• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
...tak idem aj ja do hajan...tretie dieťa došlo domkov..... :grinning: :grinning: :grinning: dobrú nocku... :dizzy_face:
3. apr 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vitaj...tak ste sa trochen zdržali. A Vikinke sa chce ísť do školy?
Ja mám ten zub taký citlivý, dúfam, že to prejde, lebo ma trafí...
3. apr 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko.Čakám na dia...a je tu milión ľudí...ufff.Este,že je tu WiFi.
4. apr 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!...... :slight_smile:

@utka.......ako zub?..nebolel v noci?.....nejdeš na sladkú vodu, či????? :confused: :confused: :confused: :confused:
4. apr 2013 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak hlásenie o včerajšku......Lilka mal "mokré" očká už na recepcii plavárne...naplno spustila prezlečená do palviek v šatni :frowning2: ......ale išla :slight_smile: ......okamžite si zasa privlastnila jednu inštruktorku..proste ju lapla za ruku a už nepustila :grinning: :grinning: ..ostatné deti mali smolu, kto je šikovný ten má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...inštruktorka čosi do nej nahustila, tak sa upokojila a o cca 10 min mi už vyškerená kývala z bazéna......s ponáraním sa už celkom kamoší :slight_smile: ......a včera skúšali skákať, tak to sa sama bála,a le keď jej inštruktor podal ruku, skočila :wink: .....však čoby nie keď je to fešákovi do náručia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
4. apr 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..a včera cca od obeda mal T-COM v našom regióne poruchu, takže nešla ani telka ani net :angry: :angry: :angry:...dnes už net frčí a telka lenobraz a aj to nejaký žltý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka.....ako muž,prežil noc??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..taka môžem ísť variť....hŕstková a bryndzové halušky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..len čo pre seba??? :fearful:
4. apr 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 pichli má do prsta,mám si dať raňajky a o pol desiatej mám zaklopať,zase má pichnu.Nechapacka,ale tak kazali. A zub bolel a aj boli.Uvidím,čo bude a zajtra tam pôjdem.Tak Lilka sa má,skákať fesakovi do náručia.My ideme dnes,ale asi len manžel.
4. apr 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..to ti robia bežný diabetický test ako cukrovkárom......som zvedavá aký budeš mať výsledok.....to máš na figu keď ťa teraz bolí zub,ani si nemôžež nič šupnúť :frowning2:
4. apr 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .....a Viki so sopľami ako??
4. apr 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 stale sopli,ale je to trochu lepšie...
4. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....včera somsina vás spomenula..na plavárni veľa detí škaredo kašlalo a poťahovalo nosom :confused: :confused: :confused: .......
4. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 našťastie Viki nekasle...ked som bola po neho včera v škole,tak dosť spolok,potom sa nahrial,kvapka som mu do nosa a bolo dobre.Len neviem,dokedy mu môžem dávať ten uniflox+nasivin...
4. apr 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...ten uniflox po otvorení treba spotrebovať do 30 dní......ja sa to snažím vždy vykvapkať .....
4. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééééééééé :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. apr 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dávam mu ho 8.deň,myslíš,že v pohode?
@jacka ahoj.Kde si stratená?
4. apr 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ahooooj!!.....to je akože všetko??? :angry: :angry: :angry: :angry:
4. apr 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...myslíš závislosť a tak??........hádam je to v pohode.....pre istotu skús prečítať čo píšu v letáku o jednom aj o druhom....
4. apr 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím palacinky..........a nedaríííííííííííí sa
4. apr 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som vás nestihla ani prečítať :pensive:
4. apr 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak nejak som to myslela...
@jacka dala by som si...
4. apr 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....tie palacinky ti tuším vždy robia problémy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...u vás je fakt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ???:....pošli kúsok :slight_smile: :wink:
4. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..už si klopala??:.... :wink:
4. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nepošlem za tých škaredých smailov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru vždy........tuhne mi cesto....vkuse prilievam mlieko.......potom je to do nekonečne a ešte dlhšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale že si to ty.........už sa nehnevám za smailíkov...............chytáj trošku :sunglasses: :sunglasses:
4. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......tak ty tu urobíš jedno ahojte a myslíš, že to stačí??? :frowning2: .......ale si poklad, že sa už nehnevkáš!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...pri tých palacinkách začneš s pollitrom cesta a končíš s litrom??? :grinning:
4. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..pred chvíľkou som bola za blondýnečku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....od tej včerajšej poruchy sme mali žltý obraz bez zvuku, tak som volala na poruchy a ujo, že aby som pozatláčala skarty......... :grinning: :grinning: :grinning: ...a čo myslíš opravilo sa to?? :grinning: :grinning: ........ešteže ma nevidel, som sa hanbila jak pes :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok