• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@utka a to nie je tvoj zubár?...či ako?
3. apr 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aspon si každú pol hodku na vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko aj ty radšej rodiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................dobre ešte maju kašel.... :sweat_smile: :sweat_smile: uvidím čo na to učky doktorky povedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................niežeby ste v zime pekne pred tv priberali......ale nie vy musíte zavárať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@utka no paráda.........to rýchlo preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................tak som to myslela :slight_smile: :slight_smile: ......................to som aj ja zvedavá na tie výsledky.........to si fakt na hranici :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 poteší že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak im tá kalamita s počasím nevyšla..........našťastie :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...a to si si ešte nevšimla, že my sme opačný??????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no...čo vraveli učky v školke??? :confused: a muž ako????...žije ešte??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však všimla.....vytrčate z radu......a celkom slušne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko učky zatial nič..........ešte maju dva dni :grinning: :grinning: :grinning: ................muž ten sa dopuje ..........potí..........a leží.......a lezu po nom deti :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :grinning: :grinning:.........................jááj a mutuje....:grinning:
3. apr 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..čo sa vracia do puberty????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. apr 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko už by bolo načase....hádam aj rozum príde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................teda nič v zlom :slight_smile: :wink: :wink:
3. apr 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko je to môj zubár...
@jacka raz som to zažila asi pred 2.rokmi, potom pokoj a dnes zase...
3. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no neviem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..aháá...teda to poteší..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som ešte na strednej škole bola u školskej zubárky....prvý a posledný krát...opitá na mol...miesto do zubu mi zavrtala do jazyka......krava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. apr 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko tento bol na podiv celkom jemný a robotu vnímal...ale divne rozprával-mrmlal a stále sa pýtal to isté...
3. apr 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky...naši susedia sa tu pravidelne pretrčajú, že kto má akú super výzdobu....akože..inak sú priatelia, ale to poznáte...ked m áš ty, tak aj ja a ešte viac..... :grinning: :grinning: :grinning: tak tento rok sú v kurze na veľkú noc narcisy..... :grinning: :grinning: a svokra sa rozhodla, že ich všetkých tromfne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nééé..len recesia...ale sme sa narehlili všetci.....
3. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko supeeeer!!!
3. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko prosím ťa neber mi iluzie.......................však už má na to vek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja ti nechcem nič brať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len ťa uvádzam do reality..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no....všetko naopak.....Simonko už hodinku spí.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. apr 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko bud rada že spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja radšej ružove škule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už pred pol hodinkou mi ho niekto zobudil...hááádaj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jen rúžova to musí být........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........ani nemusím že?....... :frowning2: :pensive: ................................rúžová musí bejt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..................ako by Maťko povedal.....dievčatá maju radi rúžovú chlapci modrú.....:grinning:
3. apr 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešteže máme tie deti......konečne nám to niekto dokáže polopatisticky vysvetliť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................vrelá vdaka za ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
sme doma...boli sme totiž preč....vikuš si predlžila prazdiny...už sme všetci vykupaní, podaktorí naučení :sweat_smile:
ako ste sa mali?
3. apr 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som sa vykecala :sweat_smile: mozem ist spať :wink: :pensive:
3. apr 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
3. apr 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok