• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte......

vyzerá to tak že sme prežili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............horšie to vyzerá s mužom............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........50 na 50 :grinning: :grinning: :wink: ........................chalni v školke.......ja idem variť.............vonku prší....jupí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
3. apr 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko......ja som myslela, že dojedanie platí pre dospelákov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: .................

@jacka ....ahoj!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........vidím tu nejakú škodoradosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................
3. apr 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..chcelo sa deťom??:......mne Lilina síce ráno tvrdila, že je v pohode :sweat_smile: ......ale najskôr ešte doma vyvrátila raňajky a potom v škole sa rozplakala :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............to som zvedavá koľko si toho zasa odplače poobede na plávaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a čo dobré varíš????..........len mi nepovedz, že kombinuješ zvyšky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobre vidíš.....máš orlí zrak :grinning: :grinning: :grinning: ......................chcelo tešili sa týžden doma zavretý to je na hlavu............................nie nie zvyšky nemám muž to včera zjedol............... :angry: :angry: ............žemlovku........a hrachovu plievku :wink:
3. apr 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko...
Mňa dnes zase čaká zubár. A to počasie. Asi pôjdem busom, lebo zase budem nerváčiť kvôli parkovaniu.
@jacka tak chalani sú už OK? A čo je manželíkovi? A vraj si aj ty bola chorá... :confused:
@leninka75 to Lilka máva takéto stavy? Ufff...chúďatko, snáď ju to rýchlo prejde...
3. apr 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..to ideš zasa s tým "prázdninovým" zubom??? ........u vás sneží, či prší????.....veru Lilka je takáto od narodenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: .............niekdy ma to vytočí, niekedy je mi z toho smutno, podľa nálady.........
3. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......milujúca manželka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........dobrotu varíš :dizzy_face: ...ja chcem zajtra hŕstkovú, ešte som nerobila, tak som zvedavá, či mu ju zjedia :confused: .......ty ju robievaš?.....
3. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru s tým. Ale dnes by mi mal dať už vložku. Fúka a padá sneh s dažďom :frowning2:. Aj mne by bolo asi skôr ľúto, keby bol Viki taký :frowning2:.
3. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka brrr zubár.....radšej rodiť.........................všetci sme niečo schytali...teploty cez 38......sradna....ale tento pacient bude asi najhorší :sweat_smile: :sweat_smile: ...................

@leninka75 hrstkovú.....?.........neexituje.....nezjedia ani fazulovú ani šošovicou...nejdem ja riskovať že to budem sama jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................však dobehni,,,,,,.................len som nejaká vygumovaná....som to naopak poukladala....ale nevadí..aj tak sa to rpemieša :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka kedy ideš k zubárovi?.............muž nechodí autom?
3. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...počasie pod psa všade na SK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......inak dievča tebe to tehuľkovanie strašne rýchlo beží :confused: .......kukám, že už 26 tt....ešte si pamätám ako sa ti veľmi nechcelo na PN, že čo budeš celé dni robiť :wink: .......
3. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ako si to poukladala??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......to sú ešte dozvuky choroby u teba :wink: .......a nevieš či sa "hŕstka" namáča ako keď sa varia strukoviny?
3. apr 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 namoč........budeš to mať rýchlejšie :slight_smile: .....................no žemle.....jablká a tvaroh........žemle.......a malo byť naopak....tvaroh a jablká...........nevadí :sweat_smile: :sweat_smile: ................................dik za také dozvuky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru letí jej to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
muž má aký dobrý spánok.....ja tu bucham trieskam.....a on si chrápe na gauči....................teda......aj ja chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....to vieš, chlap sa nezobudí na každé šuchnutie v postieľke :unamused: ...takže nejaké buchoty ho isto nezobudia.......ale začni sa rehliť a máš ho hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........bude zvedavý, že prečo :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pravdu máš ako vždy :slight_smile: ......................................zobudilho mobil...........ani som sa namáhať nemusela :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......mne už nejako pohrabkáva z toho počasia....chodím kukať každú polhodinu z balkóna či už je vonku lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
3. apr 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: ja až teraz...blbol net...sakra...nestačí že je počasie blbé???? :pensive: :pensive: :pensive: a inak...zavárame jablká..... :grinning: :grinning: :grinning: sa nám v lete nechcelo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jééj...super....žijete... :slight_smile: ..muži..... :grinning: :grinning: :grinning: a už asi dobre, ked ste v školke.... :wink:
@leninka75 Lilku niečo muselo poriadne zobrať....uf....nezávidím...som si toto užila s Niskom v školke..... :pensive: :pensive: :pensive: ale pomohol psychologický ťah....dávala som mu pár krát cocculine a kedže je to tabletka, aby ti nebolo zle, tak jednoducho potom už muselo byť dobre....a vieš, že zabralo?
@utka k zubárovi???....nejdééééém.....fakt radšej rodiť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..........čo nestihneš v lete, cez zimu dobehneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ako ich robíte?....strúhané???..či na štvrťky??? ....
3. apr 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......my s tým bojujeme už 6 rokov :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........má dobré obdobia a horšie obdobia :frowning2: :frowning2: .....ale veľakrát mám pocit, že tých horších je viac :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......pri mojej veselej povahe ma to plakanie strašne ubíja :frowning2: ......každý hovorí, že z toho vyrastie..........nevyrastie.....toto je základná a dominantná črta jej povahy......časom sa to naučí lepšie ovládať.....ale navždy to v nej bude :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. apr 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pôjdem ja pre dieťa..potom rýchlo úlohy ......a šup do PB na plávanie...čiže ďalšia fáza dnešných plačov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :-
3. apr 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..myslíš???...no, Ty ju poznáš najlepšie.... :slight_smile: ....strúhané.... :wink: :wink: :wink:
3. apr 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
Prišla som k zubníkovi a mal asi hodinu sklz, takže miesto 10:30 som šla dnu o 11:30. Vyčistil mi to a dal vložku. O týždeň zase. Ale mne sa ten chlap nezdal. On bol podľa mňa opitý...už sa mi to raz stalo, ale dávno :frowning2:.
@leninka75 veru, letí to. Už som v 26tt. Ale ja sa len teším. Však vieš, keď stále behám po nejakých lekároch, tak sa ani nudiť nestíham.
@jacka muž chodí na slúžobnom aute, takže ja mám naše doma. Či ako si to myslela, či nechodí autom???
Zajtra idem zase na diabetológiu, som zvedavá...
3. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teraz som pozerala tie moje výsledky. Tak normálna hodnota je do 7,8 a ja som mala 7,92...Som zvedavá, koľko budem mať zajtra...
3. apr 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafce dnes som tu často ale riešim tu jednu kozu s prepáčením čo mi poslala bodýnka v hroznom stave a ešte k tomu iné veľkosti ako som kupovala ....no čo vám poviem :grinning: napíšem :wink:
3. apr 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ahoj...čítala som, otras niektoré predávajúce...a dík za hodnotenie :wink:
3. apr 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj ja som to čítala....teda...mne sa ešte nestalo..klop,klop,klop....ale isto jej to neposielaj skor, ako ti nevráti peniaze... :confused:
3. apr 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok