Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2009

😝 tak len ticho závidíme,ani

jacka
1. júl 2009

anika tak v tom pripade ti posielam dáždik..aby bolo všetko na poriadku 🙂 😵

denisenko to tak dlho???...tak to sa tam rovno možeš odstahovat...a ty by si nemala ist do práce?..či ako je to s tebou 😕 😅

aninka29
1. júl 2009

deni nezáviď 😉 aspoň chvilku chcem mať aj ja čerstvý vzduch 🙂 .......keď už ten dážď nechce dojsť na východ 😝

denisenko
1. júl 2009

jacka, stahovat sa tu nemienim!!! 😝 😝 😝 😝 ja momentálne hladám robotu, ale kedže kríza dochádza aj sem, uvidíme, ako sa to podarí, najskor sa musel denisko dostať do školky, adaptovať sa a potom ja do roboty na dopoludnie....taký je plán, lenže....slubená robota padla a tak musím vymyslieť náhradnú,ale ked pozerám inzeráty tak je viac dopytu ako ponuk 😖 😖 😖 😒 😒 😒 😒

aninka29
1. júl 2009

jacka mi nehovor, že u vás zase prší 😠 😠 😠 lebo sa balíme a cestujeme k vám 😉

zajtra som objednaná ku kozmetičke 🙂 ..ešte dobre že som kuk do kalendára 🙂 ..............a na kupko asi nejdeme 😒 ..sme sa rozhodli, že pojdeme cez víkend 😉

denisenko
1. júl 2009

ani, anim kun nám ten dážd neprichádza 😝 asi pojdeme k babke na slovensko, aby sme si spomenuli ako to vyzeráked prší 😀 😀 😀 😀

aninka29
1. júl 2009

deni,mali by sme si dať stretko u jacky 🙂 😀 .....u nich sa dažďu nejak moc páči 😉

jacka
1. júl 2009

som skoro odpadla..už je moj muž pod sprchou 😕 😕 😉

utka
1. júl 2009

Ste sa nejako rozpísali holky 😉...
ja som taká unavená, že som akurát tak zrelá do postele,ale mladý muž na to nevyzerá ani trochu. Včera sme šli do postele o 21:15 a zaspal o 23:00...Skoro ma vystrelo ☹...
U nás dnes padlo asi 20 kvapiek a dosť, ale som rada, lebo každý deň dážď...no na nervy už !!!

aninka29
1. júl 2009

nejaký je rýchly 😉 .........asi toho nemal veľa 🙂

denisenko
1. júl 2009

ani, radšej nech ho pošle, normálne na dobierku šak si priplatíme, či nie? 😀 😀 😀
tebe dá určite zlavu, ked ste dvaja 😀

aninka29
1. júl 2009

utka tak posielaj aj dnes ten dážď,lebo včera nedošiel ani od jednej z vás 😝

utka a Viki čo robí za ten čas kým zaspí?????skáče po posteli,alebo ako?a ty ležíš pri ňom keď zaspáva?

jacka
1. júl 2009

no náhodu dnes nepršalo...ale ja som prajná 😀 😀 ..
ale príst možete na stretko...zariadim aj nemožné 😀 😀

ahoj utka...to tak dlho zaspával...mne by vytiekli nervy..a poobede ti ešte spí 😉

denisenko
1. júl 2009

utka, ZOO ho nezmohla?
ani, niečo som prehliadla, dnes ti je už fajn? 😀

jacka
1. júl 2009

deniseko mal vyše 20metrov uhlia 😕 😅

a ked dobre zaplatíte tak jasne že pošlem...aká zlava????ja vás poznám 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
1. júl 2009

deni nič nebudem platiť 😀 ...však počkaj....onedlho sa u nich nebude dať dýchať od horúčavy a my dve im budeme posielať upršané fotečky 😀 😀

denisenko
1. júl 2009

ani, alebo aby im už ten dážd neliezol aj hore krokom a my potom povieme, že nechceme, ked budu nukať 😀 😀 😀
jacka, tak to má určite iné bicepsy 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

aninka ty škorb 😀 😀 😀 ...ale len počkaj ked to dojde na východ...tak vás tam zaplaví.....ved ten dážd ked začne nevie kedy dost....a ako je to v Alpách z daždom to neviem..ale tak daleko ...sa nedá ani pobosorovat 😀 😀 😀

aninka29
1. júl 2009

deni už mi je lepšie 🙂 .uvidím aká bude noc 😒

jacka,fakt by si vzala prachy od nás????????a bez zlavy??????????.............tak si ten dážď nechaj 😝 .ja sa balím a sáčkujem sa k tebe 😝 😀

jacka
1. júl 2009

aby ste ešte nechodili s prosíkom....že pošlite nám dážd zo stredu slovenska 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

ani 😀 😀 😀 😀 😀 ....... 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

deni...tak to ty vieš už super po nemecky ked si tam tak dlho,nie? 😅

denisenko
1. júl 2009

jacka, vieš bosorovať? tak to určite prídem, aj ja chcem vedieť! 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

deni...to vieš že viem...ja viem všetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2009

jacka, ani ie ked som len doma a vonku sa bavím povačšine len so slovakmi, tu je malá dedina aked je sezona tak je tu viac slovákov ako domácich, to vážne.....aj tatinkov šef vie už poslovensky, a chalani po nemecky ani nezatnu.. 😀 😀 😀 😀 treba si to vychovat 😀 😀 😀 😀

aninka29
1. júl 2009

aj ja som bosorka 😀 😀 😀

denisenko
1. júl 2009

jacka tak to sa určite zastavím na zaučenie 😀 😀 😀 😀

jacka
1. júl 2009

aha...tak takto sa maju veci....a aku robotu si mala mat... 😉

jacka
1. júl 2009

dalšia v tíme bosoriek.......ale deniseko...nikomu to nepovedz...aninka je naozaj bosorka... 😉 😀

denisenko
1. júl 2009

ani, aj ty? fuha, tak niekto zaostáva.... 😀 😀 😀
jacka, mala som by t doobeda v takom malom penzione na polceste z dom u do školky, tak super ale potrebovali už surne tak majú nejakú polku, ale vraj ju chcu poslať preč...... tak uvidím 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre