• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
Ja už som sa stihla aj vyvaňovať, kým som sama...
4. apr 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka no, je to možné...predsa to len potrebuje trošku čas.... :wink:
@letty86 pošlem mm k vám na prevýchovu..... :wink:
@jacka .....ahá...tak teda takáto kultúra...najlepšie ráno o 6.00.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....titanic je na Prima Zoom...to je momentálne náš program.... :wink: ...mobil...dvíham..lebo len čo ho Simčo začuje, je po spaní....vtedy by som ho najradšej vyhodila von oknom...... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...nahlas závidím..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nezáviď :wink:...najhoršie je to s holením....uffff...
4. apr 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte mám v živej pamäti...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..a tak som sa dušovala, že pred porodom sa vyholím sama...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ha ha.....cez to obr brucho som nevidela ani na nohy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka
@utka
@denisenko jaaj, poviem vám, na nervy s tou dochvilnostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ved poslite chlapov :sweat_smile: :wink:
4. apr 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 OK...posielam :wink:
4. apr 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no ja sa holím po pamäti a bude to tak aj pred pôrodom...
4. apr 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jacka ja som ti dnes nervná ako pes...nič som ani nerobila, iba som očami posúvala hodinky...manza v robote....matko ako pojasený,...viki tu mala hodku kamosku...no koniec, matko im len zlost robil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte ma caká prírodoveda a tam zvieratá, ktoré treba škrtať a preradovať do skupín...už som na to kuk a neviem čo odo mna chcú :angry: :sweat_smile:
4. apr 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....aby si sa potom nečudovala, ked u vás zazvoní...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...my robíme úlohy hned zo školy...kým je vo "švungu"...večer je už totál neschopný.... :frowning2:
4. apr 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ako myslíš tých v bielych pláštoch :grinning: :grinning: :grinning: už ani nepočujem :grinning: :grinning: ...aj my robievame po skole, ale dnes tu mala kamosku a matko tu zabrdál, tak máme len čítanie zvládnuté...ešte prírodoveda a jeden riadok písania...ostatné stihla v družine
4. apr 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj biele plášte možu byť....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: tak si myslela sociálku :grinning: , či susedov nebodaj :grinning: :grinning: :grinning: ale hádam aj tí z inej galaxie by mohli zazvoniť...by sme sa hádam aj dohodli :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .....fíha...také vzácne návštevy...a to som ti chcela poslať mm...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My tiež robíme úlohy hneď, keď prídeme zo školy....
4. apr 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jajjjjjj,Petrika :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: .utka už mužika virtuálne poslala...ty velmi kodovane, nedocvaklo mi to :grinning: .ale to už som ja bola v myslení inde, vieš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. apr 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 posielam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......... :grinning: :grinning: :grinning: ale len muža.......................

@letty86
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................. :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem ich dať do hajan....................ak neprídem tak som zas zaspala.................tak pre istotu dobrú noc :dizzy_face: :slight_smile:
4. apr 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...jááj...tak sa ospravedlnujem.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale aspon viem, kto všetko k vám chodí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ...nestras...jedine Petrík by bol vítaný...ostatné mnou menované skupiny nech si dajú pohov a inde klopu :grinning:
@jacka ved príd aj ty :dizzy_face:
4. apr 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem aj ja...dobrú :dizzy_face:
4. apr 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrú nocku.... :wink:
@jacka ešte prídi..... :wink: :wink: :wink:
4. apr 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu som.........ale nejaká som unavená..............nejak mi tá choroba dala zabrať........a príde večer ja ledva žijem..............................ale asi to bude aj tým počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi tu dlho nebudem..........muž si ide niečo robiť na pc....tak mi ho nachvílu...." požičal" :angry: :angry:
4. apr 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
viete čo mi Peťulko povedal?....maminka daj mi pusinku...dala som........maminka....ja ťa velmi lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............moja zlatko............dnes mi ide :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................to bolo takéééé kráááásne........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................
4. apr 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka títo naši chalani sú riadne prítulný...ja sa z toho tak teším...
4. apr 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....
@jacka nedaj mu ho... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Peťko je podarený....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj tak si myslím, že chlapci vyznávajú lásku častejšie..... :wink: :wink: :wink: :wink: ....heš, heš... @leninka75 @aninka29 a @letty86 nečíítajte.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a po dopísaní som prišla na to, že mám ešte celkom dobrú pamäť...samé čísla..... :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku...idem už aj ja....urobila som pukance a sadneme s Petríkom pred telku..... :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a možeme začať súťažiť...kto skor zaspí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pekné sníčky, mamky :wink:
4. apr 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobrú noc...
4. apr 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk a dobrú nôcku :wink: :grinning:
4. apr 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok