Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
3. apr 2013
@utka a to nie je tvoj zubár?...či ako?
jacka
3. apr 2013
@leninka75 aspon si každú pol hodku na vzduchu 😃 😃 😃
@denisenko aj ty radšej rodiť 😃 😃 😃 😃 ....................dobre ešte maju kašel.... :-N :-N uvidím čo na to učky doktorky povedia :-p 😃 😃 😃 ...................................niežeby ste v zime pekne pred tv priberali......ale nie vy musíte zavárať 😃 😃 😃 😃 😉
@utka no paráda.........to rýchlo preč :-p ....................tak som to myslela 🙂 🙂 ......................to som aj ja zvedavá na tie výsledky.........to si fakt na hranici 🙂 🙂
jacka
3. apr 2013
@katka1819 poteší že? :-p :-p
jacka
3. apr 2013
nejak im tá kalamita s počasím nevyšla..........našťastie 🙂 🙂
denisenko
3. apr 2013
@jacka ...a to si si ešte nevšimla, že my sme opačný??????????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..no...čo vraveli učky v školke??? =-) a muž ako????...žije ešte??? 😃 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2013
@denisenko však všimla.....vytrčate z radu......a celkom slušne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2013
@denisenko učky zatial nič..........ešte maju dva dni 😃 😃 😃 ................muž ten sa dopuje ..........potí..........a leží.......a lezu po nom deti :-N :-N |-| 😃 😃.........................jááj a mutuje....😃
denisenko
3. apr 2013
@jacka ..čo sa vracia do puberty????? 😃 😃 😃 😃 😃
utka
3. apr 2013
jacka
3. apr 2013
@denisenko už by bolo načase....hádam aj rozum príde 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................teda nič v zlom 🙂 😉 😉
utka
3. apr 2013
@denisenko je to môj zubár...
@jacka raz som to zažila asi pred 2.rokmi, potom pokoj a dnes zase...
denisenko
3. apr 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...no neviem..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. apr 2013
@utka ..aháá...teda to poteší..... :-p :-p :-p ja som ešte na strednej škole bola u školskej zubárky....prvý a posledný krát...opitá na mol...miesto do zubu mi zavrtala do jazyka......krava :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
utka
3. apr 2013
utka
3. apr 2013
@denisenko tento bol na podiv celkom jemný a robotu vnímal...ale divne rozprával-mrmlal a stále sa pýtal to isté...
denisenko
3. apr 2013
žienky...naši susedia sa tu pravidelne pretrčajú, že kto má akú super výzdobu....akože..inak sú priatelia, ale to poznáte...ked m áš ty, tak aj ja a ešte viac..... 😃 😃 😃 tak tento rok sú v kurze na veľkú noc narcisy..... 😃 😃 a svokra sa rozhodla, že ich všetkých tromfne..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...nééé..len recesia...ale sme sa narehlili všetci.....
utka
3. apr 2013
@denisenko supeeeer!!!
jacka
3. apr 2013
@denisenko paráda x-) x-) x-) x-)
jacka
3. apr 2013
@denisenko prosím ťa neber mi iluzie.......................však už má na to vek 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. apr 2013
@jacka .....ja ti nechcem nič brať.... 😃 😃 😃 😃 ...len ťa uvádzam do reality..... 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. apr 2013
...no....všetko naopak.....Simonko už hodinku spí.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
katka1819
3. apr 2013
@utka super foto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2013
@denisenko bud rada že spinká x-) x-) x-)

ja radšej ružove škule 😃 😃 😃 😃
denisenko
3. apr 2013
@jacka už pred pol hodinkou mi ho niekto zobudil...hááádaj.... :-p :-p :-p ...jen rúžova to musí být........ 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2013
@denisenko ........ani nemusím že?....... 😞 |-| ................................rúžová musí bejt 😃 😃 😃 😃..................ako by Maťko povedal.....dievčatá maju radi rúžovú chlapci modrú.....😃
denisenko
3. apr 2013
@jacka ..... 😃 😃 😃 😃 😃 ...ešteže máme tie deti......konečne nám to niekto dokáže polopatisticky vysvetliť..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2013
@denisenko že 😃 😃 😃 😃 😃 .............................vrelá vdaka za ne 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
3. apr 2013
ahojte 😉
sme doma...boli sme totiž preč....vikuš si predlžila prazdiny...už sme všetci vykupaní, podaktorí naučení :-N
ako ste sa mali?
letty86
3. apr 2013
som sa vykecala :-N mozem ist spať 😉 |-|
denisenko
3. apr 2013
@letty86 ahoj... 😉