• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

5. decembra 2016 
@leninka75 další škaredný smailík :frowning2: ..........................ja sa neviem dlho hnevakať :dizzy_face: :wink: ...................................asi tak nejak.....potom ich tu mám že až.....a ja to nemusím jesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
....hŕstková konečne uvarená...som zvedavá aký bude ohlas :confused:
4. apr 2013 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 opravilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................kolko málo stačí :wink: :wink:
4. apr 2013 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 daj potom vedieť.......ako chutila detom :slight_smile:
4. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..kto ide pre deti?..ty či zombík (muž = chorý, umierajúci, živá mŕtvolka),,,,,,?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale vieš, keby som to asi hodku pred tým nespravila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......a just tam asi Lolka prebehla a zasa to pohla :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..ty budeš čo obedovať??? :confused:
4. apr 2013 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..ideme konečne trošku von....
4. apr 2013 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ......mrtvolka....leží tu ale musí sa trošku hýbať...........takže on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................vieš čo ja sni hladná nie som.....takže mne bude stačiť polievka...............................slniečko vás ťahá von? :sunglasses: :sunglasses:
4. apr 2013 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
4. apr 2013 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj ja varím hrstkovú :wink: sme sa zhodli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 o pol desiatej,teraz cakam,kým má dr.vezme.
@jacka ja robím vždy z netu-Geniálne palacinky 3 2 1.
4. apr 2013 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka mne to velmi nepomože........ :frowning2: .............................. :wink: ale dakujem......................
to tam dokedy budeš?
4. apr 2013 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... :wink: :wink: :wink:
4. apr 2013 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka vsak len zamen suroviny...Neviem dokedy...este je predonou cca 5 ľudí...
4. apr 2013 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. apr 2013 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko len počkaj na
@leninka75 .......................tá ti hned dá :slight_smile: :wink: .............................................ja som tiež urobila len ahoj a ....dostala som škaredých smailov :frowning2: :wink:
4. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka to sa nedá...mne to cesto tuhne.........niekdy v polovici :angry: :angry: :angry:
4. apr 2013 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...no...ja mám pomocníka...kým napíšem príspevok tak mi vytiahne kábel od wifi...takže poslať akurát tak von oknom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....tak to LIlka včera zvládla.... :dizzy_face:
@utka ....áááá...zub.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: to v nemocke máte wifi???.....že kde to ja žijem, tu nie je ani v bare..... :confounded: :confounded: :confounded:
@jacka aj ja idem na obed palacinky..... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. apr 2013 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko kde to ja žijem...my tu ani krčmu nemáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

počuj .....fakt to nejde z okna :grinning: :grinning: :wink:
4. apr 2013 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemáte krčmu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja som tušila , že deni nezostane len pri ahoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........
4. apr 2013 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..inak ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....veru Lilka zvládla v rámci svojich možností :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale u nej ma každý aj malý úspech poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..ako tú polievku ochucuješ?? :wink:
4. apr 2013 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..baby sa na polievku tvárili všelijako, ale zjedli :grinning: :grinning: :grinning: ...však na prvýkrát v pohode :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2013 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..u nás slnko??!! :sweat_smile: :sweat_smile: ...niekto ho po ceste od teba čmajzol :angry: :angry: :angry: ......nedorazil ani len lúčik :frowning2:
4. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tak som doma. Ešte som stihla aj nákup v Lidl a povysávať. Takže dnešné výsledky boli dobré, ale dr. nám dala diétu (boli sme tam 4 tehošky) a každé dva týždne kontroly. Ale už nebudem musieť tak dlho čakať. Po druhom pich pôjdem preč a za výsledky si budem volať poobede.
@denisenko áno, v nemocke je wifi.
4. apr 2013 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko krčma....to čo je? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................... :wink:
4. apr 2013 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 no pekne.......lebo ja som poslala velmi vela až tolko že ani tu už nie je............. :cry: :cry: :cry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...................................som rada že polievku zjedli........to len tí moji maju čudný jazyk :angry: :angry: :angry:
4. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok