• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
baby, tolko bosoriek nakope a jeden dážd nebviete? :grinning:
1. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni však kuk moju foto a hneď vieš, že som :grinning: :grinning: :grinning:

tak nech ti prácička vyjde :slight_smile: keď polku vyhodia,miesto je tvoje :slight_smile:.ver mi, však som strigáááááááááááááááá :grinning: :slight_smile: :wink:
1. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držim a´palčeky na tu prácu...aby ti to vyšlo :wink:
1. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, díky, ale bez tej bradavice na nose som si nebola istá.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo.....ja tu mám kpoec dažda...na rozdávanie :grinning: :wink:
1. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni... :grinning: :grinning: :wink: ..tá fotka je kamufláž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si ju zamaskovala :grinning: :grinning: :grinning:

mamky ja cítim vo vzduchu dážď :wink: ........ale žiadny mráčik ani nič podobné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............asi si pojdem pre istotu pozbierať prádlo zo šnúry :slight_smile: ....čo ak dnes je tá noc :slight_smile:
Ahojte :slight_smile:
ďakujeme za blahoželania,dievčatá :wink: :wink: :wink: ste zlaté :wink:
mirri ahoj..... :slight_smile:

aninka..nemusíš...dnes už pršat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielame Lilke božteky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej idem :slight_smile: ......si ich prehodím na sušiak a strčím ho na terasu :slight_smile:
1. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, sa neprepracuj, aby si naozaj nemala tu noc... :confounded:
jacka, hned som si myslela, že je to kamufláž. idem sa najesť,voláko som vyhladla,tatinko sa zapozeral tak mi asi neskoru večeru nenachystá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim pc..odovzdat mojmu svalovcovi...vyzerá dobre...akoby prišiel z práce :grinning: :grinning:

deni..ty tak neskoro večeriaš??? :sweat_smile:

prajem dobru noc....a krásne sníčky.... :pensive:

zajtra som tu ako na koni..pa pa
1. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dobru noc :sweat_smile:
večeriavam aj neskor, ale dnes chcem ist skor spať, čo už :grinning: :grinning: :grinning:
raz sa rozčulim a dve kilá dole, a to vieš ked som jediná žena v celej rodine, tak sa rozčulujem stále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si dám aj duplu!
1. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja mamky :slight_smile:
dobrú nocku a sladké sníčky :dizzy_face:
1. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, maminy :sweat_smile:
1. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, on neskáče po posteli. On pekne leží, ale občas niečo povie...a najviac ma štve, keď ja zadriemem a vtedy: "mamííííí, atd." A to niekoľkokrát za večer. cez obed ešte spí, len občas sa mu nechce...Ale aj tak ide neskoro :frowning2:...
Tak dobrú noc. Ideme vyskúšať, ako dlho mu to bude trvať dnes.
1. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile: :sunglasses:

leni ahoj...no ako dopadol guláš.. :wink:

utka tak to má Viki vydrž..ked poobede nespí a večer ponocuje :wink:
2. júl 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: ...........ahoj jacka!!! :wink: .......juuuj výborný bol, mala som 2x ešte teraz som z neho najedená...... a pekné prostredie pri vodnom diele v ZA....... dokonca sme mali aj program!!!........mestský poliši tam prišli cvičiť psov!! :sunglasses:
2. júl 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak záčíname narodeninový mesiac!!!........dodatočne lianke všetko naj, naj , zdravičko šťastíčko a to isté dnes matejkovi!!! cmuky, cmuky babuliatka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............jacka, dnes oslavujete, či cez víkend???......aké budú darčeky??
2. júl 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak si si užila :slight_smile: :wink: ....a teraz šup makat :grinning: :wink:

dakujeme....cmuky odovzadané :dizzy_face:
2. júl 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a vy máte kedy???narodky :wink:
2. júl 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bréééééééééééééé rááááááááááááááánečko maminečky :slight_smile:

Matejkovi k dnešným krásnym narodeninkám prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšie na celom svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nevesta posiela veľkú pusu,ako dvere autobusu :dizzy_face: a svokruša tiež :dizzy_face: :grinning:
2. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mamky......mali by ste si všetky napísať do profilu dátum narodenia drobca,aby sme náhodou na nejakého nezabudli :slight_smile:
2. júl 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no to je dosť......dve hodky ležká a spánok ho nezmohne :unamused: .....on je fakt duracelko :slight_smile: ..ja by som asi zinfarktovala :unamused: .............musíš mať pevné nervíky :wink:
2. júl 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ja mám v profile dátm narodenia lilky, neviem prečo mi to nepíše do pasu?? :fearful: :fearful: ...........lilka je 13.7................
2. júl 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani....pusky odovzdane...aj od nastávajucej žienky a aj od nastávajucej svokrušky :dizzy_face: :wink:

leni..to si musiš dopísat hned za meno....potom sa ti to tam ukáže :wink:
2. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááááááj, skúsim
2. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to tady, už je to tady!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo vidíš šikulka :slight_smile:

jacka,dúfam že sa Maťko neutieral, keď si mu povedala, že mu svokra posiela pusu :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok