• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka ...no..pekná predstava...ale Simonko sa po 20-tich minútach spania pokakal až za uši....takže je po spaní.... :confounded: :confounded: :confounded:
5. apr 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no hotovo......... :frowning2: ........takže je po oddychu :unamused: ..................Denisko už šiel?
5. apr 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...oddych??...u nás je posledný týžden vojnové bojisko...Simonko všetko hádže o zem.....hlavne veľké kovové veci.....sa asi pojdem, kuk ku svokre ako je na tom ich plafon... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko...ešte nie...tlačí palacinky.... :grinning: :grinning: a vy ako?...
5. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko musíme vygoogliť čo je to oddych...... :grinning: :grinning: :grinning: ................................len počkaj ked začne seba hádzať o zem :angry: :angry: ...................................veru chod skontrolovať aby ste sa neprepadli :grinning: :grinning: :wink: .................moji sú už vonku.......tentoraz aj sáčky brali......na skalky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................................vy sa chystáte von?
5. apr 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to môžete ísť kedykoľvek na plavecký?
5. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..jasné....hocikedy...len zavolám, že príde....oni sú radi.....každá korunka dobrá...nerobia z toho tragediu...preto aj presúvajú nevyužité hodiny z kurzu do kurzu...a kurzy sú celý rok, okrem prázdnin... :wink:
5. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka von??...asi pojdem len sama.....musím ešte do lekvárne...zohnať melasu.... :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...myslíš, že sa bude hádzať o zem???....je to možné....Denisko to nerobil, tak Simonko isto bude.... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som myslella že si im dala sáčky na nohy aby nepremokli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som ja dneska ale blbá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak to máte super. A to má tréner iba jeho? A koľko platíte?
5. apr 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie...vždy je tam viac detí...a viac trenerov...niekedy bol sám a niekedy dvaja....raz tri deti ..ale to sa stáva málokedy... :slight_smile: neviem..kolko sme to platili ...tuším 52E
5. apr 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a to je na koľko tých 52€?
5. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....počujte a vy nemáte inú robotu len čmárať :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 vitaj...chýbala si nám. Kde si sa flákala?
5. apr 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..vy vlastne ako včera na plaveckom??:......a mužík so to večer vypil??? :wink: :wink: :grinning: :grinning:

@denisenko ..na čo ti je melasa??? :confused: .....aj my sme podobne platili za smeti :wink: ......

@jacka..vaše učky sa asi riadia kalendárom a nie reálnym počasím :angry: :angry:....je jar a basta, deti môžu von na ľahko :angry: :angry: .....ako sa ti šoférovalo? :wink:
5. apr 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..hiiiiii, že flákala!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...boli sme vonku......v škole, obed, uspať, úlohy, kávička a zrazu, že štyri hodiny :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
5. apr 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 na plaveckom vraj dobre. Asi na budúce pôjdem aj ja, nech som v obraze. Nieee, nevypil si to, len som mu to tak naznačila, že by sa mohol trochu viac ponáhľať. Ale vraj načo? Ten čas ale letí. Viki si dnes úlohy nerobil, až zajtra...
@denisenko k tej prírodovede...naši majú krúžok Malý ekológ-niečo podobné ako prírodoveda. A majú-SJ, MAT., AJ, TV, HV, VV, Inform., Etika/Nábož.
5. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..sople sa nepohoršili??.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: chlapi ...tam nemôžeš naznačovať, treba po lopate :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zatiaľ nevidím, že by sa pohoršili...tak dúfam, že nie. No to je pravda, že treba po lopate!!! :grinning:
5. apr 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...tak sa držte, aby sa vám to nepohoršilo :slight_smile: :wink:
5. apr 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..baby tu stepujú, že poďme sa hrať na dovolenku :grinning: .......tak sa mi nechcéééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale idem...pekný víkend....pa-te :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vám krásny víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..aha kukulienka kuká :slight_smile: :slight_smile: .....žeby aj s poza buka???? :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..škoda, že ideš až teraz....musííím :frowning2: .....pa :slight_smile:
5. apr 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....no neviem či sa bude............dúfam že nie......zem je tvrdá....radšej nech niečo hádže nie seba..........................
5. apr 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :frowning2: :frowning2: :frowning2: boli sme dlho vonku........a Peťkovi tečie z nosa.....chuda moje.......................škoda veru že musíš :pensive: pa
5. apr 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dobre sa ti to rýmuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 díka...aj tebe pekný víkendík.
@jacka tak už mu aj tečie? :frowning2:
5. apr 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hra na dovolenku???...to mi niekedy musíš porozprávať.... :wink: ...melasa...pre Simča...vraj super na železo...lenže v lekárni mi povedali, že nevhodná pre deti...tak ja neviem... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. apr 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok