• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak len ticho závidíme,ani
1. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anika tak v tom pripade ti posielam dáždik..aby bolo všetko na poriadku :slight_smile: :dizzy_face:

denisenko to tak dlho???...tak to sa tam rovno možeš odstahovat...a ty by si nemala ist do práce?..či ako je to s tebou :confused: :sweat_smile:
1. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni nezáviď :wink: aspoň chvilku chcem mať aj ja čerstvý vzduch :slight_smile: .......keď už ten dážď nechce dojsť na východ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, stahovat sa tu nemienim!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja momentálne hladám robotu, ale kedže kríza dochádza aj sem, uvidíme, ako sa to podarí, najskor sa musel denisko dostať do školky, adaptovať sa a potom ja do roboty na dopoludnie....taký je plán, lenže....slubená robota padla a tak musím vymyslieť náhradnú,ale ked pozerám inzeráty tak je viac dopytu ako ponuk :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka mi nehovor, že u vás zase prší :angry: :angry: :angry: lebo sa balíme a cestujeme k vám :wink:

zajtra som objednaná ku kozmetičke :slight_smile: ..ešte dobre že som kuk do kalendára :slight_smile: ..............a na kupko asi nejdeme :unamused: ..sme sa rozhodli, že pojdeme cez víkend :wink:
1. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, anim kun nám ten dážd neprichádza :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi pojdeme k babke na slovensko, aby sme si spomenuli ako to vyzeráked prší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,mali by sme si dať stretko u jacky :slight_smile: :grinning: .....u nich sa dažďu nejak moc páči :wink:
1. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som skoro odpadla..už je moj muž pod sprchou :confused: :confused: :wink:
Ste sa nejako rozpísali holky :wink:...
ja som taká unavená, že som akurát tak zrelá do postele,ale mladý muž na to nevyzerá ani trochu. Včera sme šli do postele o 21:15 a zaspal o 23:00...Skoro ma vystrelo :frowning2:...
U nás dnes padlo asi 20 kvapiek a dosť, ale som rada, lebo každý deň dážď...no na nervy už !!!
nejaký je rýchly :wink: .........asi toho nemal veľa :slight_smile:
1. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, radšej nech ho pošle, normálne na dobierku šak si priplatíme, či nie? :grinning: :grinning: :grinning:
tebe dá určite zlavu, ked ste dvaja :grinning:
1. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak posielaj aj dnes ten dážď,lebo včera nedošiel ani od jednej z vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a Viki čo robí za ten čas kým zaspí?????skáče po posteli,alebo ako?a ty ležíš pri ňom keď zaspáva?
1. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no náhodu dnes nepršalo...ale ja som prajná :grinning: :grinning: ..
ale príst možete na stretko...zariadim aj nemožné :grinning: :grinning:

ahoj utka...to tak dlho zaspával...mne by vytiekli nervy..a poobede ti ešte spí :wink:
1. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, ZOO ho nezmohla?
ani, niečo som prehliadla, dnes ti je už fajn? :grinning:
1. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniseko mal vyše 20metrov uhlia :confused: :sweat_smile:

a ked dobre zaplatíte tak jasne že pošlem...aká zlava????ja vás poznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
deni nič nebudem platiť :grinning: ...však počkaj....onedlho sa u nich nebude dať dýchať od horúčavy a my dve im budeme posielať upršané fotečky :grinning: :grinning:
ani, alebo aby im už ten dážd neliezol aj hore krokom a my potom povieme, že nechceme, ked budu nukať :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, tak to má určite iné bicepsy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka ty škorb :grinning: :grinning: :grinning: ...ale len počkaj ked to dojde na východ...tak vás tam zaplaví.....ved ten dážd ked začne nevie kedy dost....a ako je to v Alpách z daždom to neviem..ale tak daleko ...sa nedá ani pobosorovat :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni už mi je lepšie :slight_smile: .uvidím aká bude noc :unamused:

jacka,fakt by si vzala prachy od nás????????a bez zlavy??????????.............tak si ten dážď nechaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ja sa balím a sáčkujem sa k tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby ste ešte nechodili s prosíkom....že pošlite nám dážd zo stredu slovenska :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...tak to ty vieš už super po nemecky ked si tam tak dlho,nie? :sweat_smile:
jacka, vieš bosorovať? tak to určite prídem, aj ja chcem vedieť! :grinning: :grinning: :grinning:
deni...to vieš že viem...ja viem všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ani ie ked som len doma a vonku sa bavím povačšine len so slovakmi, tu je malá dedina aked je sezona tak je tu viac slovákov ako domácich, to vážne.....aj tatinkov šef vie už poslovensky, a chalani po nemecky ani nezatnu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba si to vychovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bosorka :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka tak to sa určite zastavím na zaučenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak takto sa maju veci....a aku robotu si mala mat... :wink:
1. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalšia v tíme bosoriek.......ale deniseko...nikomu to nepovedz...aninka je naozaj bosorka... :wink: :grinning:
1. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, aj ty? fuha, tak niekto zaostáva.... :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, mala som by t doobeda v takom malom penzione na polceste z dom u do školky, tak super ale potrebovali už surne tak majú nejakú polku, ale vraj ju chcu poslať preč...... tak uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok