• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
.....dievčatá krásna hudba :dizzy_face: , ale na mňa v tomto počasí dosť depkoidná :frowning2:
5. apr 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ale toto je už silná káva..... http://www.youtube.com/watch?v=0rBh6bOqMVo

že:......spinkaj láska.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 neboj aj ty sa dočkáš..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 a vieš že máš pravdu????...to robí to uplakakné počasie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....len čo vstane Simčo pofrčíme na Lady Gaga...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..na striedačku :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka ..presne si to vystihla s tými desiatami .....
5. apr 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...kto mi ožehlí?....hlási sa nejaký dobrovoľník??????........................................................................

nikto????...................no, tak dakujem pekne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...kopa čaká...ideééééééém......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......naša škola chce byť silno moderná :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: :angry: ....niekdy mám pocit, že až príliš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....lady gaga :sweat_smile: :sweat_smile: ...to si dám povedať :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veru na striedačku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si odvykla že mi chrápe do uška...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ...ahá.....moderná škola....tak to ja radšej ostanem pri starých dobrých zvykoch..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko chod len pekne ...mne tu ešte hudba hrá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................................ja som včera žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tú mám ako zvonenie v mobile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ako sa spinkalo s mužom? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink:
5. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko krásna skladba........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie všetko nové je hned to dobré......................som zvedavá aká ohlasy toto bude mať :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...začni žehliť ....dobehnem aj s mojimi obliečkami :grinning: :grinning: :grinning: ..však keď budeš rozbehnutá ani nezbadáš, že máš niečo naviac :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....v takýchto situáciách si pripadám ako 100-ročná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a pri tom mám sladkých 19 :grinning: :grinning: :grinning: ...ale máš pravdu :wink:
5. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 toto vedieť tak včera nežehlím....................... a frčím dnes k deni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved tých 19.....to je ono :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................ :slight_smile:
5. apr 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už vidím deni ako sa vytešuje z dvoch herečiek s prádlovými košmi pred dverami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vieš aká bude rada že nás uvidí.......aj žehliť prestane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dnes idem po x dnoch pre deti....................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded:
5. apr 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som zvedavá čo nám na toto povie :sweat_smile:
.......muž je už v robote???...sa ti nechce, že? .......
5. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešte idem rýchlo niečo poprať....aby sme mohli čo najdlhšie kecať :grinning: :grinning:

hej v robote............chápeš to v piatok ide do roboty.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @leninka75 ....no..kde ste????.....aj kávu mám na stole a vás nikde.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja už mám hotovo....
5. apr 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...za celý týžden až v piatok???...dobrýýý je.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko počkaj musím najprv pre deti........... :grinning: :grinning: :grinning: .................si šikovná :slight_smile:
no to vieš......umieral :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...takže zub zase otvorený. A zubár si ani nepamätal, že mi ho zavrel. Tak aký musel byť teda dožratý....PAKO!
Aj mňa tu čaká prádlo a vysávanie. Ani naši nemajú prírodovedu.
@leninka75 šampiňóny by som si dala...mňam.
Aj Viki sa so mnou cmučká a mojká, ale s mužom nie...
Pred polnocou sa kamoške narodil syn-v 37tt, ale sú OK. Ako jej závidím, že už to má za sebou.
5. apr 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka teda....to fakt???? :confused: :confused: :confused: ...a ako ti to vysvetlil???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...čo máte miesto prírodovedy??
5. apr 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...viem, viem.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to je fakt úžasné.....................prečo k nemu chodíš?
5. apr 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok