ale vyzera z eje teplo no uvidime...tak zatiiiiiiiim a prajem vam prijemny dnicek :dizzy_face:
28. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi prajem ti vela sil a trpezlivosti :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bubby dakujem :frowning2: :wink:
28. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neskutočne hladná!!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............to bude tým, že prišla mrcha.....ja by som vtedy zožrala aj vola!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.............obed začínajú dávať až od 11:15, asi budem dovtedy ohrýzať stôl!!!! :confounded: :confounded: :astonished:
28. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka aj ja som tak na tom ako ty,ked mam šaša všetko zožeriem a hlavne sladkeeeeeee :wink: :wink:
28. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Však zachvilku maš obed už,ja varim gulašik,daš si???:slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dám hocičo siwi!!!!!.........pošlííííííííííííííííííííííííííííí :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
posielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj vy pažravice...ani tehotne nie ste :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to je tréning.........aby sme potom neboli prekvapené z tej žravosti!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme už doma :slight_smile:
a aj ja idem rýchlo buf baf variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............dnes máme karfiol,mňamky mňamky :slight_smile:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás sa ani lístok na strome nepohne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............keby som nemala alergiu,tak sa už opekám ako špekáčik :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pošli karfiolík!!!!!.........už mám gulášik od siwi........jacka, a ty máš čo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ja koza som si dala na obed šalát!!!!!
28. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni aspon sa dobre napapš,heheheheheheheheh :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni guláš.... :slight_smile: a Matkovi som spravila rizoto :slight_smile: :slight_smile:

ale ja by som si dala tiež karfiol......tak ani velmi vela sprav :slight_smile:

siwi ty si sa nepomýlila?daáko si dnes v julovkách dlho :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som to sprášila!!!........nakoniec toho nebolo až tak málo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............
28. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karfiolik obalený :wink: ...........mamky mám toho dosť,takže nech sa páči, posielam :dizzy_face:

leni šalátik???????? ja by som si tým akurát zaplnila dieru v zube :grinning: :grinning: :grinning:

no idem vyprážať.............Simka už kričí, že je hladná :grinning:
28. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka dnes mam naladu si pisat a nemam inu robotu,dnes ani neperiem......... :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, mi hovor!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem dokončit gulaš lebo su tu 2 hladne krky :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj leni,tak na čo si si dávala šalát :fearful:
28. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi no predsa žehlit... :grinning: :grinning: len sa aj nám trochu povenuj....

leni už máš asi plne bruško... :grinning: :grinning:

ani pošli,čakám...
28. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prišla z von ako strašidlo...taku tu fuka...ani nechcete??? :wink:
28. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja Ti doprajem,ja som prajná :grinning: :grinning: :grinning: ..........takže si šecko nechaj :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda ani....ved aj ja som prajná :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj som sa napukala..............leni aj za Teba :wink:

teraz by bodol nejaký dezertík :slight_smile:

jacka veď ja viem, že aj Ty si prajná :grinning: ............veď by si mi potom to vetrisko nenúkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: Jacka segrin syn tu je ,mucika je v robote :grinning: :grinning: :grinning: .Matejko ako pekne spinka
28. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok